Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

Vesila czy ktorakolwiek z tych konsolek - takich gotowych do kupienia wpadla Ci w oko?

Ty wiesz ze jesli Ci sie np nogi podobaja a blat nie - to blat mozesz zmienic? Jesli np nie chcesz szkla nie ma problemu dorobic , kazdy stolarz Ci utnie i obrobi styknie pomalowac na kolor ktory chcesz. A ze nie sa to powierzchnie duze - z latwoscia mozesz zrobic dwa - jasny i ciemny i miec na zmiane jak sie znudzi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Vesi bo jakbyś się jeszcze rozmyśliła odnośnie konsoli to na allegro można kupić podobna jak w MG konsolkę i przemalować na czarno. Ja ostanio kupiłam podobną i chyba właśnie ją sobie przemaluje. Zobacz tutaj jest taka w całkiem kompaktowym rozmiarze. Edytowane przez tutli_putli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelyna,

zgadza sie, ale pytanie o cene każdego interesującego przedmiotu jest uciążliwe dla obu stron, a zdarzało sie ze nie dostałam odp, wiec przestałam pytać i myśleć o zakupach tam przez internet, jesli zdarzy mi sie być w W-wie to na pewno odwiedzę sklep MG ;)

 

 

Tutli,

masz oko do konsolek, dzięki za namiar :hug: dałam do obserwowanych, juz zamówiłam metalową X , ale jak ta drewniana nie będzie mieć wygórowanej ceny to tez kupię :D

 

Tymczasem wystawiłam potrójna lampę na sprzedaż, na ebay:

http://www.ebay.pl/itm/121505067961?ssPageName=STRK:MESELX:IT&_trksid=p3984.m1555.l2649

żal mi sprzedawać, ale cóz będę trzymać w kartonie,

do kuchni kupiłam na ebay tą kule i czekam na dostawę

http://i.ebayimg.com/00/s/OTAyWDUwMA==/z/oIcAAOSwxH1T90fr/$_57.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa do kuchni dotarła, traz musi swoje odlezeć w pudle nim szanowny małżonek łaskawie zechce ja zamontować ;)

Tylko jakas taka malutka ta lampa oraz po raz pierwszy spotkałam sie takim mocowaniem jaki ma ta lampa, ma gwint jak od żarówki zamiast kostki i hak do nawinięcia kabla, zrobie fotke.....

 

Pinacolada,

na konsolke było 3 tyg realizacji, za tydz i powinna być

 

Tymczasem wzięłam sie za schody, tzn za usuwanie lakieru, żeby móc je zabejcować na ciemno. Użyłam preparatu do usuwania farb i lakierów z drewna, ale chyba za cienko tym pomaziałam, bo musiałam mocno dociskać skrobak by zedrzeć lakier. Oczywiście najbardziej namachałam sie na słupku. Kilka godz zajeło mi skrobanie spocznika i 1 słupka :roll:

10353170_997413260275208_4551103597963545365_n.jpg?oh=ba7af7b7a36efc49be3cd3bf7fed42d3&oe=550223ED&__gda__=1426778247_4761dac325fc2fb9bc20b332a9ca6b5a

a te wióry to zeskrobany lakier

10629518_997419316941269_5637809834968553381_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...