Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój "DOM" :))


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj Kobietki, Kobietki :) dzięki wielkie :)

 

Justynko dziękuję za dobre checi ale tej tkaniny nie ma w Polsce :( ja ją kupiłam w Niemczech....niestety nie ma jej ani w Dreźnie ani w Berlinie...nawet w Paryżu mąż mi sprawdzał :p wymiotło ze wszystkich sklepów ;)

 

Fajne literki są w Tchibo http://www.tchibo.pl/Litery-dekoracyjne-HOME-p400005213.html

i latarenka w Jysku http://www.jysk.pl/210/504/507/6018000/a/catalog

Trzeba zapolować na przecenę latarenki ;)

Edytowane przez kasia_sw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarenka przecudna, napis też. W Jysku po jakim czasie są przeceny? Bo ja mam trochę daleko , i nie wiem kiedy się wybrać, i czy wogóle uda mi się wyrwać w tym czasie.

 

Wianuszki , poduszki, woreczki itp szyjesz piękne, podziwiam za wykonanie i dobór materiału. Tak się kiedys naoglądałam tych Twoich pięknych dzieł, że sama postanowiłam zrobic, ale jeszcze nie mam tkanin, więc uszyłam lniane woreczki sztuk 2 :p.

 

Czy możesz zdradzić jak wypychasz te "rureczki -tuneliki" do zaplatania wianka?

 

Yokasta, szkoda :(, ale jakbyś chciała kiedyś sprzedać, to staję w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu z tymi przecenami w Jysku jest różnie ale rok temu przed samymi świętami przeceniali....wiem, bo takie czerwone latarenki kupiłam za 40 zł a cena wyjściowa była chyba 130 :) najlepiej zaglądaj na ich stronę ....tam piszą co jest przecenione.

Co do wypełniania tych tunelików na wianek.....wpycham do nich wypełnienie stopniowo po małym kawałku....popycham je długim patyczkiem. Nie może byc za dużo tego wypełnienia ani za mało...ma być miękkie i giętkie, żeby łatwo się zaplatało. Trochę z tym zabawy ale z czesem mozna nabrać wprawy ;)

 

Justynko jeśli będziesz miała taką możliwość to będę ogromnie wdzięczna jeśli zerkniesz na tę tkaninę w Dublinie. Niestety nie pamiętam jak się nazywała ale z tego wzoru była tylko ta błękitna i biła w różowe róże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu dawno mnie tu nie było, ale dzisiaj przy okazji wizyty w IKEA, kiedy pooglądałam fajne rozne czerwone dodatki gnałam spowrotem do domu zeby zobaczyc co u Ciebie :) I jak zwykle cudnie.

Wianki boskie, jesli pozwolisz będe sobie na święta je "kopiować" i wieszać w całym domu.

Ach, wracam oglądać Twoje cudne zdjęcia!!! Pozdrawiam gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku ja sie cały czas nad nimi zastanawiam ;) jak e dostaniesz daj znać czy fajne ;)

 

przylesianka dziękuję :) zaglądaj i kopiuj ile chcesz, bo po to pokazuję te moje rzeczy :) Ja nie mogę ostatnio dotrzeć do Ikei a chciałam tkaninę w Mikołaje kupić....może w przyszłym tygodniu się uda ;)

 

Chciałam Wam pokazać wianek który dzisiaj zrobiłam...to jest moja ulubiona świąteczna tkanina :) może nie jest jakoś typowo świąteczna ale baaaardzo mi się podoba i z pewnością u mnie zostanie jeden taki wianek ;)

 

DSC02857.JPG

 

tu dokładniej widać śliczne jabłuszka i delikatne złocenia :)

 

DSC02861.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie padajcie Kobietki bo będę musiała jeszcze jakies odszkodowania płacić :D

Uszyłam do kompletu jabłkowego wianka jeszcze parę rzeczy ;)

 

DSC02863.JPG

 

DSC02865.JPG

 

DSC02871.JPG

 

i jeszcze poszewka z innej bajki ;)

 

DSC02867.JPG

 

Ostatnio pokazuję Wam tylko moje szycie ale w mieszkaniu nie ma żadnych zmian....pewnie przed świętami coś pozmieniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ale odlotowe cudeńka czyli u Ciebie sezon przedświąteczny uważam za otwarty!!!:))))Kiedy ty to wszystko dziergasz ??? bo ja pół dnia w pracy ,pół w aucie ,pół z Młodym:)),pól na praniu ,gotowaniu,ogarnianiu (jak pewnie każda z nas) i wieczorem palcem mi się nie chce kiwnąć:)))a TY tu tak kusisz:))) Diablica:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tak miłe pochwały :) chyba wymyślę dla Was jakieś losowanie z nagrodami jak Betib w zeszłym roku ;) Może z początkiem grudnia ? ;) dam znać jak coś wymyślę ;)

 

Diablico w pracy mam już sporą pracownię i w wolnych chwilach szyję, czasami wieczorami jak mam siłę i w weekendy :) doba powinna być dłuższa, bo na odpoczynek coraz mniej czasu ....

 

A taką zawieszkę ostatnio kupiłam....sprzedawana jako uszkodzonaza za całe 5 zł bo tabliczka z napisem była do góry nogami...tabliczę przewiesiłam i jest ok :)

 

DSC02877.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...