Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Vesi

lustro piękne sobie strzeliłaś bardzo pasuję:rolleyes:

powiem ci ze podoba mi się ten kinkiecik Dropkowy:wiggle:

Hej Karolka

dziękuję :hug:

cieszę się najbardziej z tego, że kolejną rzecz mam z głowy

kinkiecik U dropi, mi tez bardzo sie podoba, nie wiem jak u mnie;)

 

Vesilko zapisalam sobie ta lampke z I. w inspiracjach bo bardzo mi sie podoba, a dodatkowo jak pisalas jest dobrze wykonana :D

 

Hej Kasiu,

ja w każdym razie z tych lampek jestem zadowolona :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boszzzz, nadrabiałam pewien watek, ale tam sie działo:rolleyes:

nie udzielam sie tam już, bo dawno sobie zdanie wyrobiłam o właścicielce:roll:,

ale czytanie tamtego wątku to jak najlepszy serial:lol2:

 

Vesi,

Jeszcze 2 kinkiety nad lustro z UK:

[ATTACH=CONFIG]165705[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]165706[/ATTACH]

Kochana, dzięki wielkie:hug:

ten kinkiet z kulkami to jak w pysk szczelił by mi pasował do wc-eciku nad lusterko,

gdyby był w pl to bym brała, a tak tylko se powzdycham http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/g065.gif

 

Vesi piękne to lustro:yes:

pokaż które kinkiety są teraz na prowadzeniu :p

pozdrawiam że świata wirusów z ograniczonym netem :bash:

Hej Admete, dzięki za lustro:hug:

tanie było to brałam od razu, bo w tikeju, to wiadomo, jednego dnia jest drugiego nie ma, niie wiedziałam czy będzie pasowało, ale chyba już moge zacząć sie nim cieszyć:D skoro nikt nie zaprotestował

 

i mówisz, że z wirusami walczycie i do tego z net ograniczony, oj biedactwa:hug:

teraz mróz odpuścił, pewnie znowu będzie jazda z chorobami:(

 

z kinkietami dostałam już takiego kołowrotku, że sama nie wiem na czym stanęło, muszę chyba za radą narendil jakąś kostką porzucać :p

ale te ostatnie wklejone przez illu bardzo by mi pasowały

 

Hej vesi:bye:

ale poszalałaś z tym oświetleniem:o

Lustro super- bardzo u Ciebie pasuje:wiggle: lampeczka tez śliczna- skąd ona? szukam podobnej do gabinetu, ale póki co znajduję tylko takie po 1-1,5 zł:sick::sick:

buziaki:D

Aguś, gdzieś ty była, jak cie nie było?:hug:

taaak, mam problem, taki pożal sie - żaden problem w sumie, ale nie umiem nadal na nic sie zdecydować, tyyyyyyle....... lamp sie mi podoba:bash:

kochana, jak masz takie lampki biurkowe za złotówkę to dawaj pierunem :p ale jak za tysiaka, to ja też podziękuję - nie wezmę :p

cieszę sie i ulgę odczuwam ogromną ,że lustro pasuję, dziękuję :hug:

 

Agus jak masz na mysli ta ostatnia lampke Vesilki to ona jest z Ikei i dodatkowo ma super cene :D http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00146776/?query=forsa#/80146763

"Oto Kasia"

wyręczyła mnie z odpowiedzi, dziękuję pięknie :hug:

 

 

----------------------------------------------------------------

Moje drogie kobietki, bardzo mi miło jak piszecie vesilka, ale vesi jest szybciej i mi pasi:D, jeśli kto ma ochotę, śmiało proszę sobie skracać mój nick, coby było łatwiej i szybciej:lol:

 

lecę ponadrabiac u Washttp://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/s030.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o jakim watku piszesz :roll:

Jak cos to ja lustro przygarne :D moge wyslac adres :D mialam nadzieje ze nie bedziesz zla ze podalam namiar na lampke :hug:

Tak patrze na Twoja emotke i mam ogromna nadzieje ze nigdy nie bede musiala tak konczyc podrozy samolotem:p:rolleyes::D bo chyba padne na zawal:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na Twoja emotke i mam ogromna nadzieje ze nigdy nie bede musiala tak konczyc podrozy samolotem:p:rolleyes::D bo chyba padne na zawal:sick:

:rotfl::rotfl:

nie wiem czemu, ale uśmiałam sie do łez z twojej wypowiedzi http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c040.gif

nie życzę ci kochana takich ekstremalnych podróży, sama bym na zawał padła, albo z zwałem spadła:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl::rotfl:

nie wiem czemu, ale uśmiałam sie do łez z twojej wypowiedzi http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c040.gif

nie życzę ci kochana takich ekstremalnych podróży, sama bym na zawał padła, albo z zwałem spadła:sick:

 

Ladnie to sie tak z biednej kolezanki smiac :( :hug: ;D

Nie boje sie latac samolotem ale ostatnio mielismy takie zdarzenie ze wpadlismy w (nie wiem jak sie to nazywa fachowo:p) w kazdym badz razie to taki jakby tunel ktory zostawia za soba samolot i wtdey jak wleci w to drugi to traci gwaltownie wysokosc:o az nam maski wypadly:o:o maly sie cieszyl, ja nie wiedzialam co robic a starsza Pani na siedzeniu obok malo nie padla.... to byla chwilka ale mialam wrazenie ze to byly godziny... od tej pory bardzo uwaznie slucham co Panie stewardessy mowia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi,

 

Widzę, ze zobaczyłaś te kinkiety.

 

One są w kilku sklepach internetowych, które wysyłają towar do Polski.

 

Ten kinkiet z okrągłymi kloszami - Burlington Edwardian Double Round Light With Pull Cord - widziałam chyba w którymś sklepie za 74 GBP.

Nie pamiętam dobrze, ale jak wrzucisz w Google nazwę to znajdziesz.

 

pozdrawiam,

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

jak ostatnio leciałam z dziećmi do Belgii, to też na chwilę wpadliśmy w turbulencję, matko kochana:o, ciśnienie mi chyba do 200 skoczyło w dwie sekundy. Ja sie bardzo boję latać samolotami, luby mnie pytał juz parę razy o wypad do znajomych w Peru, to mu powiedziałam, tylu godzin w samolocie nie przeżyję:sick:

 

Illu,

ja juz oczywiście nie omieszkałam sprawdzić ile kosztuje, ale z przesyłką to jednak za dużo, luby dałby mi szlaban na wszelkie zakupy wykończeniowe, zresztą juz nie raz sie odgrażał, że więcej kasy mi nie przeleje, a on jest jedyny sponsor tego naszego majdanu, motto lubego takie: byle tanio i do przodu, wygląd dla niego nieistotny;)

3stówy max mogę na kinkiet dać, coby fory potem nie dostać:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...