Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

"no musiała wypaplać, że w opisie było, że to kosz na drewno

dwa dni sie czaiłam by go kupić, a kto pierwszy ten lepszy"

 

biję się w pierś i proszę o wybaczenie:bash: ale ten kosz to na drewno za elegancki i się mocno zdziwiłam jak przeczytałam opis.

Biała szafeczka to strzał w dziesiątkę, idealnie się zgrała.

 

Dozowniczek dojrzałam- to jakieś kryształki? ładnie wygląda:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Vesi :bye:

 

Dopiero trafiłam do Twojej galerii :oops:

i obejrzałam zdjęcia nowych nabytków - super :yes:

Ale najbardziej podoba mi się gazetnik :p

 

 

Fajnie wkomponowałaś hiacynty w trawniczek :wiggle:

Moje dopiero teraz przekwitają - szkoda, bo cieszyły oko i pachniały cudnie :rolleyes:

 

Mam pytanko :rolleyes:

Karolek jakiś czas temu wkleiła zdjęcia ze sklepu z doniczkami - pisałaś że znasz stronę internetową z takimi cudeńkami - podzielisz się namiarem???

Kupiłam właśnie 4 kwiatuchy na parapety i szkoda żeby szpeciły doniczkami z obi na spodkach :lol2:

 

Pozdrawiam i buziaki ślę :hug:

 

Ps i jak rysowanie grafik :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super się wpasowała w całość - zdecydowanie dobrym posunięciem była biała szafka - a teraz czas na navy ściany :D

dziękować , to wasza zasługa, że szafeczka biała :hug::hug::hug::hug:

 

biję się w pierś i proszę o wybaczenie:bash: ale ten kosz to na drewno za elegancki i się mocno zdziwiłam jak przeczytałam opis.

Biała szafeczka to strzał w dziesiątkę, idealnie się zgrała.

dziękować :lol:

Dozowniczek dojrzałam- to jakieś kryształki? ładnie wygląda:yes:

dozownik z tikeja, cyrkoniami oklejonyIMG_20130515_102326.jpg

 

Hej Vesi :bye:

Dopiero trafiłam do Twojej galerii :oops:

i obejrzałam zdjęcia nowych nabytków - super :yes:

Ale najbardziej podoba mi się gazetnik :p

a mi patery:D

Fajnie wkomponowałaś hiacynty w trawniczek :wiggle:

Moje dopiero teraz przekwitają - szkoda, bo cieszyły oko i pachniały cudnie :rolleyes:

Ps i jak rysowanie grafik :popcorn:

Mi też zal było przekwitających hiacyntów:( pięknie pachniały

ja sie nie bawiłam w żadne rabaty, nie mam na to czasu i chęci, więc wwszystkie cebulki, oprócz tulipanów wsadzałam w trawnikk;

mam jedna rabate pod oknem kuchennym, i pomysłu nadal brak co tam wsadzić poza tymi kilkoma wrzosami i tulipanami

 

vesi, widzę, że masz bidetkę.

Z nieba mi spadasz :lol2:

Szczegóły poproszę. Jaka, skąd, jak się sprawuje, jak się tego w ogóle używa :rolleyes:

Aniu

bidetka to zestaw z baterią Deante MAGNOLIA BDC 027M może też być Deante JAGUAR LINE BDX 027M

nie pamiętam już skąd, albo allegro, albo jakiś sklep internetowy.

Sprawuje się bez zarzutu, chociaż montaż tego ustrojstwa to tylko z instrukcją, chyba bardziej skomplikować sie tego nie dało:rolleyes:

Używa sie .... to zalezy o co ci chodzi :lol2: sposób działania tego ustrojstwa czy wygodę...

a) odkręcam wodę normalnie nad umywalką z baterii, ustawiam temperaturę, potem naciskam ten dynks przy bidetce i woda leci z bidetki, a z kranu nie, puszczam dynks i znowu leci z baterii a z bidetki nie.

b) mi wygodnie, bo doopę chudą mam :-P chociaż zawsze trochę zachlapię wodą deskę i czasem podłogę, to jednak nie problem dla mnie, bo po użyciu bidetki używam ręcznika papierowego, recznikiem papierowym wycieram też gdzie sie nachlapało i jest ok. Nigdy nie miałam okazji korzystać z osobnego bidetu, ale dla mnie możliwość manewrowania bidetką jest zdecydowanie na plus. Fajnie tez buty z błota sie tym opłukuje nad kibelkiem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropku, dziękować :)

jestem zadowolona z jej wykonania, solidna robota, a łatwo nie było dopasować wycięcia do umywalki, robił ją ten sam stolarz co kuchnię, ościeżnice i malował drzwi, ten który palce sobie uciął. Drogi jest, ale nie mam zastrzeżeń do jakości jego wyrobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi,

 

szafka to był strzał w dziesiątkę:yes: Ślicznie:cool:

Wpisała się jak ulał- zmiana bardzo korzystna:)

 

Jeżeli chodzi o chwasty w trawniku, to my niczym nie pryskamy, bo to trochę takie błędne koło.

Dużo wydajniejszy jest nawóz z odchwaszczaczem- działa super, a chwastów ani śladu. Ale jest to chyba droższe rozwiązanie:(

Jeżeli się zdecydujesz, to polecam Ci ten

http://www.fhukaktus.pl/sklep/agrecol-nawoz-50kg-do-trawy-odchw-p-91.html

 

Buziaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

dziękowac ślicznie :D

co do chwastów, to już po fakcie, bo opryskane i najważniejsze, że pomogło, ale dzięki za linka, na pewno jakieś nowe sie posieją, to skorzystam, chyba nie wyjdzie to drożej, bo za środek chwastobójczy zapłaciłam 42 zł i starcza na ok 10 ar a do tego osobno nawóz...

 

Zepsuła sie mi ponownie kosiarka po skoszeniu połowy ogrodu :bash: weltykulator muszę zawieźć do Krk do serwisu :bash:

ten ogród wykańcza mnie i sprzęt :lol2:

 

Za to od paru dni moje oczy cieszą tulipany, bardzo skromnie posadzone w porównaniu do bujnych i kolorowych rabat innych, ale jesienią troszkę dokupię, troszkę same sie rozrosną i z roku na rok będzie lepiej :cool: i narcyze - jedne juz przekwitły drugie dopiero kwitną

 

DSC01951.JPG

 

DSC01979.JPG

 

DSC01985.JPG

 

DSC01980.JPG

 

DSC01704.JPG

 

DSC01768.JPG

 

DSC01984.JPG

 

DSC01982.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sliczne kwiatki :wave:

Szawka super uzupelnila lazienke i ciesze sie ze wybralas biala:cool:

Nie moge sie doczekac zdcjec nowych nabytkow z west :D milego weekendu :hug:

Dziękuje Kasiu :hug:

na nowe nabytki, jeszcze trochę trzeba poczekać,

 

vesi, dzięki za wyjaśnienie.

Głównie chodziło mi o to, co trzeba zrobić, żeby woda leciała :lol2:

Z resztą myślę, że dam sobie radę :D

Prosiem bardzo, ciesze sie że mogłam pomóc:D:hug:

 

Super ta szafka wygląda, bo te węże i mnie by wk...

A te donice z ostatniego zdjęcia w TK kupiłaś? U nas takich nie było, albo rzadko zaczęłam tam zaglądać.

Pozdróweczka:hug:

Dziekuję Nati :hug:

Donice kupione w tikeju, w Krk było ich całkiem sporo i naprawdę ładnych, ciężko mi było sie zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Vesi,

 

cudne kwiatuchy i donice:yes:

Jak tam kosiarka? Naprawiona czy planujesz zakup nowej?

A co planujesz jeszcze wsadzić na tej rabacie przy wejściu? Masz sporo miejsca za tymi tulipankami:cool:

O skoszonej trawie odpowiedziałam Ci u siebie parę dni temu- jeżeli będziecie kupować nową kosiarkę, to dobrym pomysłem jest zakup z funkcję mulczowania- odpadnie Ci wtedy problem odpadów po skoszeniu:)

Buziaki:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Vesi,

cudne kwiatuchy i donice:yes:

Jak tam kosiarka? Naprawiona czy planujesz zakup nowej?

A co planujesz jeszcze wsadzić na tej rabacie przy wejściu? Masz sporo miejsca za tymi tulipankami:cool:

O skoszonej trawie odpowiedziałam Ci u siebie parę dni temu- jeżeli będziecie kupować nową kosiarkę, to dobrym pomysłem jest zakup z funkcję mulczowania- odpadnie Ci wtedy problem odpadów po skoszeniu:)

Buziaki:bye:

eeetam cudne kwiatki, skromniutkie baardzo, może w liczbie kilka razy większej byłoby cudnie, ale ja mało ogrodowa, nie wiem co za tulipanami, rośnie tam tych parę wrzosów wsadzonych jesienią i nie wiem co więcej, kiedyś Maja przesłała mi całą listę roślinek cieniolubnych, ale nie mam czasu i chęci by to przeglądnąć i cos wybrać, ale kiedyś czas nadejdzie, że mnie natchnie, coś wyszukam, kupie i obsadzę tę jedyną rabatę w moim ogrodzie :lol2:

 

Przeczytałam o trawie i tej kosiarce z funkcją mulczowania.

Dzięki za info :hug::hug:

Tym czasem swoją kosiarkę obczaiłam: jak sie rozgrzał silnik, to nie chciała ponownie odpalić, musiałam czekać aż ostygnie, więc kosiłam na raty, potem luby przyjechał, olej wymienił i odpalała ponownie po wyłączeniu, za to wertykulator musiałam aż do Krakowa zawieźć do serwisu i czas oczekiwania ok 2 tyg:(

 

Hej Vesi,

Jak tam Twoja galeria, Widziałam nowe nabytki i zakochałam się w gazetniku.

Pozdrawiam :bye:

Właśnie będąc wczoraj w Krk nie obyło sie bez wizyty w tikeju i obkupiłam sie w kolejną ramkę :rolleyes: jak już ich będzie odpowiednia ilość to wtedy będę wieszać, póki co, to dwie stoją na parapecie, jedna tymczasowo wisi w kuchni, a wczorajsza stoi pod ścianą bo taka duża trochę. A dziś z braku chęci na cokolwiek (chyba ciśnienie niskie) szukałam w necie czterech identycznych ramek do salonu, ale jeszcze nic nie wyszperałam.

 

Jak miło, miło że znowu jesteś na forum :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie będąc wczoraj w Krk nie obyło sie bez wizyty w tikeju i obkupiłam sie w kolejną ramkę :rolleyes: jak już ich będzie odpowiednia ilość to wtedy będę wieszać, póki co, to dwie stoją na parapecie, jedna tymczasowo wisi w kuchni, a wczorajsza stoi pod ścianą bo taka duża trochę. A dziś z braku chęci na cokolwiek (chyba ciśnienie niskie) szukałam w necie czterech identycznych ramek do salonu, ale jeszcze nic nie wyszperałam.

 

Vesi,

 

U nas najpierw ja a potem K zapałał chęcią posiadania galerii.

 

Był nawet (może nawet nadal jest?), żeby to była galeria "rodzinna", ale zdjęcia chociaż budzą fajne często nostalgiczne wspomnienia zrobione są nie w jakości HD tylko WTF :bash:

 

Zobaczę jeszcze co z tą galerią u mnie będzie.

Może faktycznie bezpieczniej jakąś tematyczną zrobić?

 

Jak miło, miło że znowu jesteś na forum :hug::hug::hug:

 

Ja też się cieszę :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu

U nas fotografie rodzinne odpadają, ja nie lubię siebie oglądać na zdjęciach na co dzień, a luby to już w ogóle nawet zdjęć sobie nie pozwala zrobić, więc jak sie już na jakieś załapie, to raczej do ramki sie nie nadaje :rolleyes: Zresztą zdjęcia rodzinne wywołują u mnie tylko smutek i żal, że jesteśmy coraz starsi i to co było już nigdy nie wróci:( może jakiś kryzys wieku przechodzę, ale ciężko mi jest się pogodzić z upływającym czasem i starzeniem, wolę więc nie oglądać zdjęć z przed lat;)

 

W H&Y maja teraz promocję: druga rzecz za 10 zł i przymierzam sie właśnie do ramek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...