Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No lipa, lipa z lustrami, napaliłam sie na nie, jak szczerbaty na suchary :cry:

Jest nadzieją że kiedyś sie pojawią znów, albo spróbuję z Anglii ściągnąć

 

Aniu

Z tym koszem to sie załatwiłam na cacy, od początku same babole popełniam i w efekcie dokładam tylko kasy i sobie roboty, i pewnie wyjdzie mnie drożej niż bym u stolarza zamówiła :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi gratulacje rozpoczęcia prac ogrodzeniowych :wave: U mnie chyba znowu rok zakończymy bez płotu... ah te koszta :( inne rzeczy bardziej potrzebne. Najgorsze jest to że ja się trochę boję wprowadzać bez ogrodzenia :rolleyes: zombie wampiry i ta przerażająca mgła wokół domu :lol2:

 

Śliczne te obrazki z lustrzaną ramą :jawdrop: i lampy w holu prezentują się pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Vesi :)

 

Dziękuję za namiary, widzę, że sklep oferuje gustowne elementy dekoracyjne - jednak ze względów finansowych wezmę pod uwagę tylko niektóre z nich.

Straszna kicha z lustrami... Mam nadzieję, że mimo wszystko uda Ci się je kupić.

Proste przęsła są super :)

Myślę, że kosz i tak się przyda w gospodarstwie domowym - na pewno znajdziesz na niego sposób. A tymczasem... popieram narendil :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vesi, wiem.

Proponuję kupno drugiego kosza :yes:

:p

zamiast kosza kupiłam sobie plakat do wiatrołapu, o!

o taki

http://babafu.pl/img/shop/komu-trampek-na-noge-280.png

 

trochę szlifowania mnie jeszcze czeka, ale myślę, że dam radę :yes: znaczy sie szlifierka da radę :D

 

 

Vesi gratulacje rozpoczęcia prac ogrodzeniowych :wave: U mnie chyba znowu rok zakończymy bez płotu... ah te koszta :( inne rzeczy bardziej potrzebne. Najgorsze jest to że ja się trochę boję wprowadzać bez ogrodzenia :rolleyes: zombie wampiry i ta przerażająca mgła wokół domu :lol2:

Śliczne te obrazki z lustrzaną ramą :jawdrop: i lampy w holu prezentują się pięknie :)

Hejka Two

no niestety koszty ogrodzenia są przeogromne, nie zdawałam sobie z tego sprawy dopóki sie za to nie wzięłam :roll: u nas nadal poddasze czeka na wykończenie, czyli kasa, kasa i kasa nadal potrzebna na rzeczy budowlane :bash:

Jesli macie domek bez bliskoch sąsiadów, to też bym sie bała, ale macie piesia, więc jest nadzieją, że obroni przed nieproszonymi gośćmi

wszelakiej maści i ducha :D

Obrazki i lampki dziękują za komplementy :hug:

 

Hej Vesi :)

Dziękuję za namiary, widzę, że sklep oferuje gustowne elementy dekoracyjne - jednak ze względów finansowych wezmę pod uwagę tylko niektóre z nich.

Proszę bardzo, pytaj do woli, chętnie odpowiem

Straszna kicha z lustrami... Mam nadzieję, że mimo wszystko uda Ci się je kupić.

Proste przęsła są super :)

Myślę, że kosz i tak się przyda w gospodarstwie domowym - na pewno znajdziesz na niego sposób. A tymczasem... popieram narendil :rolleyes:

 

Koszowi dam rade, uprę sie, zaprę i go pomaluję tak by było oki, albo skonam :-P

Przęsła proste wolę, bo te wszystkie kute w łuki, ze zdobniczkami, ślimaczkami, i innymi ćmojami, sie mi nie podobają, albo już mi sie opatrzyły bo wszędzie takie widzę, a proste będą zawsze na czasie... tak myślę :p

 

Dzień dobry Vesila, bardzo bardzo mi się podoba to, jak urządzasz swój dom. Będę tu zaglądać.

http://www.cosgan.de/images/more/schilder/042.gif lw

Zapraszam serdecznie nie tylko do zaglądania, ale tez do komentowania i doradzania :)

 

Vesi

a te przęsła z inspiracji to nie za gęsto ?

a słupki jakie będą?

Karolku kochany nasz,

ja właśnie chce tak gęsto, głównie od drogi dojazdowej sąsiada, wiec od frontu chyba tez tak pasuje, coby każda strona ogrodzenia nie była inna. Jednak wszystko zależy od ceny za mb takiego przęsła, jak za drogo to będzie rzadziej, ja nie lubie jak mi spacerowicze ciągle zaglądają w chałupę, przy takim zagęszczeniu będzie im trudniej podglądać. Blisko drogi dom stoi, droga mało ruchliwa, wiec spacerowiczów nie brakuje;)

 

A słupki które?

po wyburzeniu tych betonowych, sa przykręcone do podmurówki metalowe, natomiast te trzy betonowe do bramy, sa juz obłożone tynkiem takim jak elewacja domu, a daszki planuję pomalować na ciemny brąz - jak dach domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Diano,

właśnie zauważyłam, że w ofercie maja jeszcze inny plakat, który też bardzo mi do gustu przypadł

 

http://babafu.pl/img/shop/house-serve-whiskey-jar-serif-280.png

 

no i nie wiem, czy anulować zamówienie z trampkiem i kupić ten z whiskey...

tak by to u mnie mniej-więcej wyglądało

 

Slajd1.JPG Slajd2.JPGSlajd3.JPGSlajd4.JPG

 

Doradźcie pliss

KTÓRY PLAKAT LEPSZY??

ja osobiście bardzo lubię trampki i mam, a luby uwieelbia whisky i często to pije z kumplami

obie sentencje pasują do naszych upodobań :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba jakiś trampkowy sentyment choć do Twego wnętrza jednak bardziej mi się whiskey widzi

Głosuję za whiskey. Kolorystycznie i stylistycznie bardziej wg mnie pasują do klimatu Waszego domu.

Vesi ja też za Whiskey, ładniej gra w wiatrołapie ;) chociaż trampek równie fajny :)

vesi, ja bym wzięła Whiskey.

Abstrahując od trunku, podoba mi się gra słów ;)

Vesi, do siebie wzięłabym trampka ;)

Ale u Ciebie zdecydowanie Whiskey. Znacznie lepiej gra z resztą wnętrza :yes:

 

Dziękować Wam Pięknie Dziękować :hug::hug::hug:

Whisky zakupione, trampek anulowany :D

 

PS A kto takie plakaty ma w ofercie? :)

Plakaty teraz ma westwing, a są z BABAFU

 

 

Roboty czeka mnie ogrom, więc uciekam....

i wczoraj juz prawie okiełznałam kosz na pranie, jeszcze tylko jedno delikatne malnięcie i będzie git :D

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu z prośbą o rade :lol2:

 

Słuchaja drogie koleżanki i koledzy, jest konsolka która mi sie bardzo podoba, ale nie wiem czy u mnie będzie pasować

 

http://static.westwing.pl/i/IT-OR860WWAFE5GIT-1-product.jpg

 

jeśli nie ta, to jakaś inna?

a może w ogóle nie zagracać holu konsolką???

 

poczyniłam takie oto wyklejanki z lustrem i dodatkami:D

 

holl-konsola1.jpg holl-konsola2.jpg holl-konsola3.jpg

 

tam zmieści sie max 80 cm szerokości i musi być max 30 cm głębokości, cobym sie o to ciągle nie potykała lub obijała przechodząc do salonu

 

no i co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...