Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój "DOM" :))


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kobietki kochane....zrobienie takiego wianka to czysta przyjemność i nie trzeba mieć wielkich zdolności manualnych ;)

Potrzebny jest taki wianek ze słomy http://allegro.pl/wieniec-wianek-ze-slomy-na-swieta-20cm-i1767083001.html w dowolnym rozmiarze, rajskie jabłuszka lub jakieś inne małe i wykałaczki. Wykałaczke do połowy wbijałam w jabłuszko a resztę w wianek wypełniając wszystkie luki. Trzeba uważac bo czasami wykałaczka przebija jabłko i można się skaleczyć. Dodałam jakieś zielone elementy bo taki mdły był i gotowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w mieście i oczywiście weszłam do mojego ulubionego sklepiku....kupiłam takie oto zasłony :) Fotka tego nie oddaje ale są z cienkiego lnu z delikatną domieszką czegoś co sprawia, że nie gniotą się tak bardzo. Ja nawet karniszy nie mam, żeby je zawiesić :D nie mogłam się im oprzeć zwłaszcza, że kosztowałay 10 zł/szt a tkanina bardzo mi się spodobała :D Teraz tylko muszę wymyślić co z nimi zrobić ;) Edytowane przez kasia_sw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu - wciąż pięknie tworzysz ! Nie miałam czasu na pisanie ale na podglądanie tak:) Wrócę jeszcze do tej zimozielonej roślinki, uwielbiam hebe tylko nie mogę jej we wsi kupić . U mnie na balkonie , na 4 piętrze nie przemarza i całe 2 zimy przetrwała , potem już była brzydka.

Proszę zerknij na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku, fachowcy piszą:

 

Hebe nie ma specjalnych wymagań, w sumie jest dość prosta w uprawie. Stanowisko dość jasne ale bez wystawienia na bezpośrednie działanie słońca, osłonięte od przeciągów i wiatru. W okresie letnim można wystawić roślinę do ogrodu lub na taras. W zbyt ciemnych pomieszczeniach zaczynają żółknąć. Ziemia żyzna, bogata w substancję odżywcze, z mała ilością wapnia. Hebe nie lubi przesadzania, przesadzamy je dopiero gdy jej stan tego wymaga. Podlewanie w okresie letnim powinno być intensywne, ale roślina nie może stać w wodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku co do mojego karnisza to ja jakos nie lubie takich długich łączonych. Moje okno w salonie ma 4 m długosci a do tego od sufitu do okna jest chyba 8 cm....jakoś kiepsko karnisz tam wygląda. Z czasem moze coś wymyślę ;)

atena0 dzięki za namiary na karnisze...nawet nie wiedziałam że one tak się nazywają :)

 

Moja roślinka jest nadal zielona ;)

 

Ja nadal tworzę ;) w tym moim szyciu lubię to, ze kupuję coś nowego w pasmanterii lub sklepie z tkaninami a później zaczynam wymyślać co z tym zrobić ;)

Dzisiaj kupiłam fajne tasiemki do obszywania i wymyśliłam takie serduszko...będą rózne kolorki ;)

 

DSC01791.JPG

 

Regał od diabełka stoi już na swoim miejscu :) lepiej by wyglądał stojąc prosto niestety rura w rogu to uniemożliwia. Na regale stoja przypadkowe rzeczy ale planuję na górę 2 pudełka które zasłonią licznik gazu a na półkach będą chyba kosze ;)

 

DSC01792.JPG

 

Drzwi wejsciowe strasznie mnie denerwują a dokładnie ich kolor ale chyba nic z nimi juz nie zrobię...trzeba polubić ;)

 

A dzisiaj na obiadek zrobiłam moje ulubione danie późnego lata ...leczo :)

 

DSC01775.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,urocze serduszko!Słodziaszne :)

 

Regał fajnie wygląda,znając Ciebie na pewno ładnie go zaaranżujesz.Drzwiami się nie przejmuj,nie są wcale takie złe.Gorzej by było,gdyby obite były czymś skóropodobnym z gąbką w środku :lol2:

 

p.s.leczo,mniam!!!

Edytowane przez Paula_71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...