Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój "DOM" :))


Recommended Posts

Dziękuję za miłe przyjęcie :) Nie powiem przeszło mi przez myśl założenie dziennika choćby ze względu na pomoc i fachowe porady, zwłaszcza,że u nas wyzwalenie nie lada ,gdyż poprzedni właściciel skutecznie oszpecił dom akcentami trudnymi do zamaskowania np. ściana ,kominek i pułki w salonie są z kamienia rzecznego - nic tylko z młotem specjalistycznym wpaść i kuć - a to nie takie proste, rozwalić cały dom jak sie mieszka ,trzeba jakoś funkcjonować. Z resztą na zewnątrz również kamień..... no ale cóż na wszystko nie da się wybrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiu jak zwykle czarujesz,jak ja bym tak chciała (projektow duzo w głowie ale paluszki sztywne do szycia) Co do agroturystyki moze mozecie dziewczyny polecic rownie klimatyczna jak u MIMI lecz w warm-mazur.Kasiu dawno temu jak jeszcze miałam czas i ochote na rozne crafty to po materiały chodziłam do zakładow krawieckich (chetnie oddawali resztki a były czasami tez kilku metrowe kawalki,hurtownie tez były przyjazne).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trele załóż koniecznie swój wątek bo tu są sami mili ludzie i z pewnością Ci pomogą jak tylko będą mogli :)

 

julinka1 z szyciem to jest tak, że jak ktoś zaczyna to zabiera sie za dośc trudne rzeczy. Warto zacząć od czegoś prostego....poszewka czy serduszko ...z tym sobie z pewnością poradzisz :) Co do agroturystyki na mazurach to niestety nie mogę niczego polecić. Może dziewczyny znają takie miejsca....piszcie Kobietki :)

 

ulciapulcia dziękuję :)

 

bogumil dzięki wielkie :) tu są moje rzeczy http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=1990802 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablico Twój mężuś też ostatnio upiekł coś pysznego ;)

 

U mnie nic nowego...wymyślam juz świąteczne ozdoby, bo przed świętami nie będę miała na to czasu....poza tym szyję moje sprawdzone modele tylko czasami coś zmieniam jak w tej poszewce...tym razem dałam tkanine w większe kropki...osobiście bardziej mi sie podoba ;)

 

DSC02823.JPG

 

Moja półka nad kanapą trochę się zapełnia ;) jeszcze trochę potrwa zanim będzie ok :)

 

DSC02826.JPG

 

DSC02825.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu dziękuję :) Co do świątecznych tkanin, to nie jest ciekawie... udało mi się kupić 2 rodzaje jeszcze latem a wczoraj kupiłam fajną tkaninę w ikei...muszę jeszcze raz pojechać, bo brakło takiej fajnej w Mikołaje ale mam nadzieję, ze jeszcze dowiozą. W ikei już świąteczne ozdoby są...nie miałam czasu na ich oglądanie ale troche mnie to zdziwiło, ze tak wcześnie a już świątecznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu chyba nie będę za dużo zmieniać i zrobię jak rok temu. Mam te wszystkie ozdoby ...może coś uszyję dodatkowo ale moja choinka jest mała więc poszaleć nie mogę ;) Kończę właśnie pierwszy świąteczny wianek ...taki materiałowy i chyba tylko takie dekorację dołożę i będzie ok :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,Twoja półka nad kanapą coraz bardziej mi się podoba :D

 

Widziałam na stronie asortyment świąteczny,byłam w zeszłym tygodniu,ale jeszcze nie mieli tych rzeczy.Szkoda,bo kupiłabym sobie co nieco :) Tutaj na wyspie,już od tygodnia są świąteczne rzeczy w sklepach,to zupełnie normalne.Ech,świat pędzi...nie wiadomo po co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja coraz bardziej jestem pod mega mega wrażeniem twoich zdolności ... wszystkie woreczki i poduszki są cudne ale ta z żaglówką i woreczek z żaglówka !!!! FIU FIU ....ło maaatko padłam na kolana :) tak mi sie podoba. a czy moge złozyc zamówienie u Ciebie na podobne lub takie same ??? przepraszam że nie pisze w tej sprawie na priv ale jestem mega zauroczona tymi woreczkami i poduszką i jak by jeszcze były chorągiewki do tego .......wow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagunia, przeczytałam Twój wpis i gęba mi się uśmiechnęła :))))

 

Kasiu, świetna poszewka, wszystko ładne. Rozwaliła mnie mała wieza Eiffela - tez mam taką! Półka mi się podoba :yes:. Czy to półka w sypialni czy z pokoju? Marzą mi się już święta a tu paskudny październik :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...