Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

71 to wysokość mniejsza niż wys. stołu. Gdy szukałam konsolki do siebie, wszystkie wydawały mi się za niskie, dlatego w końcu kupiłam wiszącą, mogę sobie wybrać taką wysokość blatu, jaka mi się spodoba.

Zobacz, do którego miejsca na ścianie będzie Ci dochodzić i sprawdź, czy Ci to pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi a chromowanym albo czarnym krzyżaku nie myślałaś? Na allegro teraz jest taka w chromie moim zdaniem w dobrej cenie jak na tego typy mebel,

albo trochę inna czarna. Tutaj robią na zamówienie.

Albo taka

Edytowane przez tutli_putli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wiem co tam pasuje co nie, ale przeróżne konsolki sie mi podobają, w sumie to prawie każdą bym przygarnęła :) mam już tyle dekoracji i luster, że chciałabym to w końcu powyciągać, porozkładać, a nie ma na czym :(

 

Konsolka, powinna miec ok 80 cm wysokości, przynajmniej większość tak ma.

 

Tutli,

bardzo fajne są te co udało sie zobaczyć, dwa odnośniki nie działają. Myślałam już o konsolce na chromowanych nogach dawno temu, ale wszystkie drogie kosmicznie były i potem o takich zapomniałam:rolleyes: Może faktycznie jakaś taka by pasowała:

http://www.artelore.com/img/productos/principal/ee3e87d96f11fdb0a2219081249ddfd7cfd58f8f.jpg

 

http://www.artelore.com/img/productos/principal/0b447cec384eb0b427759956e235cc66df377a9e.jpg

 

oczywiście robiona na zamówienie. Dzieki kochana za namiary :hug:

 

Pszczolka,

to Ty też cudeńko wkleiłaś, cenę przemilczę :o, ale zapewne stolarz też by sobie zaśpiewał niemało za takie coś.

 

No w każdym razie mam nad czym myśleć :p nie ma letko z Wami :lol2:

 

Lui,

moja droga, chodzi Ci o klamki kuchinox które mam na dole?

Ja je kupowałam na allegro tak dawno, że nie pamiętam jak długo czekałam, raczej szybko, ale nie przypominam sobie bym musiała dobierać do grubości drzwi?? to chyba jakaś nowość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo!!! ta ostatnia faktycznie piękna, w holu mi sie jednak nie zmieści :cry:

ale te z "X" też piękne :yes: ech wszystkie piękne :rolleyes:

 

 

Lui,

no to jeszcze raz odnośnie gałek :D

Na dostawę czekałam, nie pamiętam dokładnie ile.. kurcze, 2 lub 3 tygodnie.

Grubość drzwi ustalałam ze stolarzem, a raczej rozmiar gałek dopasowany był do grubości drzwi; mam akurat takiego stolarza co pracował kiedyś w Irlandii i wiedział o co chodzi, nawet miał miarkę calową i powiedział jakiego rozmiaru gałki mam zamówić.

Ponieważ żona tego stolarza jak zobaczyła moje gałki, też chciała takie, tylko w satynie, to znalazłam na Amazon takie, gdzie wysyłka jest do PL KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...