Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

bo to przysłowie,że pierwszy dom dla wroga, to kurde szczera prawda :yes:

:lol2::lol2: No tak chyba jest, chociaż muszę przyznać, że u nas wiele bubli nie wyszło:no: Mogłabym się też jeszcze raz budować- u nas to wcale nie wykluczone- ale przeraża mnie trochę papirologia. W Wawie na każdy świstek z urzędu czeka się tygodniami:sick::sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

znalazłam w necie takie fotki łamanych drzwi

Na tym ostatnim mała szpara jest:( W Twoich powinno być na gorze takie wyżłobienie, żeby ten mechanizm się chował:yes:

NA stronach producentów większych szpar nie ma:no: Dla przykładu fotka

A tutaj widać, gdzie chowa się cały mechanizm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Aguś, u nas najgorsze jest to, że my kupiliśmy ten dom w stanie takim więcej niż surowym i zamkniętym, masakra przy wykańczaniu tego, bo co chwile wychodzą właśnie różne niespodzianki, idzie sie naprawdę załamać...jeszcze sie trzymam, ale naprawdę marzy sie mi dom wybudowany wg własnych upodobań i potrzeb...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym ostatnim mała szpara jest:( W Twoich powinno być na gorze takie wyżłobienie, żeby ten mechanizm się chował:yes:

NA stronach producentów większych szpar nie ma:no: Dla przykładu fotka

A tutaj widać, gdzie chowa się cały mechanizm...

 

u mnie prowadnica schowana jest za taką listwą pod opaską, ale ta listwa jest właśnie za krótka wg mnie, coś musze wykombinować, jeszcze nie wiem co, ale coś http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa myślałam, że dom budowaliście od zera. W sumie, masz rację- każdy ma inne potrzeby i wyobrażenia o domu i najbardziej to wychodzi wtedy, jak się wykończa budowę po kimś, kto zaczął. Może kiedyś spróbujecie ze swoim od podstaw? Będziesz mogła się wyżyć vesi:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie prowadnica schowana jest za taką listwą pod opaską, ale ta listwa jest właśnie za krótka wg mnie, coś musze wykombinować, jeszcze nie wiem co, ale coś http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif

Ja bym na własną rękę nic nie robiła, bo jeszcze stracisz gwarancję...:( Nie możesz poprosić tego stolarza- jemu będzie dużo łatwiej:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sama, źle sie wyraziłam, sorki :oops: musze coś wymyślić by przedstawić moją wizje stolarzowi :D

Aaa chyba, ze tak:yes::lol2:

 

Vesi

poczekaj dzieci dorosną wyjadą na studia to wy sobie postawicie malutki 100 metrowy domek i wtedy się wyżyjesz jak należy

Karola 100 m2 za mało- a wnuki?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi a co chciałbyś na starość więcej??Ja osobiście nie kto to będzie sprzątał? remontował? utrzymywał?

Jak dla mnie 100 metrów na stare lata to aż w świat i wnuki spokojnie się pomieszczą ( teraz mam 60 metrów mieszkanko i wcale nie jet źle jakbym miała jeszcze ze 2 pokoiki podejrzewam że bym się nie budowała)

 

Spadam buziole

stosunkowo udanej nocki pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadam buziole

stosunkowo udanej nocki pa

 

odczytam to jednoznacznie :rotfl:

 

odnośnie ewentualnej budowy kiedyśtam, (o ile kaska pozwoli) jak duzy będzie dom, zależy właśnie od tego jak duże juz będą nasze czorty :D ale to narazie pozostaje w strefie marzeń...

 

kolorowych snów http://www.cosgan.de/images/midi/muede/f030.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się u Ciebie. Masz bardzo podobne płytki podłogowe do moich (kuchnia i hol). Świetna jest ta umywalka Simas Arcade, że nie trafiłam wcześniej na nią, możesz zdradzić ile kosztowała? A czemu aż tyle tego "okablowania" przy niej wyszło?

http://www.cosgan.de/images/more/schilder/142.gifFraneczko

mała simas jest śliczna i cholernie droga (ok 800zł), a okablowanie to dlatego że mam baterie z bidettą - stąd tyle wężyków pod umywalką, planuje zasłonić to wszystko jakąś zgrabną malutka szafeczką na wymiar:D

fantastyczne płytki !!!- planuję je do łazienki przysypialnianej :lol2:

Gratuluję zakupu :D

http://www.cosgan.de/images/more/schilder/036.gif pinacolada

przekaże lubemu, zakup spontaniczny i ciesze sie że kolejny wybór płytkowy za mną, uff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczynki za pochwałę płytek, przekaże lubemu ;)

one maja taką strukturę nierównej mini-mozaiki, ale są śliskie i błyszczące, więc łatwe do umycia

a nic nie wymyśliłam odnośnie drzwi do spiżarki, dziś senna łaziłam od powrotu z Krakowa i zupełnie nie chciało mi sie nic robić...troche pospałam i teraz tez zmykam do spania, pa pa:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...