Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Słowem wstępu po dłuższej nieobecności: bardzo dziękuję za piękne życzenia :hug:

kompletnie nie miałam czasu na pisanie na fm, tylko w przelocie to tu, to tam podczytywałam.

 

Na święta ściągnęłam folie ochronną ze schodów, robotę odłożyłam, bo czasu na takie zabawy nie było oraz luby miał juz dosyć mojego skrobania :razz: ale wybywa wkrótce za granicę to wrócę do roboty.

 

Tymczasem od 9. stycznia, mam schodki na poddaszu :wiggle: tylko nie miałam czasu tam posprzątać i zrobić fot, może jutro...

Acha... na święta zawisła lampa w kuchni, niestety trochę rożni sie od zdjęć sprzedawcy na ebay, ale ża dużo zachodu z odsyłaniem do usa, więc wisi i choć na na początku wszyscy patrzyli na nią ze zdziwieniem - co toto jest w ogóle :wtf: to już sie z nią oswoiliśmy i tylko sporadyczni goście zwracają na ta lampę uwagę ;) Luby stwierdził że nie widział równie okropnej lampy i nie chciał jej wieszać, a po zamontowaniu powiedział, że tylko Kopernika brakuje, który trzymałby ta kulkę w dłoni :sick:

Więc jeśli kiedyś trafie na jakąś ciekawą i pasującą mi lampę do kuchni, to ta kulka wyląduje w przyszłym komputerowym.

 

Przyznaję, że lekką obawą pokazuję tą nieco kontrowersyjną lampę

DSCN9006.JPG

 

DSCN9005.JPG

 

a takie miała oryginalne mocowanie :)

20141212_193216.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mocowanie dziwne. U moich jest całkiem inne. :/ Mogłaby być może trochę większa ta lampa chociaż mnie jakoś wcale ona nie razi, wręcz uważam że bardzo fajnie komponuje się z szachownicą na podłodze. Dałabym chyba do niej tylko przezroczystą bańkę, żarówkę - taką w starym stylu. Kupowałam tutaj niedawno takie do swoich kuchennych dzwonków i o niebo lepiej wyglądają niż z mlecznymi.

http://ekoledy.pl/media/products/a31caad1ef407bf37b88b9d771229937/images/thumbnail/big_filament_e27_copy.jpg?lm=1404297937

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pecha do lampy kuchennej :bash:

jedna przepiękna - nie do dopasowania, trzeba by pól sufitu kuć

druga - okazała sie byc troche inna niz na fotkach i w realu wygląda co najmniej dziwnie ;)

 

Tutli,

dzieki za namiar, naszukałam sie żarówek - baniek ledowych w kilku marketach aż zwątpiłam, w ich istnienie.

 

Schodków u góry nie obfociłam, bo za późno zabrałam sie za sprzatanie tam i zrobiło sie ciemno jak skończyłam.

 

Wrzuce foty świateczne

DSCN9016.JPG

 

http://www.pinterest.com/offsite/?token=569-265&url=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ec0.pinimg.com%2Foriginals%2F74%2F3b%2Fd6%2F743bd6fae67ee49680ece5f28e507f7f.jpg&pin=438538082440449917

 

DSCN9018.JPG

 

DSCN9182a.jpg

 

DSCN9148.JPG

 

DSCN9162.JPG

 

DSCN9090.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem.. lampa niewypał :razz: nie patrzcie już na nią proszę :lol:

 

Hello Pinacolada ,

pan od konsolki wypiął sie tyłkiem na mnie, nie zrealizował zamówienia i przestał odpisywać na maile, łaski bez :p

 

Zrobiłam fotki schodków, są takie jak chciałam :)

pamięta ktoś mój projekt???

 

schodySalonNsdGarazem3.jpg schody3g.jpg schody2.jpg schody3c.jpg

 

tak wygląda realizacja:

 

DSCN9189.JPG

 

DSCN9201.JPG

 

DSCN9192.JPG

 

DSCN9193.JPG

 

DSCN9195.JPG

 

DSCN9196.JPG

 

DSCN9191.JPG

 

DSCN9190.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodki Państwu dziękują, a mi ogromnie miło że sie Wam podobają :hug: :hug: :hug:

 

Doriko,

to działaj ze schodami, niełatwa i powolna to robota, będziemy sie nawzajem dopingować :lol:

 

Witaj BaralekGJ:welcome:

tutaj opisywałam kolory, ten w korytarzyku i salonie powyżej to Tikkurila J484, ale mieszany na bazie dekoral Akrylit W 10l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Doriko,

to działaj ze schodami, niełatwa i powolna to robota, będziemy się nawzajem dopingować :lol:

[...]

 

Ech, niestety na razie nie mogę :( u nas jeszcze tyle roboty że mąż by mnie chyba udusił za to że rozgrzebuje coś co jest ok (dla niego).

Schody zostawiam sobie na koniec. Mam nadzieję że za rok już wszystko będzie skończone i wtedy zacznę rewolucję schodową tylko będę się musiała chłopaków z domu pozbyć.

 

Na razie mogę pokibicować tobie. Nie mogę się doczekać efektu końcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...