Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Vesi, chyba jeszcze nie komplementowałam nowych nabytków.

 

Szafka pod tv bardzo ładna i ponadczasowa. Szkoda, że z defektami, ale za to będziesz mieć wymarzoną ławę w naprawdę okazyjnej cenie. Bardzo się cieszę, że udało się wynegocjować rabat. A te plamki może jakoś zastawisz i też nie będzie źle :)

 

Wiatrołapowa ławeczka bardzo charakterna - super się dogadała z lustrem.

 

Krótko mówiąc udały Ci się te hiszpańskie zakupy. Barrdzo :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi - odpocznij od nas, ale nie zapominaj, że czekamy:rolleyes:

Ta ława jest świetna:wiggle:

Nati,

to nie od was uciekam, tylko czasu brak, ale jest coś co mnie zaczęło drażnić na forum, dlatego zamilkłam;)

 

Vesi, chyba jeszcze nie komplementowałam nowych nabytków.

Szafka pod tv bardzo ładna i ponadczasowa. Szkoda, że z defektami, ale za to będziesz mieć wymarzoną ławę w naprawdę okazyjnej cenie. Bardzo się cieszę, że udało się wynegocjować rabat. A te plamki może jakoś zastawisz i też nie będzie źle :)

Wiatrołapowa ławeczka bardzo charakterna - super się dogadała z lustrem.

Krótko mówiąc udały Ci się te hiszpańskie zakupy. Barrdzo :yes:

 

Dropi,

hmmm... kochana ja nie chce by ktokolwiek czuł sie zobowiązany do komplementowania moich nabytków, domu, czegokolwiek...

 

właśnie to mnie zaczęło drażnić, te wymuszone ochy i achy, oraz u niektórych wręcz całodzienny rozpis zajęć z życia prywatnego domowników i ich samopoczucie :roll:

nie twierdzę że Ty z grzeczności komplementy piszesz, to takie moje ogólne odczucie do niektórych, nabrałam takiego przekonania, że za komplement należy odwdzięczyć sie komplementem, bo inaczej nie wypada;)

a ja bym chciała żeby ktoś dowalił mi prawdę, np: spierdolone masz to i to; to do tego nie pasje; to jest masakryczne, tamto źle wygląda.. itp..byle szczerze i bez chamstwa, ja sie nie obrażam za krytykę

Bardzo mi miło i podnosi mnie to na duchu, gdy czytam komplementy i pochwały w swoim wątku, ale wiem też jak bardzo kiepsko mam wykończony i urządzony dom, tak naprawdę i do końca to mi sie podoba w moim domu tylko sztukateria, co dzień jak sie budzę i widzę te gzymsy przy suficie to jestem nimi niezmiennie zachwycona, nic innego mi sie tak nie podoba w moim domu...

no to wygarnęłam co mi na fm nie grało :razz:

 

Hej vesi, co ja czytam?:(:( I tak ostatnio mało Cię było, a teraz będzie jeszcze mniej?:cry::cry:

Nie zapomnij o nas:hug:

Zniżka na ławę super fajna rzecz, bo ława jest piękna:yes:

Miłego weeekndu:bye:

Ciężko o Was zapomnieć Aguś, ale chyba muszę trochę odpuścić, bo mnie zaczęło co nieco drażnić, przejdzie mi za jakiś czas:yes:

a poza tym, kto mi pomoże lampy wybierać?:lol2:

 

Zniżka na ławę, darmowy transport :eek::jawdrop:

A ja myślałam, że takie rzeczy to tylko w bajkach :cool:

Będzie super w zestawieniu :yes:

Chyba tylko w naszym kraju sępią z nas wszyscy ile sie da, na zachodzie jednak szanują klienta, co mnie bardzo ucieszyło...

szkoda tylko, że to wszystko to wyrób chiński i jakość komody tv taka se

 

Vesi,

Super Negocjatorze :lol2: . Przynoszę pozdrowienia :bye:

Tego nauczył mnie luby:yes:, zawsze kazał sie targować, jesli była taka możliwość, choćby o pare złotych,

w tym przypadku, gdyby nie koszty transportu odesłałabym komodę tv do reklamacji, jednak jeden mail z fotkami wystarczył, takich sprzedawców sie chwali:yes:

 

---------------------------------------------------

 

Dziś rano, znowu znienacka, przyjechał kolega kuriera z przesyłką:eek::wtf:, dotarł wieszak stojący z westwing KLIK, boszzz.... kolejna chińszczyzna:bash:

 

a na all kupiłam wczoraj książkę

1_f.jpg

dla takich ilustracji

3_f.jpg 4_f.jpg

mam plan z tych obrazków zrobić galerię w holu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi miło i podnosi mnie to na duchu, gdy czytam komplementy i pochwały w swoim wątku, ale wiem też jak bardzo kiepsko mam wykończony i urządzony dom, tak naprawdę i do końca to mi się podoba w moim domu tylko sztukateria, co dzień jak sie budzę i widzę te gzymsy przy suficie to jestem nimi niezmiennie zachwycona, nic innego mi sie tak nie podoba w moim domu...

 

Vesi,

 

Jestem bardzo zdziwiona tym co piszesz, bo na zdjęciach zamieszczonych na forum tego nie widać.

 

Może jesteś maniakalną perfekcjonistką (nie wiem czy jest taka jednostka chorobowa?), ale moim zdaniem nie masz się czego wstydzić.

 

Jest na FM kilka aranżacji które skradły mi serce, ale wiem, że z takich czy innych powodów ja tak mieć nie będę.

Jest kilka osób, które odznaczają się niebywałym gustem. Mój Boże, no jest tak.

Jeszcze nie mieszkam w mieszkaniu a już wyobrażam sobie jak te dziewczyny urządziłby wspaniale to mieszkanie, a moje pomysły są sztampowe i takie bez polotu.

 

Ale z drugiej strony, są też tylko moje. Nikt z moich znajomych nie będzie miał podobnego mieszkania. Może będzie miał ładniejsze, może brzydsze lub zwyczajnie inne, ale ja nie biorę przecież udziału w konkursie i jestem dumna z kilku swoich pomysłów. To wystarczy.

 

Myślę Kochana, że jesteś zwyczajnie zmęczona zimą, stresem związanym z urządzaniem mieszkania i nawet nie wiem czym jeszcze.

 

Zgadzam się z Tobą jeżeli chodzi o niektóre ochy i achy.

Z drugiej strony ludzie są różni. Ty nie potrzebujesz takich aplauzów, a dla niektórych są one motorem do działania.

Powiem Ci jedno. Wyobrażam sobie, że każdy na forum stara się i wkłada w urządzenie domu tyle energii i czasu co ja. Czyli prawie cały wolny czas.

Nie mam serca takich osób krytykować, chociażby z tego powodu, że gusta są różne i mnie się nie musi podobać czyjaś koncepcja.

 

Staram się kierować zasadą, że jak mi coś "nie leży" to nie krytykuję ale też nie pochwalę.

Zostawiam ochy i achy dla pomysłów, które naprawdę mi się podobają.

Chyba, że jakaś rzecz jest poddawana pod dyskusję i właściciel wątku prosi o opinie. To co innego.

 

a na all kupiłam wczoraj książkę

[ATTACH=CONFIG]173996[/ATTACH]

dla takich ilustracji

[ATTACH=CONFIG]173994[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]173995[/ATTACH]

mam plan z tych obrazków zrobić galerię w holu

 

Vesi,

 

Aż się boje powiedzieć, ze to świetny pomysł :lol2:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi odpocznij :hug: - mnie też by się przydało ;)

 

Wczoraj cały dzień było u nas słoneczko...czyli możemy już poważnie zacząć myśleć o ogrodzie :lol:

Dzisiaj dla odmiany pada śnieg :sick:

 

Jak tam Twoje cebulki w koszyczkach w garażu???

U mnie wyszły pierwsze krokusiki - i obawiam się że to koniec , bo reszta zmrożona pod lodem.

 

 

A wieszak może machnąć na czarno/biało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć, że się podpisuję obiema rękami pod tym co napisała Illusjon :yes:

Prędzej czy później pewnie większość z nas dopada kryzys ( a pewnie i nie jeden) wykończeniowy.

Co do przekształceń galerii w blogi o życiu prywatnym- myślę, że gdzieś tam wszyscy po trochu opowiadamy o sobie trochę więcej niż tylko pokazujemy swoje wnętrza. Muszę się przyznać, że na niektóre galerie ( i nie tylko) nawet już nie zaglądam bo zrobiła się z nich trochę Nasza Klasa.:-(

Staram się nie krytykować , ale proszę oddaj ten wieszak , popsuł całe pomieszczenie :yes:

 

Ps. super książkę znalazłaś, ja szukam czegoś ale bardziej w stylu gotyckim - takie mroczne" cuś" mi się marzy - koniecznie z pismem gotyckim, już sobie nawet wymyśliłam, że dam zrobić nadruk na papierze czerpanym takim postarzanym.

Edytowane przez mrówka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi

przeca mamy wiosnę nie jesień skąd ta deprecha

 

znowu zaczynasz z tym swoim domem przecież juz ustaliłyśmy że całokształt jest oki:D:D

przecież wszyscy wiemy że kupiłaś gotowca więc nie miałaś zbytnio wpływu na jego układ itp

natomiast ty jetes miszczyni szperania więc niepowtarzalnymi dodatkami nadrobisz :lol2::lol2::lol2:

 

 

w kwestii ochów i achów jak najbardziej sie z tobą zgodzę juz kiedyś o tym pisałam

:(

 

 

Album + galeria świetny pomysł

 

co do wieszaka wybacz ale on mi tam w ogóle nie lezy

masz mały ale elegancki wiatrołap

a wieszak zwalisty taka kolubryna i ten kolor-mnie się nie widzi:(

 

 

Miłej niedzieli:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vesi, tylko za długo od nas nie odpoczywaj :hug:

Zresetuj się, nabierz dystansu i wracaj.

 

Wieszak jakiś nie bardzo. Taki zupełnie z innej bajki, nie do Ciebie.

 

A pomysł na galarię podoba mi się. Lubię takie grafiki, czy jak to tam określić. Mam nadzieję, że w zakupionej książce znajdziej dużo interesujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesila - wieszak odsyłaj czym prędzej, nawet się nie zastanawiaj ...i nie smutaj się tak a od forum trzeba czasem odpocząć :(

Pamiętaj, że dobre wnętrza powstają latami. Nawet jak od razu nie będzie tego co sobie wymarzymy to świat się nie kończy. Po paru latach będziesz mogła sobie zaaranżować na nowo jak Ci się wystrój znudzi - nic nie jest w końcu na zawsze :)

Jak patrzę na swoje obecne mieszkanie na zdjęciach i to co mam w nim teraz to aż nie wierzę, że tak je miałam kiedyś urządzone - podobać zaczęło mi się dopiero po 10 latach - z czasem zostało dopieszczone i akurat w takim momencie się z niego wyprowadzamy.

Ja tam jestem pełna podziwu dla Twojej determinacji, zapału i konsekwencji dla urządzania tego w końcu nabytego już gotowego domu. I nie wszystko akurat może mnie zachwyca (bo przecież nie musi) - ale lustro ławeczka i komoda, które komplementowałam ostatnio akurat tak. Nie spiesz się nie warto czasem kupować czegoś na siłę żeby tylko coś tam ustawić lub aby było, czasem warto odpuścić i poczekać na wymarzoną rzecz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana ja nie chce by ktokolwiek czuł sie zobowiązany do komplementowania moich nabytków, domu, czegokolwiek...

 

Kochana, nie czuję się zobowiązana :no:

Powiedziałam tak dlatego, że byłam już wcześniej, widziałam, ale nie miałam czasu by napisać o wrażeniach. I tak z opóźnieniem zareagowałam ;)

 

Vesi, nie masz kiepsko urządzonego domu :no: Mnie też się podoba Twoja sztukateria, i kuchnia, i wiatrołap z nowymi nabytkami (co do wieszaka zgadzam się z dziewczynami:)). Jedyne co bym zmieniła to granatowe mugaty w łazience, ale nawet z nimi ją lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

właśnie to mnie zaczęło drażnić, te wymuszone ochy i achy, oraz u niektórych wręcz całodzienny rozpis zajęć z życia prywatnego domowników i ich samopoczucie :roll:

 

Vesi- trafiłaś w sedno, bo ja tez tego nie znoszą:sick::sick: Owszem każdy coś tam napomknie o tym lub o tamtym, ale do diabła nie widzę potrzeby czytania na forum wnętrzarskim o cudzych ciążach, kotach, psach czy dzieciach:wtf::wtf: po 10 stron dziennie:eek: Przecież są inne fora tematyczne od tego! I naprawdę dziwię się, ze administratorzy fm na to pozwalają:evil:

 

Co do Twojego domku kochana to grubo przesadzasz- masz klimatyczne, przemyślan wnętrza:hug: Wiadomo, że każdy ma inny gust i inne spojrzenie, ale tutaj chodzi o całokształt, a nie szczegóły.

 

Wieszak fajny, ale nie do Twojego holu:no:

 

Będę czekać na Ciebie cierpliwie vesilko:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...