Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój "DOM" :))


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasia,ten katalog to cudo :) Oglądnęłam kilka stron, ale nie da się szybciej bo trzeba wpatrzeć się w każdy szczegół! :) Jeszcze raz baaardzo Ci dziękuję! To super uczucie wiedzieć,że ktoś zrobił dla Ciebie coś bezinteresownie, że sam wpadł na pomysł zrobienia Ci niespodzianki... Mało jest takich ludzi dzisiaj... buziaki!

 

ps. Postanowiłam zaszaleć z czcionką jak Yokasta :) A tak serio, to trzeba było Cię wyróżnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu muszę Ci to powiedzieć :)

Dzięki Tobie uwierzyłam że i ja to potrafię. Zaczęłam szyć, a że nie mam maszyny, to są to rzeczy możliwe do uszycia w rękach. Naoglądałam się Twoich cudów wychodzących spod Twojej ręki i tak baaaaardzo chciałam mieć choć cząstkę takich śliczności, że postanowiłam metodą prób i błędów popróbować. Wychodzi różnie ale TAK CHOLERNIE CIESZY że nie mogę przestać hahaha

Mam juz uszyte literki z imionami moich dzieci a teraz szyję (duze słowo szyję, ale niech będzie) dekoracje świąteczne.

Ściskam Cię ciepło i jak pozwolisz przytulam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przylesianka cieszę się ogromnie, że zainspirowałam Cię do szycia :) nie wywiniesz się tak łatwo i bez fotek się nie obejdzie...koniecznie pokaż co uszyłaś !!!! Ja do literek się przymierzam ale jakoś nie umiem się za nie zabrać....może narodziny córeczki mojej przyjaciółki mnie zmobilizują, bo mam nadzieję w grudniu ją odwiedzić.

Czekamy na fotki !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joliska półka jest fajna bo ma tylko 9 cm głębokości i z pewnością będzie idealna dla Ciebie :) to jest dokładnie ta http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50152595/ Ja wstepnie nad kanapą planowałam zawiesić normalną półkę o gł około 20 cm ale siedząc na kanapie mielismy wrażenie ze zaraz coś nam spadnie na głowę i wymyśliłam takie rozwiązanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kasie :) Naprawdę ładne? No to miło mi bardzo, bo że ja jestem z nich sama przed sobą dumna to insza inszość :)

To moja pierwsza przygoda z szyciem a szablon literek... powiększyłam sobie jakieś Wordowskie litery, wydrukowałam i wyciełam i taki to szablon.

Powiem Wam tylko ze literki były duzo trudniejsze niz te bombki, wiec teraz się delektuję tym szyciem, oglądam film a to się niemal samo zszywa hehehe.

Jeszcze raz Wam dziekuję, zarumieniłam się :)

Edytowane przez przylesianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...