Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

Vesilko, krzesła fajne, po odmalowaniu myślę, że pasowałyby do kuchni:wiggle: Do jadalni może za skromne, ale jako kuchenne super!:D

Te o nazwie Napoleon, rzeczywiście są boskie, ale pewnie drogie...:mad: co ja Ci mogę doradzić? Radomsko oczywiście:lol2: My z Karolkiem tam już zamówiłyśmy jak pewnie wiesz- wybór mają ogromny i tapicerowane i bez tapicerki. Ceny są w miarę przyjazne i co ważne tylko z drewna bukowego (żadnej sosny) Obejrzyj sobie ofertę, może coś Ci wpadnie w oko? Cennik jest na stronie:wiggle:

 

http://www.radomskomeble.pl/produkty/sztaplowane-krzesla-nastawne.html

http://www.radomskomeble.pl/produkty/krzesla/krzesla-country-2.html

http://www.radomskomeble.pl/produkty/krzesla-giete-index4.html

 

To krzesło jest nawet podobne do Napoleona (ewentualne nogi i kolor można u nich zmienić)

http://www.radomskomeble.pl/images/stories/krzesla_stylowe/drewniane_krzeslo_stylowe_A-9607.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyszłam się przywitać z blogu "poszukiwane białe płytki cegiełki". Bardzo ładne wnętrza planujesz Vesila - są w moim typie:) Trzymam kciuki ! Mam pytanie dot. Mugatów od Vivesa (w łazience) czy listwa biała odbiega lekko od koloru płytek (10*20)? Właśnie już zamówiłam i zapłaciłam za mugaty i te listwy, i się zastanawiam czy to był dobry ruch:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Joannk (Asiu?):welcome:

pytaj do woli, po to jest to forum...

niestety różnica jest widoczna, mugaty są bielusieńkie, a ta listwa taka jakby bura, ja nie jestem zadowolona, dużo lepsze są te cienkie cygara i warkoczyki - mają taka biel jak mugaty

różnica jest dokładnie widoczna jak na fotce poniżej

 

DSCN2468.JPG

Edytowane przez vesila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się Vives nie postarał - dla mnie to jakieś zaniedbanie produkcyjne, żeby z jednej serii płytki w danym kolorze się różniły:( Jestem ciekawa czy moje zamówienie już jest wysłane, bo nie otrzymałam oficjalnego maila, może wycofam te listwy. Widziałam płytki V&B i listwy z mugatami są idealnie dopasowane, no ale cena i zdecydowanie wyższa:( Zawsze jest coś koszem czegoś:) Bardzo dziękuję Tobie za potwierdzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sprawdziłam katalog na stronie Vivesa i te płytki nie powinny odbiegać kolorystycznie. Może wysyłają do nas jakieś trefne te listwy, żeby się pozbyć towaru:)

nie wiem nic na ten temat, pamiętam że Darcy tez płakała jak zobaczyła na żywo te listwy z mugatami, dla mnie to porażka... ale cóż z czasem sie przyzwyczaję (tak sobie tłumacze by mnie szlak nie trafił) zresztą ja nienawidzę juz tych mugatów :mad: i nie polecę ich nikomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłam je spontanicznie, w akcie desperacji i nacisków ze strony lubego żebym w końcu jakieś płytki zamówiła, miałam plan na opoczno carrara, ale z braków magazynowych musiałam szybko zmienić plany, padło na mugaty i żałuje, że nie poczekałam na carrare :cry:

Ty sie moja opinia nic nie przejmuj, bo sa inni zakochani w swoich mugatach i Ty będziesz też na pewno zadowolona, to sa piękne płytki, ale nie w mojej łazience

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie jeśli zrezygnowałaś z płytek które Tobie się podobały, to się Tobie nie dziwię. Ale pocieszę Cię tym, że ja teraz też idę na kompromis z mężem dot. górnej łazienki i rezygnuję z tego co mi się podoba:( No niestety nie wtrąca się mąż do całej reszty to gdzieś musiał postawić na swoim:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć vesi, w końcu do Ciebie dotarłam :D

Nadrobiłam wszystko dokładnie, obejrzałam galerię i nie pozostaje mi nic innego jak tylko zostawić ogromne gratulacje. Bardzo ładnie to wszystko wyszło - najbardziej podoba mi się witrynka w kuchni i oczywiście podłoga, ale cała reszta też fajna :)

Postaram się wpadać do Ciebie częściej, a tymczasem dobrej nocki :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vesila gratulacje z powodu zgody na przebudowę :wave:

 

Patrzę u Ciebie na te listwy i nie bardzo widzę co poszło źle, że klejone?

Zapewne dopiero z bliska widać co tam może być nie tak ;)

 

Pokazane przez Ciebie krzesełka po pomalowaniu na biało będą jak najbardziej ok moim zdaniem :yes:

Napoleony też fajne, ale jak piszesz, że kosmicznie drogie to chyba nie ma co szaleć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :welcome:

Miałam dłuższą chwilę, to się zagłębiłam w końcu w Twoje włości.

 

vesi, masz piękną kuchnię :jawdrop:

Jedyne, co mi nie leży, to te dłuższe szafeczki przy okapie.

I bardzo podobają się Twoje sztukaterie, gzymsy. Cudownie jest po prostu!

 

I jeśli mogę wtrącić trzy grosze w sprawie stołu, to popieram ostatni wybór.

Ma ciekawe nóżki, kwadratowe, ale takie nieoczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vesi, masz piękną kuchnię :jawdrop:

Jedyne, co mi nie leży, to te dłuższe szafeczki przy okapie.

 

http://www.picgifs.com/mini-graphics/mini-graphics/texts/mini-graphics-texts-382949.gif narendil witam Cie serdecznie

dziekuje za pochwałe i krytyke kuchni :lol: te szafeczki pionowe przy okapie to lubemu tez nie leżą, nawet wiecej, nadziwić sie nie może po jaką cholere ja to wymyśliłam :lol2:, może wizualnie to bubel, lecz ja z nich jestem właśnie bardzo zadowolona, są praktyczne, będą idealne na przyprawy... sięganie tak wysoko nad okap po sól czy zioła doprowadzało by mnie do szału, a ja i bez tego niecierpie gotować http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/g010.gif

 

taak, ten stół od początku mnie zachwycił, tzn nogi stołu... tylko jakoś tak czekałam co inni na to:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...