Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

:welcome: jo--anna

Bardzo dziękuję za komplementy :D

Z przyjemnością będą zaglądać na Twój wątek :yes:

 

 

Ania,

u mnie ostatnio było krucho z czasem, na fb wpadałam na chwile przy posiłku ;)

Stolik wolałabym prosty, ale tylko taki był, to brałam co było :D

Lustra nie oddam, w ostateczności mogłabym wymienić na wypukłe :p

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

Przyszło lustro z westa, to okrągłe w aluminiowej ramie.

Tak było w toalecie:

DSC02609.JPG

 

DSCN5758.JPG

 

A tak teraz jest

DSCN8155.JPG

 

DSCN8152.JPG

 

DSCN8151.JPG

 

Jeszcze został kinkiet do kupienia nad lustro, chętnie poznam Wasze pomysły, propozycje :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

OMG przeszło 400 000 odsłon mojego wątku :jawdrop::jawdrop:

 

 

Mania,

"ktos" udaje ze nie pamieta ze trzeba ja zrobic
:rotfl:

moja droga Ty jesteś dobra w urządzaniu, doradź pliss, jaki kinkiet by tam pasował? jaki kształt?

kula, podłużny, czy z abażurkiem, czy jeszcze coś innego...

 

Sharlot

zaraz wyśle Ci namiar do dwóch, tego co robił na dole i tego co teraz robi drzwi do poddasza

 

Fajnie że Wam sie podoba lustro i wc-ecik :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła kolejna paczka.

Tym razem gałki do drzwi, prosto z hameryki :lol::lol:

Nie mogę sie doczekać juz drzwi :rolleyes: i żałuję że na dole mam podłużny szyld i nie mogę klamek na te gałki wymienić, są pikne http://www.emoty-gg.eu/mini/587.gif

 

Bardzo dziękuję przekochanej osóbce za pomoc w zakupie :hug::hug:

 

IMG_20140710_120446.jpg

 

IMG_20140710_120539.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałam płytki podłogowe do łazienki: Tubądzin Opera 44,8x44,8, no i proszzz

DSCN8171.JPG

:lol:

 

Mam małą zagwozdkę w tej łazience, chodzi o oświetlenie: jeden kabelek jest nad prysznicem - i to jest ok, natomiast kabel od głównego górnego oświetlenia jest na środku sufitu, ale wychodzi niesymetrycznie i do kinkietów i do okna, zostawić tak jak jest czy kazać przesunąć? jak przesunąć to do czego symetrie zachować, do kinkietów, czy do okna??? Tak jest teraz:

DSCN8173.JPG

 

Dziś też przyjechał pan Adam, który kładł nam panele na parterze przeszło 2 lata temu, teraz zaczyna układanie na poddaszu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lui

płytki dziękują :D

Toś mi niewiele pomogła z oświetleniem :p

 

Pszczolka

nad prysznicem oczko w suficie, jakieś odpowiednie do łazienki, a główne to plafon, zastanawiam sie nad tym:

DSCN7745.JPG

lub coś podobnego

 

Sharlot

aaa to Twoje płytki :p pewnie dlatego tak długo na nie czekałam, oddać nie chciałaś :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, sama ich nie mam, a żałuję....

Moje w sensie wymarzone, teraz bym je na 110% położyła!

 

:hug: niestety, u mnie też bywa, że coś dopiero co kupiłam ,czy zrobiłam, a tu nagle widzę inny produkt, który jest idealny do mojej wizji, do wnętrza, i wtedy buuu...bo już po fakcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi pięknie u Ciebie,płytki śliczne,sama na takie choruję do łazienki,ale myśle o połączeniu ich z płytkami boazeryjnymi zienia lub caro dell arte white,chciaż nie wiem,czy to już by nie było za dużo dobrego...,płytki nota bene są na razie wszędzie niedostępne:sick: ja bym oświetlenie przesunęła symetrycznie do kinkietów chyba...bo pewna też nie jestem;) co płytek to chciałam żebyś mi napisała dlaczego wybrałaś te ,a nie inne?wiem,że dużo oglądałaś,dlaczego np.nie tubądzin carrara albo opoczno carrara?jaką dajecie fugę,jasnoszarą?pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny domek zrobiłaś z tego nijakiego budynku, do tego mając na karku takiego marudnego chłopa. :lol2: Masz anielską cierpliwość do niego :p Kolorki śliczne wybierasz, wszystkie bez wyjątku bardzo mi się podobają.

 

Wpadłam na Twój wątek za marmurowymi płytkami. i... nie podobają mi się ta Opera :o: Za dużo maziów mają, no i jak pisałaś wzór się powtarza. Chce taką marmurową podłogę położyć u mnie łazience i widzę, że muszę szukać dalej czegoś delikatniejszego. :)

 

Możesz opowiedzieć coś więcej o zakupach w USA?? Będę niedługo sprowadzać baterię wolnostojącą do wanny i mam pietra strasznego, żeby mąż mnie nie wykopał z domu,za takie fanaberie. Ile płaciłaś za wysyłkę? czy cło i podatki zawsze Ci naliczali ? Śliczne te gałeczki kupiłaś :rolleyes:

 

pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że odpisuję dopiero teraz, mam ogrom rzeczy do zrobienia, czasu brakuje na komputer :bash:

Łazienka wypłytkowana i zafugowana, kibelek zamocowany, czekam na ekipe malarzy którzy maja poprawić salon nad garażem tzn pomalować jeszcze raz oraz pomalować łazienkę. Panele wszędzie położone. Nie miałam czasy by tam podłogi umyc...

 

Vesi ja bym jednak przesunęła, ze względów praktycznych i bezpieczenstwa. Bliżej prysznica może ci się chlapać na tego typu latarenkę. A jakbys podzieliła pomieszczenie od prysznica do sciany to gdzie srodek wypada?

Pszczolka,

chlapać sie na pewno nie będzie, raczej zaparować może. Nie wiem gdzie środek wypada miedzy prysznicem a ścianą, nie miałam kiedy zmierzyć ;)

 

Vesi pięknie u Ciebie,płytki śliczne,sama na takie choruję do łazienki,ale myśle o połączeniu ich z płytkami boazeryjnymi zienia lub caro dell arte white,chciaż nie wiem,czy to już by nie było za dużo dobrego...,płytki nota bene są na razie wszędzie niedostępne:sick: ja bym oświetlenie przesunęła symetrycznie do kinkietów chyba...bo pewna też nie jestem;) co płytek to chciałam żebyś mi napisała dlaczego wybrałaś te ,a nie inne?wiem,że dużo oglądałaś,dlaczego np.nie tubądzin carrara albo opoczno carrara?jaką dajecie fugę,jasnoszarą?pozdrawiam

Aniu,

hmmm.... nad oświetleniem nadal sie zastanawiam.

Wybrałam te tubądzin opera, bo na jednej płytce sklepowej bardzo mi sie spodobała ta imitacja, do tego one są wkończeniu lappato (półpoler), co jest najlepsze do łazienek, nie widać plam, maziaji. Miałam płytki lappato w mieszkaniu i byłam z nich zadowolona, teraz w łazience na dole od dwóch lat użytkuje białe vives octagono i masakra, plamy wody i śmieci widać. Inne płytki carraro-podobne były albo za drogie, albo nieładne.

Fuga jest szara mapei nr 113.

 

Piękny domek zrobiłaś z tego nijakiego budynku, do tego mając na karku takiego marudnego chłopa. :lol2: Masz anielską cierpliwość do niego :p Kolorki śliczne wybierasz, wszystkie bez wyjątku bardzo mi się podobają.

 

Wpadłam na Twój wątek za marmurowymi płytkami. i... nie podobają mi się ta Opera :o: Za dużo maziów mają, no i jak pisałaś wzór się powtarza. Chce taką marmurową podłogę położyć u mnie łazience i widzę, że muszę szukać dalej czegoś delikatniejszego. :)

 

Możesz opowiedzieć coś więcej o zakupach w USA?? Będę niedługo sprowadzać baterię wolnostojącą do wanny i mam pietra strasznego, żeby mąż mnie nie wykopał z domu,za takie fanaberie. Ile płaciłaś za wysyłkę? czy cło i podatki zawsze Ci naliczali ? Śliczne te gałeczki kupiłaś :rolleyes:

 

pozdrawiam serdecznie

 

Witaj Emila :welcome:

Dziękuje za komplementa i w ogóle docenienie mojej pracy :lol:

Niestety, w sklepie miałam przyjemność oglądać tylko jedna płytkę Tubądzin Opera i ledwo jedną realizacje w internecie znalazłam, nie spodziewałam sie że one są tak mało zróżnicowane, ale to że maja tyle maziów to dla mnie akurat na plus :yes: zestawienie płytek imitujących carrare zrobiłam TUTAJ

Do tej pory z USA tylko dywan na overstock kupiłam sama, dostawa była bardzo szybka, wszystko bez problemu, bo kupując na overstok z wysyłką do PL musiałam zapłacić cło, nie pamietam już ile dokładnie, troche mniej niż 1/2 ceny dywanu, z wysyłka wyszło prawie tyle co za sam dywan :rolleyes: a gałki zakupiła dla mnie znajoma na amazon, bo do pl nie wysyłali.

Takie sa opłaty za zakupy z poza uni europejskiej:

- do 45 EUR bez cła i VAT,

- do 150 EUR tylko VAT,

- powyżej 150 EUR cło + VAT

Ja nie mam doświadczenia w zakupach z USA, wiec nie wiem czy zawsze naliczają, sklepy chyba tak, a jak kupuje Ci ktośtam mieszkający i wysyła prywatnie bez opłacenia cła, to mogą cło naliczyć w pl jeśli sprawdzą przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...