Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Vesila ! nooo GRATULACJE!

 

Vesila, ale super wiadomość! Gratuluję! Teraz to - mam nadzieję - zasypiesz nas fotkami, że ho ho!

 

Vesilko serdeczne gratulacje!!!

To teraz czekamy na moc fotekhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/fotograf.gif

 

http://www.cosgan.de/images/more/schilder/113.gifdzięki dziewczynki :yes:

nawet nie wiecie ile razy dręczyłam lubego o lepszy aparat od tego dziada co mam, i zawsze było tak: :lol::no::no::no:

a teraz taki fuks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo w trakcie remontu aparat to jest chyba ostatnia rzecz, na którą chciałaby się wydawać kasę...

A ten soniak to całkiem przyzwoity kompakt. Ja przez całe życie robiłam wielkimi lustrzankami z megaciężkimi obiektywami, które wszędzie ze sobą tachałam, ale dwa lata temu powiedziałam - basta, i kupiłam sobie super-ekstra kompakcik (lumix lx3), który wprawdzie jest małym grzdylkiem, ale za to takiego dobrego obiektywu w życiu nie miałam (jaśniuteńki carl zeiss - kto pstryka fotki, ten wie, o co biega). Od tej pory noszę go zawsze w torebce i nie oddam za skarby świata ;). Czasem wyciągam swojego przetpotopowego canona (jeszcze analogowy, z lat 80-tych) i idę sobie popstrykać hobbystycznie, ale na codzień zdecydowanie wolę mojego malucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!

 

O to to! Cała masa fotek!

 

no pieknie !!! To jest to co tygryski lubią najbardziej . GRATULUJĘ !!!

 

Vesila - Gratulacje !!!!!!

 

Podziękować miłym Paniom za gratulacje, dziękować :yes:

to tylko mały aparacik, który przyda sie bardzo, ale najbardziej cieszy fakt, że spodobała sie sie komuś moja elewacja :D

 

dać babie nowy gadżet i zniknie z nim na dobre :rotfl:

Daj znać na priv czy jutro około południa będziesz na włościach - moze bym podjechała z Nusią na momencik.....?

 

kurka, dopiero mi mają do miesiąca czasu przysłać ten gadżet;)

skoro masz ochote podjechać do mnie, to choćbym nie miała po co, to pojade na te włości swe by Cię przywitać :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ Vesilka orientujesz się może jak były połączone te listwy? akryl + farba?

 

Etitg, na łączeniach dawali jakąś paste akrylową, ale już widać że sie zeschła i rozeszła, a listwy mam nie pomalowane jeszcze, bo odradzali malowanie prze montażem :bash: a ja do tej pory nie mam ochoty zabrać sie za to malowanie:-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna nowość - zaczęli montaż drzwi wewnętrznychhttp://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a045.gif zapraszam do galerii

a o godz 22-ej :eek:, przywieziono mi stół i szafeczki, stół malutki, lakier sie łuszczy z niego wszędzie, ale w sumie jest ok, a szafeczki, to hmm... jaka cena-taka jakość, czyli nie są z litego drewna (na co miałam cichą nadzieję) ale w okleinie i niestety wymagają malowania, jutro obfoce nabytki za dnia ;)

 

mam dość wrażeń na dziś, idę spać

dobranoc wszystkim http://www.cosgan.de/images/midi/muede/b035.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niespodziankę stolarz sprawił ;)

Na zdjęciach nie widzę za bardzo różnicy między opaskami a łukami, ale skoro Ty znalazłaś, to pewnie są. Ale super, że znalazłaś rozwiązanie!

 

Czekam na zdjęcia mebelków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam byłam i wszystko widziałam na własne oczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest pięknie, gustownie. Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach. Musiałam zapytać o co chodzi z tymi opaskami bo sama się nie dopatrzyłam. Vesilka jest wielką estetką i znalazła niewielki szczegół ;) Będzie poprawione, coby ją nie drażniło . No i łuki dzis szlifowała bo coś z nimi było nie tak - wg niej oczywiście bo ja tam nic niepokojącego nie widziałam :no: I wiecie co, tam tak pięknie pachnie drewnem, farbą...po prostu nowym DOMEM. Tęsknie za takim zapachem u siebie bo juz mam dość pyłu i zapachu kurzu :rotfl:

Vesilko - dzieki za mozliwość spotkania i że mnie nie pogoniłaś bo w rezultacie nie zapowiedziałam się :oops: Liczę na rewanż tym razem na Rżyskach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł :D

wybyłam rano na budowe i dopiero przed chwilą wróciłam... teraz szybko coś dzieciakom na obiad,

raaanyyy pogada taka cudna że normalnie nie miałam ochoty stamtąd odjeżdżać tylko malować, szlifować, pucować byle szybko tam zamieszkać...

póżniej wpadne na forum poczytac co u Was słychać :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niespodziankę stolarz sprawił ;)

Na zdjęciach nie widzę za bardzo różnicy między opaskami a łukami, ale skoro Ty znalazłaś, to pewnie są.

 

Ooo, różnica kolosalna, na szczęście da sie poprawić bezboleśnie, uff..

 

Hej :) Gratuluję z powodu nagrody :)

A drzwi rzeczywiście piękne, i tak jak narendil nie widzę różnicy Dobrze, ze jesteś kobietą z pomysłem to szybko uporałaś się z kłopotem :)

 

Dziękuję pescehttp://www.cosgan.de/images/midi/konfus/e050.gif

 

Bardzo ładne drzwi wewnętrzne - mi odpowiada całość. Powiedz z czego są drzwi - pełne drewno czy MDF, malowani i lakierowane?

Dzieki Joannk

drzwi są sosnowe, kupione w castoramie i oddane stolarzowi do malowania i dorobienia ościeżnic z opaskami

tak wygłądały w casto:

DSC_0066.jpg

A ja tam byłam i wszystko widziałam na własne oczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I wiecie co, tam tak pięknie pachnie drewnem, farbą...po prostu nowym DOMEM. Tęsknie za takim zapachem u siebie bo juz mam dość pyłu i zapachu kurzu :rotfl:

Vesilko - dzieki za mozliwość spotkania i że mnie nie pogoniłaś bo w rezultacie nie zapowiedziałam się :oops: Liczę na rewanż tym razem na Rżyskach :)

OMG! ale mi dosłodziłaśhttp://www.cosgan.de/images/midi/konfus/e050.gif...

pinacolada, jakże bym śmiała Was pogonić? zwłaszcza takiego aniołka Lenkę http://www.cosgan.de/images/midi/engel/g050.gif zrewanżuję sie na pewno :yes:

 

a w tym moim domu, pinacolada trafiła akurat na taki syf, że ja nie wiem gdzie ona sie tam jakiegokolwiek piękna dopatrzyła i farbą śmierdziało od nowych drzwi wewnętrznych...

 

vesilko serdeczne gratulacje :D

Czekamy na mnóstwo fotek :D

I muszę napisać, że piękne te opaski od drzwi masz :yes:

 

Dziękuje pysiaczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w tym moim domu, pinacolada trafiła akurat na taki syf, że ja nie wiem gdzie ona sie tam jakiegokolwiek piękna dopatrzyła i farbą śmierdziało od nowych drzwi wewnętrznych...

 

 

to się wydało....:oops: W dziecinstwie uwielbiałam jeździć z tata na CePeEn , otwierałam szybke w aucie, wystawiałam nos i delektowałam sie tym zapachem

Narkomanka ze mnie rasowa :rotfl:

Ale u Ciebie pachniało nowością :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...