Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

Vesi, mogę zapytać ile kosztował Was alarm (jeśli wolisz, puść priva)? :)

 

U mnie materac też nie wybrany. Przy następnej wycieczce do Ikei koniecznie chciałabym poradzić się panów konsultantów (ponoć fizjoterapeutów) - tak z ciekawości, bo zupełnie nie wiem w co powinnam celować. Teraz z braku naszej własnej sypialni (mamy salon, sypialnię i garderobę w jednym;)), śpimy na rozkładanej sofie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Joasiu, Narendil i Karolka :hug: dzięki za info o materacach

 

Dropi, koszt montażu alarmu to żadna tajemnica - 2050zł, w tej cenie sprzęt: centralka, czujki, klawiatura, "wyjce", robocizna i pociągnięcie kabli do internetu z poddasza do salonu i kotłowni.... całe okablowanie do alarmu robione było w zeszłym roku przed wylewkami na poddaszu i nie wiem ile kosztowało, bo robił to nasz majstersztyk - Marek z innymi robotami budowlanymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

Dropi, koszt montażu alarmu to żadna tajemnica - 2050zł, w tej cenie sprzęt: centralka, czujki, klawiatura, "wyjce", robocizna i pociągnięcie kabli do internetu z poddasza do salonu i kotłowni.... całe okablowanie do alarmu robione było w zeszłym roku przed wylewkami na poddaszu i nie wiem ile kosztowało, bo robił to nasz majstersztyk - Marek z innymi robotami budowlanymi

 

mój dla odmiany 7tys :mad: ostatnio jak był u nas facet montowac OC (na codzien zajmuje sie alarmami) to tylko zagwizdał mówiąc, że wszystko z najwyższej półki. Tylko ja się pytam po co???!!!! To jedyna rzecz, w którą się nie wtrącałam i w 100% powierzyłam m a on swoim fantastycznym kolegom :bash:

 

Vesi - byłam dzis w Jysku i rozgladałam się za Tobą - patrzyłam czy ktoś nie turla się po materacach sprawdzając ich twardość :rotfl: Kupiłaś juz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada, nie kupiłam jeszcze materacy, w tym tygodniu spadł na mnie problem zupełnie niebudowlany, zajmuje całe moje myśli i nie umie sie skupić na wykańczaniu i zorganizować :bash:

 

 

 

:( :( :( problem niebudowlany? Oby nie choróbsko ....:( Trzymam kciukasy za pozytywne rozstrzygnięcie sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny !

Bardzo Wam dziękuje za uściski :hug: jesteście przekochane ;-)

 

Wpadłam na chwile zapisać parę spraw, bo zapomnę

* balustrady wybrane, uff... nareszcie...stanęło na możliwie najprostszych; pod koniec maja montaż

balustrada.rys23.jpgbalustrada.rys23-ogrodzenie.jpg

 

* w ogrodzie panowie działają: równają ziemię i usuwają gruz, chyba za tydzień już będzie posiana trawka

* wybrałam krzesełka do kuchni, pojechaliśmy do producenta ( bo niedaleko mamy) obejrzałam na żywo, wysiedziałam, jestem zadowolona, tylko problem z małżem taki, że nie chce mieć stołu niepasującego do krzeseł, bo krzesła bukowe,stół dębowy i cieżko bedzie dobrać to odcieniem, a on nie chce białych krzeseł

Takie krzesła od Sedia

http://www.sedia.pl/img/stol_krzesla/meble_krzesla/grono.jpg

Tkanina na siedzisko nr 77

http://www.sedia.pl/img/tkaniny/carabu2.jpg

 

* przysłali mi mój wygrany aparat foto, nic wielkiego ale cieszy :lol2:

 

uciekam, bo mam mało czasu ale staram sie podczytywać wasze watki...:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...