Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój "DOM" :))


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kobietki tkaniny kupiłam w tej hurtowni http://www.tkaninysklep.pl/firma :) muszę przyznać, ze takiego wyboru tkanin jak u nich nigdzie nie widziałam :) Rodzinna firma....bardzo sympatyczni ludzie. Kupowałam u nich zawsze przez internet a teraz przy okazji wizyty w Zawoi zrobiłam zakupy osobiście :)

Natomiast formę kupiłam kiedyś na przecenie w Duce. Fajna jest bo właśnie wysoka i dość duża.

Uszyłam dzisiaj lniany wianek....strasznie pracochłonny ale fajnie wyszedł....fotki jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu :]

podglądam cały czas-a jakże,ale się nie odzywałam.teraz muszę,bo jak zobaczyłam Twoje zakupy to mi ślinka pociekła (na ciacho też ;p).ja też ze zdumieniem odkryłam,że okolice rodzinnych stron mojego męża (notabene bliziutko do Mimi ) to nie tylko zagłębie mebli,tanich przedmiotów do decou,ale również tkanin.Ceny całkiem "zjadliwe"-ja przywiozłam tkaninę w paski biało-czerwone i cudną turkusową bawełnę w groszki.

 

Aha-wianek uszyłaś cudowny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczek dopiero teraz zobaczyłam, ze mam wiadomość.....odpisałam nawet 2 razy :)

 

Anitko tkaniny mają naprawdę fajne...ceny adekwatne do jakości :) Polecam ten sklepik a najlepiej wybrać sie tam osobiście :D podotykać wszystko to czysta przyjemność. Kupiłam u nich ładną białą bawełnę na moje poduszki na krzesła....teraz tylko muszę je uszyć ;) Obiecany wianek będzie jutro bo wieczorem nie umiem robiś fajnych fotek ;)

 

aka z lna jutro będa może 2 nowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu:) Ja już się tu witałam, zaglądam regularnie, ale nic do dodania nie mam... Bo u Ciebie 'nic dodać nic ująć':)

 

Ale teraz muszę.. No jak mogłaś.. jak?? To ciasto.. eee. tam ciasto... ŚLIWKI:):)

Moją obecną olbrzymią zachcianką ciążowę są knedle ze śliwkami.. a tu gdzie mieszkam nie ma śliwek:((((((((((( buuuuuuu

 

Buziaczki:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu po Twoich cudach widać, że maszyna do szycia to chyba jedna z Twoich najlepszych przyjaciółek :) Wciąż nas zachwycasz i tworzysz niebanalne przedmioty.

Kasiu możesz podać orientacyjne ceny tego wianuszka i tych poduszek w róże?? (może być na priv) Coś z lnu by mi pasowało. Możesz przypomnieć Twój nick z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anagat dziękuję :) szkoda że nie możesz kupić śliwek ....u nas teraz sezon śliwkowy....klientka mi dzisiaj mówila, ze robiła powidła śliwkowe z czekoladą....to musi być ciekawy smak :)

 

Monisiaaa maszyna zawsze była w moim domu....z dziecińtwa pamiętam singera mojego dziadka, który był krawcem....mama miała/ma łucznika więc i ja musiałam mieć maszynę :) Mój nick na allegro to KasiaS1 tam zobaczysz ceny....wianek jeszcze dzisiaj wystawię ;)

 

A to ten lniany....początkowo miał być inny z tildowymi kwiatkami ale jakos mi to razem nie pasowało....z kwiatkami będzie kolejny ;)

 

DSC02813.JPG

 

DSC02819.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje drogie Panie,

Chylę czoła przed dokonaniami Kasi ,piękne wianki i te wszystkie cudeńka, mieszkanko cudne-przytulne i dopieszczone. Tak sobie podglądam poczynania WAS bo i na forum yokasty, betib,diabełków i innych bywam a że tu jak w rodzinie to pozwoliłam sobie na stronie KASI powitać wszystkich , tworzycie piękne wnętrza . Głowiłam sie nad jakimś zacisznym miejscem do odpoczynku gdyż prace remontowe w naszym domu to nie kończąca się opowieść i musimy się gdziś zresetować a tu namiar Kasi na Mimi - dziekuję z nieba mi spadłaś kobieto, mam tam 40km i nigdy o takim miejcu nie słyszałam także napweno skorzystam z namiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku u mnie w pracy już wisi trochę tych moich "tworów" ....klientki czasami pytają gdzie to kupiłam ;)

 

yokasta dziękuję :) przyjdzie i pora na Ciebie ....zobaczysz że to nic trudnego :) a poduszki muszę uszyć przed świętami...chociaż na święta fajne by były jakieś czerwone w kratkę.....oj ale na to to ja już nie będę miała czasu :)

 

Trele witam serdecznie u mnie i na forum :) mam nadzieję, ze rozgościsz sie u nas i zadomowisz się na dobre :) Załóż swój wątek ....będziemy Cię dopingować w Twoim remoncie :) Do Mimi masz bliziutko to tym bardziej musisz się wybrać i odpocząć :) Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...