Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ojjj Ty to masz pecha vesi:hug:

Mam nadzieję, ze uda Ci się jednak coś rozsądnego wynegocjować:yes:

 

Znam jeszcze parę sklepów, gdzie bywają takie szafki rtv, ale ceny podobne do tej, którą wkleiłaś, czyli od 2,5 tys w górę:bash:

A moja ławeczka dzisiaj przyszła, ale jeszcze nie obfociłam

Jest super, taka jaką zamówiliśmy- normalna pikowana w graficie + nogi w orzechu:D Nic lepszego do naszego małego wiatrołapu nie potrzebuję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ponegocjować :yes:

Bo cena z lekka idiotyczna.

coś nas p.Alfonso chyba chce naciągnąć na dodatkowe koszty:(

 

Ojjj Ty to masz pecha vesi:hug:

Mam nadzieję, ze uda Ci się jednak coś rozsądnego wynegocjować:yes:

 

Znam jeszcze parę sklepów, gdzie bywają takie szafki rtv, ale ceny podobne do tej, którą wkleiłaś, czyli od 2,5 tys w górę:bash:

A moja ławeczka dzisiaj przyszła, ale jeszcze nie obfociłam

Jest super, taka jaką zamówiliśmy- normalna pikowana w graficie + nogi w orzechu:D Nic lepszego do naszego małego wiatrołapu nie potrzebuję;)

Luby napisał mu, że wcześniej podany był tańszy transport, nie mamy jeszcze odpowiedzi.

Plusem jest to, że oni mają naprawdę dobre ceny, nie wiem jak z jakością, przekonam się niedługo;) za to, za transport liczą słono:bash:

 

.... czekam już na fotki Twojej ławeczki :popcorn:

ja początkowo chciałam taką zwykłą na giętych nóżkach, ale to było jakiś czas temu i nie mogłam sie zdecydować w jakim kolorze te nóżki miały by być, potem mi sie już w ogóle przejadły gięte nóżki, chciałam toczone, lecz takiej ławeczki w rozsądnej cenie nie znalazłam, a po tym co przeszłam ze stolarzem Ryśkiem, odechciało mi sie zamawiania mebli, wszystko było nie tak jak chciałam; dlatego zdecydowana byłam i jestem na kupno gotowych, solidnych mebelków, a że lubię chromowane rzeczy, to ta ławeczka bardzo mi sie spodobała, siedzisko w trochę dziwnym kolorze;), ale kiedyś mogę je wymienić:razz: tylko nie od razu, coby luby mnie z chałupy nie pogonił;)

 

Vesi laweczka super:jawdrop: i jak najbardziej pasuje :yes: wiec mocno zaciskam kciuki zeby maz sie zgodzil :hug:

A tak w ogole to masz tajemne moce ze na odleglosc umiesz tak przekonac meza:D

Kasiu dziękuję, uważasz że pasuje? to fajnie :wiggle:

Mąż baaardzo mnie kocha, ale jest też baardzo ostrożny w wydawaniu kasiorki:p

 

Vesi,

Nie bądź taka. Pokaż ławeczkę w wiatrołapie. :yes:

Bardzo jestem jej ciekawa na "żywo". :popcorn:

Miłego dnia :bye:

Kochana, ale to Aguś dostała już ławeczkę, co ja mam Ci pokazać? jak jeszcze moja nie zapłacona, a nim dojedzie z zachodu, to ho ho, pewnie z tydzień lub dwa przyjdzie mi czekać:p

póki co to se tylko taką wyklejankę zrobiłam w powerpoitlawka wiatrolap4.jpg

przy okazji to ten wieszak powinnam już mieć, coś sie westwing opierdziela z wysyłką :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to mi się pokiełbasiło....

 

To przez ten wysoki cukier dzisiaj...

 

[ATTACH=CONFIG]168335[/ATTACH]

 

boziuuuu, ja bym wszystkie te pącząsie pokazane na forum pożarła, jak ktoś sie mnie pyta co lubię jeść - to bez zastanowienia mówię : pączki :lol:

przeżywam dziś katusze oglądając te pyszności na forum http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/a050.gif

 

Vesi

 

lista do podpisania u Marjelki

 

Jaka lista :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boziuu , ja bardzo chętnie, ale nie mogę niestety nic w przód zaplanować, nigdy nie wiem kiedy luby będzie w domu, on tez tego nie wie, a nie mam z kim dzieciów zostawić, musiałabym je porozwozić do swoich sis, a ja wiem co one planują w ten czas?...

ło matko, ale mam zagwozdkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boziuu , ja bardzo chętnie, ale nie mogę niestety nic w przód zaplanować, nigdy nie wiem kiedy luby będzie w domu, on tez tego nie wie, a nie mam z kim dzieciów zostawić, musiałabym je porozwozić do swoich sis, a ja wiem co one planują w ten czas?...

ło matko, ale mam zagwozdkę ...

 

nie wymiguj sie

dzieciaki masz duże jak cóś to zabierzesz ze soba

Masz być i kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S Pisze z telefonu, mogą być błędy .mam problem i na kompie nie mogę wejść na muratora, przekierowuje mnie gdzieś indziej i w końcu wywala.

Ceny za transport nie da rady taniej, ale kupujemy o ile uda sie przelew lubemu zrobić, bo też małzwczoraj problem . To jakieś fatum , wszystko sie dzieje tak, by zniechęcic nas do zakupów w tym p sklepie.:stirthepot::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...