Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

Trafiłam w 9design na piękne lustro, srebrna i prostokątna rama, takiego właśnie szukałam do łazienki, ale to jest za dużo za duże :( zmieszczę max 70 cm szerokie...

Hej Vesi, ja znam podobne lustro o szer 70 cm, ale... jest dość drogie. Sklep Wobeline:)

 

Odnośnie stołu, to bardzo fajny- tez mi się podobają takie nogi, tylko nie lubię tych dostawek bocznych- są niewygodne i chybotliwe. Wolę jak są wkładane w środek. Jeśli myślisz o takim stole poważnie, to chyba lepiej zrobić go na zamówienie i w takim kolorze jaki chcesz. Te stare będą zawsze ciemne (chociaż mnie się bardzo takie podobają:rolleyes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Aguś, lustro cudne , ale luby by mnie z domu wyrzucił za ta cenę, i ono ma szklana ramę , podobne ma VOX i w cenie przyjemniejszej, najlepszy rozmiar ramy to 70 szer. X 60 wys. ale to temat na później ...

 

Pysiaczku, ten krzyżak pod stołem jest mega wygodny, w domy rodzinnym od zawsze taki stół stoi w kuchni, i zawsze wszyscy stopy opierają na ten krzyżak, stąd moje zamiłowanie do takich stołów ...

 

 

edit: wsiąknęłam w ten sklep Aga, chromowane śliczności tam mają ...

Edytowane przez vesila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: wsiąknęłam w ten sklep Aga, chromowane śliczności tam mają ...

Hi, hi tak myślałam:lol::lol2: Ale cena lustra zgadzam się, że chora- mój tez by mnie z domu wyrzucił jakbym tyle zapłaciła:rotfl:Jeszcze gdzieś widziałam takie lustro, ale sporo tańsze- nie mogę sobie przypomnieć gdzie:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie sa praktyczne te wysuwane blaty??? ten nasz rodzinny stół właśnie takie ma, no trochę ciężko sie je wyciąga, ale wiadomo, to najwyżej raz, może dwa razy w roku...

Ten pierwszy pokazany stół już poszedł na allegro za bagatela niecałe 800 zeta z dostawą, myślicie że jakikolwiek stolarz zrobiłby mi taki choćby i za tysiaka??? chyba nie ma szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesila - Mi się wydaje, że te stoły z wysuwanymi blatami są mniej bezpieczne jak się oprzesz o końcówkę takiego blatu - może coś polecieć. Tym bardziej jak się kupuje z drugiej ręki, no nie wiesz na co trafisz i w jakim stanie będzie. Oczywiście to nie ujmuje piękna tych stołów, a przy tym układzie nóg to inaczej takiego stołu chyba nie da się rozłożyć. Też patrzę na takie stoły z westchnieniem, ale boję się zainwestować w tak rozkładane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie sa praktyczne te wysuwane blaty??? ten nasz rodzinny stół właśnie takie ma, no trochę ciężko sie je wyciąga, ale wiadomo, to najwyżej raz, może dwa razy w roku...

Ja takie miałam w mieszkaniowym stole i nie o to chodzi, że ciężko- właśnie u nas było leciutko (tylko trzeba mieć gdzie je trzymać), tylko po pierwsze takie dostawki są chybotliwe, po drugie lekko różnią się wysokością od wys stołu i po trzecie nogi stołu wypadają w środku- ogranicza to ilość osób przy nim siedzących.

 

Vesi, cena 800 zł jest kosmicznie niska, stolarz zrobi Ci gdzieś min za 2tys;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rabaty w cieniu:

 

Barwinek pospolity,

Bokkonia sercowata,

Czyściec wielokwiatowy

Epimedium alpejskie,

Gajowiec żółty,

Jagodowiec wielkokwiatowy,

Jaskier ostry,

Jasnota plamista,

Kokorycz pusta,

kokoryczka wielkokwiatowa,

Kopytnik pospolity,

Naparstnica zwyczajna,

Omieg wschodni,

Parzydło leśne,

Pierwiosnek wyniosły,

Pierwiosnek ząbkowany,

Pluskwica sercolistna,

Przytulia,

Rodgersja pierzasta,

Runianka japońska,

Serduszka wspaniała,

Tiarella sercolistna,

Ułudka wiosenna,

Zawilec gajowy,

Zawilec mieszańcowy.

 

To niestety wszystko kwiatki ( ale rosnące w cieniu) zobacz...może coś Ci się spodoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesilko nie ma za co:hug:Hosty/Funkie to bylina- fajne listki w różnych odcieniach, kwitną. Tak wyglądają

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSEVH_mTkb3VoxQEI7YnNX0yr60mLNi5jbuKatnEPIslIZuPOYp7A http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSMJh0MsrjXpV3LhUnKrKg3v2bSLS9NOh9zmmhHDQk30SpNbQPK

 

Możesz też posadzić hortensję, ale bukietową- u mnie rośnie w cieniu jak głupia i nie marznie zimą:wiggle:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/60/Hydrangea_paniculata_01_ies.jpg/250px-Hydrangea_paniculata_01_ies.jpg

 

przenoszę do siebie i tawułki też bardzo sie mi spodobały

 

Maju ogromne dzięki, cos na pewno dla siebie znajdę mało wymagającego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba kupie jednak na szybko cus tańszego na allegro, bo mi sie parapetówy szykują co najmniej dwie i gdzieś tych luda posadzić trza będzie, a luby odleci jak bąknę teraz o stole za dwa tysiaki:bash:

zrobiłam podsumowanie kolejnych wydatków i wyszło mi ok 10tys za: balustrady, alarm, szafe, ogród, schody z tarasu... masakra a końca nie widać....

 

a jeszcze jedno chciałam Was spytac: czy materace z Jysk piankowe Gold warto kupić? ja koniecznie chce lekkie materace, żadnych sprężyn w środku

20120412.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłam podsumowanie kolejnych wydatków i wyszło mi ok 10tys za: balustrady, alarm, szafe, ogród, schody z tarasu... masakra a końca nie widać....

 

Skąd ja to znam:rolleyes::bash:

 

a jeszcze jedno chciałam Was spytac: czy materace z Jysk piankowe Gold warto kupić? ja koniecznie chce lekkie materace, żadnych sprężyn w środku

Vesi, nie znam się na materacach z Jysk, ale na nich nie warto oszczędzać, bo Ci po pół roku mogą się zapaść...

My kupowaliśmy bez-sprężynowy, lateksowy firmy Optimum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Vesi, ten mój o normalnych wymiarach nie powinien być taki drogi, choć te z Jyska są pewnie ciut tańsze. Zaryzykuj, w końcu jest gwarancja 2 lata co najmniej. Może okaże się dobry?:rolleyes:

 

Dobranoc kochana, śpij dobrzehttp://www.sherv.net/cm/emoticons/sleep/dreaming.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno chciałam Was spytac: czy materace z Jysk piankowe Gold warto kupić? ja koniecznie chce lekkie materace, żadnych sprężyn w środku

[ATTACH=CONFIG]112311[/ATTACH]

 

Mam taki. Jest OK, ale dla mnie trochę za twardy. Albo ja za lekka jestem (tiaaaa) i się materac mało do moich krzywizn dopasowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Vesi

ja co chwilę robie takie zestawienia wydatków. Niby coś ubywa a wciąż potrzebujemy tylke samo kasy :o:o

Dom to skarbona bez dna nie ma co ukrywać:no:

 

Co do materaca to kupiłam starszakowi z Jyska wydaje się być spoko. Mąż już testował i mówi że wygodny . Ja trafiłam na promocje i kupiłam coś ok 400 zł za 90 x200

 

Nam do sypialni wzięłam estrelle z Koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...