Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

moj własnie dotrał :yes: jest faktycznie bardziej pękaty niz na fotce. Ogólnie jestem zadowolona :yes:

Czekanie się opłaciło...zapłacilam z przesyłką 59 zl

 

O! Ty fuksiaro :D

 

Vesi, szacuneczek za kwietnik :o

Lamówka jest pierwsza klasa, mnie by pewnie nawet przez myśl nie przeszło żeby wprowadzić tam taki akcent. Prosta rzecz, a super efekt :yes:

Może jak mnie odwiedzisz wreszcie kiedyś to przygotuję pod pędzel parę rzeczy? :D

Plafon ładny i kolor farby też. Podoba mi się, że ma taki przygaszony odcień.

 

Dziękuję Kochana :hug:

ale jak nie znajdę miejsca na ten kwietnik to chyba skończy na wystawce przed domem :rolleyes::lol2:

Pędzel niee:no: pędzelek nr 6 :lol2:

 

---------------------------------------

 

Ostatnio nie mam czasu na forum, z doskoku udaje sie mi nadrobić zaległości najwyżej na jednym wątku dziennie:bash:

Ale wpadłam pochwalić sie zakupem na west

taki oto stoliczek pomocniczek kupiłam

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=214669&d=1380182961

PL-BE436WWADESIPL-1.jpg PL-BE436WWADESIPL-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Vesilko

stoliczek przecudnej urody- idealny do Waszych wnętrz:yes:

Wybrany kolorek farby też śliczny- to kiedy malujecie?:D Proponowany platonik będzie pasował:)

Buziole zostawiam:hug:

Dzięki Aguś za buziole i wzajemnie :hug:

Na stoliczek taki czaiłam sie już od dawna, tylko zawsze były wyprzedane nim ja je zobaczyłam, miałam już u stolarza zamawiać.

Z malowaniem, to raczej "kiedy będę malować" - ja sama, własnymi ręcami, na lubego nie ma co liczyć :rolleyes:... póki pogoda to w ogrodzie kopię równam, okna muszę pomyć, nie wiem kiedy nadejdzie czas malowania http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c045.gif

 

 

Cześć Vesi ... :hug:

o matko czuje się jakbym z zaświatów wróciła :o tyle mnie tu nie było ;)

Kwietnik ślicznie przerobiłaś, zdolniacha z Ciebie :yes:

Maju nasza kochana, gdzie byłaś jak cie nie było? tak dłuugo na dodatek ?!

Dziękować za komplement :hug:

 

--------------------------

 

Dziś w achica mają cudne grafiki w geometryczne wzory, tylko ceny chore, więc kombinuje z zapisem paru w swoim kompie w duzej rozdzielczości :stirthepot:

to kilka które mi bardzo przypadły do gustu

http://static.achica.com/Media/Product/Main/G/E/GEO-12063_1.jpg

źródłoAchica

http://static.achica.com/Media/Product/Main/G/E/GEO-12159_1.jpg

źródłoAchica

http://static.achica.com/Media/Product/Main/G/E/GEO-12370_1.jpg

źródłoAchica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie mi pomóc:D

siedzę już z godzinę i szukam ramy do mojego plakatu (50x70 cm)

albo mi nie pasują albo zabijają ceną :(

nie wiem czy wybrać czarną ramę, czy srebrną, czy taką co jest poniżej :confused:

dawać jakieś passepartout, jeśli tak to w jakim kolorze: białe, szare :confused:

 

znalazłam taką ramkę na wymiar w ludzkiej cenie, podoba sie mi, ale nie wiem czy do tego plakatu będzie pasować?

http://www.stillus.o12.pl/fotki/31a_7.jpg

 

i przymiarka do plakatu

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=215509&d=1380539024

 

oraz prawdopodobne miejsce zawiśnięcia plakatu

Slajd2.JPG

lustro ma szerokość 50 cm i grzejnik też 50 cm, jesli miałoby być jeszcze passepartout, to raczej wchodzące w plakat, czyli zmniejszając jego wymiary o kilka cm z każdej strony, żeby rama nie była szersza niz 50 cm??

plakat w ramie1.jpg

Edytowane przez vesila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! widzisz Dropi, zapomniałam o Ikei http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a055.gif

faktycznie STROMBY wymiarami pasuje idealnie i jaka tania

i jeszcze z passepartout jest VIRSERUM tylko już większa 58x78

 

jak przypomniałam sobie o Ikei to i o lerła

tam mają takie pasujace wymiarami: BASIC 25 NIELSEN , Ramka DRZ S4 (kolorystycznie do ławki pasowałaby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... 80zeta ramka czarno-złota z szybą i przesyłką ;)

chyba przejadę sie do miejscowego ramkarza(??) zobaczyć czy ma taką?

 

Skończyłam malować w toalecie, poprawiłam roletę którą luby krzywo przykręcił - musiałam nowe otwory nawiercić w suficie, nikogo w domu nie było kto by od razu pył wciągał, wiec zakurzona byłam cała ja i toaleta, fuj...

Kolor wyszedł taki granatowo-niebieski wpadający w zielony, ładny ale nie pasuje ani do płytek vives marino, ani do granatowych ręczników,

mam teraz jakby trzy odcienie granatowego w łazience;)

 

DSC02609.JPG

 

Na weekend ma być luby to przykręci plafon, jeszcze kinkiet do wybrania:rolleyes: i toaleta będzie skończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vesilko, na zdjęciu bardzo ładnie się ten granat prezentuje!

Naprawdę nie pasują do siebie odcienie? Czy masz na myśli to, że się różnią?

 

I jaki zuch, że sama wiercisz.

Ja w życiu jedną dziurę zrobiłam i mam dość.

Za mocno mną trzęsło ;)

 

Ceny ramek są chore. Niestety.

Lokalnie pewnie zaoszczędzisz na wysyłce. Ale czy cena będzie bardzo różna to wątpię.

Tak czy inaczej trzymam kciuki.

 

PS. Zawsze możesz sobie pędzelkiem nr 0 domalować srebry paseczek :rotfl:

Masz wprawę po kwietniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej vesi

kolorek wyszedł bardzo ładny:yes: Nie widać na nim ani ociupinki zielonego:no:

Piszesz, ze jest inny odcień niż płytek- no i bardzo dobrze identyczny byłby nudny.

Ramki o tych wymiarach są raczej drogie, ale spróbuj najpierw lokalnie zanim zamówisz. Plakat prezentuje się bosko.

Dywany fajne,ale ja akurat nie jestem dywanowa. Musisz tylko pamiętać, ze takie geometryczne wzory wprowadzają sporo chaosu i reszta powinna być już stonowana.

 

Miłego dnia:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vesilko, na zdjęciu bardzo ładnie się ten granat prezentuje!

Naprawdę nie pasują do siebie odcienie? Czy masz na myśli to, że się różnią?

Kurka, no jakos mi sie własnie te mugat marino gryza z tym granato-niebiesko-zieonym

I jaki zuch, że sama wiercisz.

Ja w życiu jedną dziurę zrobiłam i mam dość.

Za mocno mną trzęsło ;)

eee taką malutką wiertareczke sobie sprawiłam, bo mój chłop wszystko powywoził do roboty, nawet mój własny młotek mi podwędził:mad: i musiałam sobie kupić nowy;)

Ceny ramek są chore. Niestety.

Lokalnie pewnie zaoszczędzisz na wysyłce. Ale czy cena będzie bardzo różna to wątpię.

Tak czy inaczej trzymam kciuki.

PS. Zawsze możesz sobie pędzelkiem nr 0 domalować srebry paseczek :rotfl:

Masz wprawę po kwietniku.

Ha, ha, chyba jednak koszt takiej złotej farbki przeważa szale na korzysc zamówienia ładnej ramy.

Dzieki za wszystkie miłe słowa:hug:

Vesilko - 80 zł za ramkę z szybką i przesyłką to raczej nie jest dużo:no:. U ramiarza na 100% będzie drożej.

Ramka mi się zresztą bardzo podoba, wydaje mi się, że u Ciebie bardzo dobrze się wpasuje:yes:

Jeśli masz wybór, to dałabym nawet większą:yes:

Dzieki Nihiru za opinie:hug:,

ciesze sie że wróciłas na forum :wiggle:

u ramiarza jeszcze nie byłam, czasu mi brakło na wypad do centrum.

 

Hej vesi

kolorek wyszedł bardzo ładny:yes: Nie widać na nim ani ociupinki zielonego:no:

Piszesz, ze jest inny odcień niż płytek- no i bardzo dobrze identyczny byłby nudny.

Ramki o tych wymiarach są raczej drogie, ale spróbuj najpierw lokalnie zanim zamówisz. Plakat prezentuje się bosko.

Dywany fajne,ale ja akurat nie jestem dywanowa. Musisz tylko pamiętać, ze takie geometryczne wzory wprowadzają sporo chaosu i reszta powinna być już stonowana.

Miłego dnia:hug:

Aguś, ja nie umiem zdjęcia zrobic by wyszedł real kolor, straszna klitka ta toaleta.

Lokalnie na pewno sie wybiore pooglądać ramki :yes:

Kochana a jakie dywany?? Chodzi o te plakaty z achica, które wkleiłam parę postów wyżej?? :lol:

Takich ciemnych dywanów to bym nie chciała, chociaż jakiś jasny w geometryczne wzory mógłby być:yes:

 

Kochana, pokaż więcej toalety :stirthepot:

Kolor wydaje się świetny - bardziej grafitowy niż niebieski, ale moim zdaniem to dobrze, że różni się od płytek, identyczny odcień byłby zbyt oczywisty ;)

Kochana,

pokaze więcej jak luby przyjedzie ze swoim wypasionym aparatem i jeszcze plafon przykręci, ma byc na weekend i robić za mojego szofera w sobote :lol:

Edytowane przez vesila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, odespałam dziś w dzień, musiałam, ja jestem nie do życia jeśli niewyspana ;)

Ilutek, u mnie sie dzieje jeszcze, bo ja nadal nie urządzona na dole, do tego niezdecydowana jestem okropnie oraz kasy też nie ma by sie szybko urządzić tak jakby sie chciało, więc pomalutku do przodu

 

--------------------------------

 

Byłam u lokalnego ramiarza, mały wybór miał, była jedna śliczna rameczka, taka cieniutka na ok 2cm czarna z malutkim złotym paseczkiem jakby kuleczkami, 28zł/mb, no i powiedzieli że takiego dużego rozmiaru nie zdobią z tego, bo za słaba.

Obok był sklep ogrodniczy to kupiłam dwa krzaczki borówki i worek torfu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...