Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

vesi jakbym o moim czytała, wiem więc, że muszę sto razy przemyśleć moje wnętrza, tak aby były wersją ostateczną, bo na przynajmniej 20 lat będę miała szlaban w zmiany, unowocześnianie generujące "zbędne" wydatki

 

przyglądam się konsolkom i wybrałabym 6 lub 7, ale myślę, że u Ciebie 1 ładnie się wkomponuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wg mnie absolutnie nie 3, 4, 5.

 

A teraz pozytywnie

6 - ma bardzo ładną podstawę, szkoda że blat i szuflada są takie proste, a może właśnie w tym jej urok...

7- sama się nad nią kiedyś zastanawiałam :D

1- Bezpieczny wybór, ale czy ja wiem... może teraz jakiś ciepły element

8 - piękna, ale nie jest dla Ciebie troszkę za głęboka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować Paniom za kolejne głosy.

 

Kjuta,

no to piąteczka http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a010.gif

 

 

Siedzę sobie w kuchni i tak parzę w ten kawałek ściany, raz po raz i nabieram przekonania do 1. Juz pisałam email o wycenę 8. ale uznałam że taka forma nie będzie dobrze wyglądać w tak małym rozmiarze, chciałabym w górnym holu dac konsolki na przeciw siebie, wtedy pokoszę sie o wycenę takich dwóch, ale to plan na kiedyś. I jeszcze jedno, czarny kolor konsolki odpada, bo z jednej strony drzwi biały grzejnik a z drugiej czarna konsolka?? nie bardzo, musiałaby być biała.

 

Pierwsza wycena konsolki X mnie powaliła :o, czekam na drugą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie 1 lub 7,ale skoro planujesz jeszcze gdzieś konsolki to tą 7 zostawiłabym sobie gdzieś na później,ja pałam do niej miłóścią wielką i muszę ją u siebie gdzieś kiedyś umieścić:) pięknie jest u Ciebie,napatrzeć się nie mogę,jednak upór i Twój wysiłek się opłaci,buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vesila ta 8 zaczyna mi się podobać coraz bardziej, ale obawiam się, że biała już może tak atrakcyjnie nie wygladać

 

ewelyna wszędzie widzisz deski do prasowania ;) tak 4 własnie wygląda, a 1 ma inna podstawę :p

 

Iw ah tam od razu bać, ja to jestem optymistką i raczej obstawiałabym na pokrewne dusze, podobne postrzeganie świata, a nie tam szpiegowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się najbardziej ta podoba. Nawet jeśli ją przemalujesz. Ale czarna jest też fajowa. Klasyczna. Moda na te srebrne przeminie lub nie a klasyka zawsze się obroni ;)

 

http://static.wixstatic.com/media/2d0c0e_d8e0c08a2e0f4f57a03c05c10bddb514.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi - widzę, że dyskusja nad konsolkami nadal trwa :) Sama bym chciała, którąś z pierwszych 5-ciu tyle, że nie bardzo mam gdzie postawić. Jedynie w holu pod schodami.....

Mam nadzieję, że w poniedziałek będę mieć dla Ciebie jakieś wieści. jakbyś zmieniła koncepcję to w pozycjach od 1 do 5 służę pomocą.

 

Pozdrawiam.

 

ps. orientuje się może któraś z Pań jaki jest koszt sztucznych hortensji z MG ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od rozmiaru. Małe kupowałam za 19, duże za 39 i generalnie bardzo polecam.

 

 

oooo, to całkiem przystępna cena. Nie mogę znaleźć ich na stronie. Czy na tym zdjęciu poniże z konsolka nr 8 to właśnie ekspozycja z MG? Jeśli się orientujesz to napisz proszę czy w wazonie sa duże czy małe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam tą piosenkę :p

 

Ale do rzeczy.........

dostałam druga wycenę za konsolkę X, masakra :sick:

jak można za takie małe goofno chciec tyyyle kasy????

ale do trzech razy sztuka ;) czekam na trzecią wycenę ...

 

Konsolki nr 8 w holu na dole nie mogę dać, bo blat może miec maksymalnie 30 cm szrokości, ale spróbuję narysować sobie ten model w sketchup i zobacze jak to bedzie wyglądało w innych proporcjach.

 

Aniaklasyka,

miło mi bardo, że Ci sie podoba, szczególnie, że na fb dziewczyny pokazują takie wnętrza,że szczena opada,

ta 7 jest w stylu glamour w tym połysku, gdybym zdecydowała sie na tą konsolke, to raczej matową.

 

Doriko,

dzięki za głos http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d012.gif

 

Evelyna,

za to jakie śliczne te deski do prasowania :D

 

Andriel,

no śliczna, śliczna ta 8 konsolka, więc jak mi sie nie odwidzi, to kiedyś w holu na poddaszu dam dwie takie :lol:

 

Pinacolada,

ano nie spodziewałam sie takiej pomocy w wyborze konsolki i miło jestem zaskoczona :D

Pod schodami to też bardzo dobre miejsce na konsolke :yes:

Czekam więc w poniedziałek na wieści http://www.cosgan.de/images/midi/frech/e045.gif

 

Rozalia,

mówisz że nie praktyczna, a pal licho, bede udawać że nie widze kurzu, albo zamówię drewniany blat, o ile w ogóle zdecyduje sia na zakup takiej, bo póki co ceny były mocno zawyżone wg mnie, a ja nie lubię przepłacać. Ponadto na takiej małej konsolce wiele nie zmieszczę, mało będzie do podnoszenia i ścierania.

 

http://www.cosgan.de/images/more/schilder/084.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi źle Ci napisałam,nie 7 ,a 8,ale skoro nie pasuję Ci wielkością to zostaw sobie gdzieś na później,ja znalazłam kiedyś taką na allegro,małą fajną jak szukałam konsolki lub stolika w tylu art deco,później jeszcze u magdy zobaczyłam i przepadłam:)gdzieś ją wcisnę:p jeszcze nie wiem gdzie:) weź jakąkonsolkę z białym blatem na metalowych nogach i będzie super wyglądać buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...