Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Vesiko - patrzę i patrzę i się zastanawiam (dosłownie tak jak u siebie...) Może te potrójne - wówczas nie będzie tak ciasno. A Ty sama co czujesz, że będzie lepsze. A jakie są duże te lampy pięcioramienne (obwód)?

Dzieki Joasiu, ja nic nie czuje co będzie lepsze, powiesiłabym chętnie dwie sieny, ewentualnie hermiony i nie przejmowała sie czy nie za tłoczno na suficie :sick:

 

o przepraszam bardzo :mad: Ja zrozumiałam i wyraźnie napisałam, że 2 lampy po 3 żarówki :p :P :p

Kinga, sorki, sorki:oops:.... bo napisałaś też

... Jedna piatka może nie ogarnąć ...

i sądziłam że źle mnie zrozumiałaś:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś,

jeszcze som sieny ... jeszcze...

Maju

hermiony maja tylko jedna wadę: są na wtyk G9 max 25W, czyli prądożerne... wiem że są ledowe na G9, ale nie wiem czy nie będą za słabo świeciły??? jeszcze nigdy nie stosowałam ledowych żarówek...

 

zagapiłam sie w tv i juz zasypiam:sleep: więc uciekam...

jutro cd równania ogrodu i czeka mnie wycieczka po tuje, bo braki są w szeregach:lol2: jak ja to wcisnę do avesisa??? wczoraj dechy, jutro tuje... masakra... pewnie znowu auto trzeba będzie sprzątać:rolleyes:

do jutra, pa :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko dziś świeci od rana, więc zabejcowałam dechy do warzywnika dwa razy na zielono, mam nadzieję że dzięki temu nie zgniją po dwóch-trzech latach

DSC00114.jpg DSC00116.jpg 20120518.jpg

 

Nasiona trawy juz dotarły, kurier nie zadzwonił wcześniej i wtaszczył mi to na czwarte piętro :eek: raaju... musze to teraz sama z powrotem na dół i do auta, uff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesila - jaka zdolna z ciebie dziewczyna:) Piękny zielony kolor w sam raz do warzywniaka.

Bardzo ładny odcień zieleni :)

Dzięki dziewczynki,

nad kolorem sie nie zastanawiałam, kupiłam pierwszą lepszą zieloną lakierobejce dla ochrony drewna i żeby to było najmniej widoczne w ogrodzie:D

 

obudowa warzywniaka będzie jutro gotowa, tylko ziemi do środka brak :roll: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hermiony maja tylko jedna wadę: są na wtyk G9 max 25W, czyli prądożerne... wiem że są ledowe na G9, ale nie wiem czy nie będą za słabo świeciły??? jeszcze nigdy nie stosowałam ledowych żarówek...

 

Ja na razie w ramach testów kupiłam jedną do lampki biurkowej :lol2:

Zamieniłam energooszczędną odpowiednik 40W na ledową 3,7W.

Moje odczucia: świeci trochę słabiej, ale bez przesady.

Myślę, że 5 żarówek spokojnie da radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...