Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój "DOM" :))


Recommended Posts

Kasia, jak Ty się zainspirujesz to drżyjcie narody :rotfl: pięknie Ci to wyszło...i podoba mi się bardziej niż inspiracja :yes:. I czerwone święta to jest to !

 

I jeszcze mam pytanko, gdzie kupujesz tą piękną taśmę/materiał w czerwono-zieloną kratę ? Szukam takiego cuda do wianków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

yokasta jeśli masz na myśli te o której myślę, to kupiłam gotową kokardkę w nanu-nana ale tasiemek w szkocką kratkę szukaj w pasmanteriach już się pojawiają ;)

 

przylesianka kulki nie są filcowe odcięłam je z takiej tasiemki z pomponikami ale filcowe też będą ok :) listki przyszywałam maszyną do poszewki, wcześniej nic nie przeszywałam tylko szpilkami je przymocowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiu!

Dzięki za odpowiedź w sprawie aparatu.Od dłuższego czasu chcę kupić coś lepszego i tak podpytuję :).Na razie robę zdjecia automatyczną cyfrówka.Moją koleżanka mówi,ze to zabawka :D a nie aparat więc -muszę kupić aparata z prawdziwego zdarzenia :)

 

Dzięki za komplement w sprawie pokoju gościnnego :)Z Twoich ust pochwała-to naprawdę wiele dla mnie znaczy :)Pokoik miał być taki w stylu "sielsko-anielsko" i chyba taki wyszedł.Pościel o którą pytałaś kupiłam na allegro (wiem,że pochodziła z Anglii),a materiał na zasłonki w lokalnym sklepiku.Materiał jest fajny,bo się nie gniecie.Ale Ci pomogłam :D

 

Z niecierpliwością czekam na inne Twoje dzieła,bo jestem Twoją wierną fanką ;)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, czy to będzie za duzo jak jeszcze coś podpytam odnośnie tych poduszek? :)

Ja laik w szyciu totalny a skoro napisałaś ze to ręcznie się da, więc jak ręcznie to musze spróbowac, bo ta podusia Twoja to istne arcydzieło.

Piszesz ze filc byłby fajny, weszłam na allegro popatrzec na filc a tam rózne gramatury, grubości, podpowiesz coś?

Bo rozumiem ze zarówno sama poduszka jak i listki moga być z filcu własnie. A jaki rozmiar tej poduchy, jak tam arkusze mają nie więcej jak 30x40?

Kasiu jesteś świetną inspiracją!!! :) Bardzo Ci jeszcze raz dziękuję. Kiedyś myślałam ze pieczenie pierników w moim wykonaniu to mistrzostwo świata, w życiu nie pomyślałabym że wezmę się za szycie, ale z takim GURU jak Ty to się musi udać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady in red z aparatem to jest tak, ze ten mój wybrał mąż...dużo czytał na ten temat i wybrał taki, ktróry będzie dobry dla nas. Wiemy co lubimy fotografować i pod tym kątem szukał. Brakuje jeszcze paru rzeczy ale to z czasem dokupimy, bo jednak to kosztowna rzecz ;)

Twoja sypialnia bardzo ładna...będę do Ciebie zagladać, bo czekam na kolejne odsłony domu ;)

 

przylesianka z filcem Ci nie pomogę bo sama nie mam o nim pojęcia ;) ale mam zamiar zadzwonić do kolezanki, która robi rzeczy z filcu i dowiem się wszystkiego. Jak już będę wiedzieć więcej napiszę ;) Cieszę się, ze zaraziłam Cię szyciem...zobaczysz, że to wciąga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka cudo. Można nawet taką zrobić z grubszego materiału a aplikację z filcu.

Byłam ostatnio w Ikea. Chciałam kupić tkaninę w świąteczny wzór. Niestety nie było. Za to była ta w mikołaje. Ale podobały mi się też inne i następnym razem podjadę na dłużej to zakupię. Marzy mi się kilka poduszek na kanapę i już mam na nie pomysł. Teraz czas na zakup tkanin.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dzięki za wszystkie miłe słowa :)

Ostatnio jakaś przemęczona jestem....za dużo mam na głowie i jakoś ten czas tak szybko biegnie.....

Na weekend wyjeżdżamy do znajomych w to cudne miejsce http://leszczynowka.pl/onas.html

Daleko od miejskiego zgiełku, przepiękna okolica i cudowni ludzie :) Mam nadzieję naładować bateryjki :)

Miłego weekendu ....zmykam piec muffinki dla 20 osób :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...