Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:(:(:(:(

Jest stół i krzesła, ale kolor zabielany to porażka, wygląda nijak :sick:

blat stołu też nie pasuje do kuchni

wtopa totalna:bash:

 

 

Chyba czeka mnie malowanie krzeseł i nóg stołu na biały-kryjący, ale co z blatem zrobić? nie mam pojęcia:roll:

 

Kurcze Vesi

a co Cię podkusiło żeby wziąć ten pobielany kolor?

bo on sam w sobie jest oki ale gryzie mi sie z kolorem twoje kuchni to już lepiej wyglądał ten a allegro

Ja przemalowałabym nogi a blat zostaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie mieli w ofercie białego, tylko taki właśnie zabielany...

łoj masakra :bash:

 

rozumiem

wiesz zdjęcia czasem przekłamują może w realu lepiej to wygląda?

 

a jeśli nie to sama przemalujesz

ja też na dniach zamierzam przemalować fotel bujany z ciemnego na biały to będziemy się wspierać:yes:

 

nie smutaj sie :hug::hug::hug:

bo ot nie jest jakiś straszny problem wszystko da sie naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi, będzie jeszcze jakieś foto krzeseł i stołu? Nie zdążyłam oblookać, a ciekawa jestem strasznie jak wyszło.

 

Póki tego nie poprawie nie dam fot stołu i krzeseł, wyszło fatalnie, tzn w mojej białej kuchni to nijak nie pasuje, jak z innej bajki.... ale wykonanie jest pierwszorzędne, solidnie, masywnie.... tylko kolory do bani:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Editg

porażka kolorystyczna, no nie :confused:

 

na zdjęciu tak strasznie nie wygląda, nie łam się :hug: na bank cos da sie zrobić. tylko co? :???:jak walniesz pistoletem na biało to co z blatem?zostaje?

 

wałeczkiem smugi nie zostana ;) raczej taka mandarynka :)

 

pomysle i dam znac co wymyslilam. dzis juz lece spac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi, wczoraj udało mi rzucić okiem. Rzeczywiście, kolor lekko nietrafiony :(

Co to za ludzie, że nie oferują białego koloru :rotfl:

Też niedługo będę malować krzesła, więc jest nas więcej.

Popełniłam błąd i zleciłam jakiś czas temu to tapicerowi przy okazji zmiany obicia. I to nie było mądre, oj nie :no: Farba mi złazi płatami. Nie mam pojęcia, jak ten człowiek to malował? Ale kasę odzyskałam ;)

 

A tą balladę uwielbiam! Do niej tańczyliśmy z mężem pierwszy taniec :rolleyes:

 

I jeszcze podrzucę Ci kawałek, który pomaga mi odreagować złość i różne takie drobne przeciwności :hug:

http://youtu.be/kIBeYoP9Wi0

Słuchać z głośnikami ustawionymi na full.

 

Jeśli Ci nie podpasuje, daj znać - usunę :)

Edytowane przez narendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Editg :hug:

a może wolisz żeby pisać ci po imieniu? moja sis ma takie imię

 

ja mam pistolet do malowania , malowałam nim listwy przypodłogowe i niestety nie są idealnie gładkie, od pęcherzyków powietrza zostały takie minimalne krosteczki, widoczne tylko z bliska, mogłabym tym pistoletem spróbować ale nie mam jeszcze wprawy, nie wiem jak tych pęcherzyków uniknąć

więc najpierw popytam Ryśka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłam zobaczyć stołu ale nie smutaj się mocno :hug: na pewno da się to przemalować. Nie wiem jaki ten blat ale jak drewniany to nie można go zabejcować na inny kolor?

nie smutam sie mocno, tylko czarna rozpacz mnie ogarnia http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/g035.gif

krzesła i nogi stołu na pewno da sie przemalować, ale blat jest w naturalnej okleinie, nie wiem czy tu cos uda sie mi zmienić poza okleiną, ale to chyba nie teraz :(

Vesilko ja też na stół się nie załapałam,

ale ja już z mojego doświadczenia budowlano - wykończeniowego wiem że wszystko da się przemalować :hug:

Tylko to niestety zawsze kosztuje :bash:

o właśnie i to jest największa moja zmora: koszty dodatkowe, których luby nie toleruje:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju a gdzie ta połowa wypadnie? i chyba kurka nie zmieszczę tych krzeseł do auta na raz:lol2:

a wygląda cały zestaw nawet ładnie, ale nie w mojej kuchni :-x po prostu nie pasuje kolorystycznie :roll:

 

Właściwie to nie wiem gdzie ta połowa wypada, bo nie wiem gdzie Ty mieszkasz :no:

Nie przejmuj się, jak nie zmieścisz krzeseł na raz to spotkamy się dwa albo nawet trzy :lol2:

Qurcze szkoda,że tak wyszło z tym kolorem, mam nadzieję,że jakoś szybko rozwiążesz ten problem :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...