Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Catti,

dzięki z fotel, faktycznie cena dobra, ale i tak musiałbym dać go do tapicerowania bo tej tkaninie by u mnie nie przeszedł, to dodatkowe koszty i myślę że tyle by to wyniosło co kupno nowego. Ponadto jeden mnie nie urządza, ponieważ nie mam stołu do imprez, więc gdy gości niewiele to siadamy przy ławie, i wtedy ktoś musi n pufach, a na nich nie da sie długo posiedzieć bo zaraz bolą plecy gdy nie można sie od czasu do czasu oprzeć.

 

nie ma sprawy....

czasami zdjęcia nie oddają prawdziwej przestrzeni....pomyślałam tylko, że jeden fotel zawsze łatwiej przestawić... choćby w prawo ;)

mam wrażenie, że przy tych dwóch zagracisz trochę przestrzeń, bo będą stały w ciągu komunikacyjnym, który teraz swobodnie przemierzacie.... a goście przecież nie są codziennie ;)

ale wiem też jak to jest jak człowiek się na coś nakręci.... :D

kupuj!

najwyżej na co dzień znajdziesz im miejsce w innym kącie.... przecież salon masz duży :)

 

pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duże te fotele według mnie...może zamiast foteli tylko pufa/podnóżek lub dwa podnóżki...bo fotele za duże najbardziej to te oparcia w fotelach mi jakoś zasłaniają wszystko...

 

Witaj krcb,

pufy mam dwie, jak widać na dwóch zdjęciach, robiły za modele foteli. Pufy to porażka, nie da sie na nich siedzieć długo, dlatego chce fotele, ale inny model niż jest na wyklejankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj krcb,

pufy mam dwie, jak widać na dwóch zdjęciach, robiły za modele foteli. Pufy to porażka, nie da sie na nich siedzieć długo, dlatego chce fotele, ale inny model niż jest na wyklejankach.

 

no ale jeśli te fotele tylko dla gości to pufy też by się sprawdziły na kilkugodzinną wizytę a jeśli chcesz koniecznie fotele to właśnie niższe/mniejsze:D muszą w tym przejściu stać na co dzień czy tak by to wyglądało gdyby były potrzebne ?:D to znaczy wiesz...na zdjęciu to też zawsze inaczej a na żywo może być ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doriko kochana,

napiszę szczerze, albo ten model który wybrałam, albo żaden, nic na siłę.

Mają być wygodne na tyle bym mogła z podwiniętymi nogami film w tv oglądać - bo tak lubię :)

A wybrałam ten model:

084b36f623d663cf0bea12e680da4d7c.jpg

na zmówienie, wymiary jakie chcę, jednak uważam że 80 cm szerokości to minimum dla mojej wygody.

 

Catti,

właśnie pomyślałam, że jeden fotel mnie nie poratuje, dwoma zagracę przejście, ale ale...

jeden może stać pod schodami nikomu i niczemu nie wadząc, a jak będzie potrzeba to sie go dosunie do drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowione, zamawiam fotele, ale jest mały problemik....

Wykonawca daleko ode mnie, nie mam jak zobaczyć i wybrać koloru.

Wybrałam tkaninę Mapatex Jaguar , w sieci udało mi sie znaleźć kilka zdjęć wzorników tej tkaniny, tak mi sie wydaje z wyglądu i opisu ;)

935c56709b832c6efad9be6246b95d53.jpg

 

e373d410a6fe593ce068c419e10aab55.jpg

 

fbc096b2cb714fff0c7fb5fa101863bd.jpg

no i bądź tu mądrym, i wybierz z tego kolor :confused:

 

Jeśli ktoś ma dostęp do wzornika mapatex jaguar to prosim bardzo http://forum.barcis.pl/images/smilies/modli.gifo fotki oddające najbardziej realne kolory: chocolate, nutmeg, grey, buff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - ja jak kupowałam pufę do wiatrołapu wartą "niewiele" to sprzedający przysłał mi wzorniki, z których mogłam wybrać i w dodatku je zatrzymać! Mam je do dziś - niestety tych "twoich" tkanin w nich nie ma. Jak kupowałam na odległość sofę do gabinetu, inny sprzedający przysłał mi wzorniki tkanin - setki próbek, kolorów, wzorów - oczopląs normalnie. Te musiałam już odesłać.

Zapytaj zatem sprzedającego/wykonawcę o taką możliwość. Wydaje mi się, że to zbyt gruby zakup, żeby wybierać na oko!

 

Pozdrawiam wiosennie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi podobają Ci się fotele to weź.:) W razie czego nawet na górę można go przecież zanieść. Ze zdjęcia niestety ciężko zobaczyć całą przestrzeń. Jak po ustawieniu tych puf wygodnie ci się chodziło to napewno nie będzie problemu. Powiem Ci że ja mam też nie ustawny salon i u mnie też meble będą musiały stać w przejściu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi,

 

no wiesz.........a kto Ci pisał, że ma Jaguar Grey? - no ja przecież:) - mam i wzornik, i wielki narożnik w tym kolorze, jak chcesz zobaczyć, to po prostu zapraszam:)

 

Pina,

heeeej:)))

 

 

No proszę , to przez płot jej podaj :p

Hej, hej - masz już dechy? Jak tak to podeślij jakieś zdjęcie, please....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Pina, mężowi przypomnę, by podkładki kupił:)

 

Vesi,

we wzorniku, który mam, raczej nie ma wszystkich wymienionych przez Ciebie kolorów, ale możesz go wypożyczyć ode mnie, by poprzymierzać kolory w domu, bo narożnika w kolorze grey do siebie ode mnie nie zatargasz:) -ew. jedną poduchę mogę Ci wypożyczyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...