Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poczekam na następne, może już poprawione

mam nadzieję że poprawione ;)

 

:)

może być po imieniu, choć niespecjalnie je lubie :D

jak to nie lubisz?, a ja lubię:yes:, ale nigdy do siostry nie mówię Edi, chyba by mnie pogryzła:lol2:

i do Ciebie też tak sie starałam nie pisać;) bo źle mi sie kojarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi - przyszłam powiedziec ze moja szafa tez przyjechała nie taka jak trzeba :rotfl: Teraz juz sie z tego śmieję ale jak zobaczyłam to puściłam taka wiązankę pod adresem Ryska że nawet sama nie wiedziałam, że znam takie przekleństwa :sick:

 

A Rysiek podobno oprócz stolarni ma plantacje borówki amerykanskiej, która obrodziła mu tydzien wczesniej niz zakładał. I stolarnia leży i kwiczy a borówka rządzi :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek mi obiecał że wyceni szafki jak dostanie projekt, tydzień minął i dooopa, mało mnie obchodzą jego borówki , jak czasu brak na stolrnie to wakacje są, niech zwoła dzieci na zbiory, ja sie chce przeprowadzić a ten nawet tel nie odbiera :mad:

Widziałam Twoją szafę i porównałam z projektem, no trochę dał plamy:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek mi obiecał że wyceni szafki jak dostanie projekt, tydzień minął i dooopa, mało mnie obchodzą jego borówki , jak czasu brak na stolrnie to wakacje są, niech zwoła dzieci na zbiory, ja sie chce przeprowadzić a ten nawet tel nie odbiera :mad:

Widziałam Twoją szafę i porównałam z projektem, no trochę dał plamy:evil:

 

 

 

 

Sylwia - dokładnie tak samo uważam. Nie łapie sie kilku srok za ogon bo mozna na tym żle wyjść. Ale póki będzie miał pełne ręce roboty ( a narazie ma) to on bedzie dyktował warunki... Wkurzające ale prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Rysiu nadal nic, to ide do kolejnego z projektami...

I bardzo dobrze vesi- dawno powinnaś to zrobić. A Ryśkowi wyślij sms-a z taką info- albo mu zależy, albo nie. Zobaczysz, czy zaraz przyleci czy Cię oleje.

A terminy, cóż dobrzy stolarze zawsze mają odległe, ale czasami warto poczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga,

nie mam i nie znam nikogo kto ma taki sprzęt, ale mogę jutro zadzwonić do mojego majstra-Marka i spytać, on na pewno wie kto, gdzie i za ile ;)

Co do wnętrz, no to młody ma generalnie wszystko gdzieś, jest mu wsio-ryba; a młoda jest zachwycona, co raz sie mnie pyta czy uważam że mamy najładniejszy dom? i o dziwo najbardziej sie jej kuchnia podoba ;) i doczekać sie przeprowadzki nie może :)

 

Aga,

ja już nie moge i nie chcę czekać tak długo, już tyle razy odkładaliśmy przeprowadzkę, że gotowa jestem do Ikei jechać i kupić co potrzeba, byle szybko tam zamieszkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga,

nie mam i nie znam nikogo kto ma taki sprzęt, ale mogę jutro zadzwonić do mojego majstra-Marka i spytać, on na pewno wie kto, gdzie i za ile ;)

Co do wnętrz, no to młody ma generalnie wszystko gdzieś, jest mu wsio-ryba; a młoda jest zachwycona, co raz sie mnie pyta czy uważam że mamy najładniejszy dom? i o dziwo najbardziej sie jej kuchnia podoba ;) i doczekać sie przeprowadzki nie może :)

 

[.

 

jakbys była taka miła to bardzo Cie prosze . bede wdzięczna :yes:

to fajnie, że młodej sie podoba. Podziela gust mamsi . U mnie podobnie - Julka twierdzi że mamy zajebisty dom a w swojej łazience to chyba będzie spać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłam sie w końcu do Ryśka i mam wycenę na moje szafki do łazienki:

- w drewnie 4tyś

- w mdf lakierowany 3,5 tyś

zadzwoniłam do lubego, cena nie do przełknięcia dla niego, ja sie spodziewałam właśnie ceny tak ok 3tys, trudno pójdzie ikea w ruch, czyli hemnes

hemnes-szafka-z-lustrem__0143673_PE303200_S4.JPG hemnes-szafka-pod-umywalke-z--szufladami__0143688_PE303210_S4.JPG

no i będzie pralka na widoku, kosz z praniem na widoku i biało wszędzie - co to będzie? co to będzie???:o

lipa będzie i tyle:(, ale już mam dosyć wysłuchiwania że wszystko co najdroższe wybieram, obawiam sie tylko jednego - pojedziemy do Ikei, chłop zobaczy jakie to lipne i zacznie marudzić,że jednak może wziąć drożej i lepsze od stolarza ....

 

Ale już na ławę i stolik rtv jakieś tam sklepowe typu IKEA czy brw sie nie zgodziłam i mam pozwolenie na zamówienie u stolarza

Ławę chcę podobną do tej jaką ma Darcy:lol: z dwiema szufladami

oto jej piekny salon

http://www.decoratorium.pl/wp-content/uploads/2011/10/MOJ-DOM-decoratorium.pl-8.jpg

 

1) podoba sie mi kształt i kolor, ale podstawa blatu to prosta a nie taka rzeźbiona

http://www.atmospherestore.it/media/catalog/product/cache/1/image/ffd8ea7a4864c82097449e04465832c7/4/7/47.2318.jpg

 

ale luby twierdzi że za jasna, bo narożnik mamy skórzany w kolorze gorzkiej czekolady

więc zastanawiam sie czy ciemny byłby dobry do powyższej ławy

 

2)tutaj też sie mi podoba wybarwienie

Coffee_Table_261_4f468e55e5efa.jpg

 

3)http://www.atmospherestore.it/media/catalog/product/cache/1/image/ffd8ea7a4864c82097449e04465832c7/4/7/47.2383.jpg

 

4)http://www.liv-art.pl/upload/images/product_1743_big.jpg

 

Szafke rtv chcę w takim samym kolorze jak ławę i na podobnych nóżkach

coś w tym stylu

http://www.arco-meble.pl/1873-thickbox/modern-stolik-rtv.jpg

ale z poniższym układem pólek i szuflad

 

http://www.mebleoteka.ru/upload/980.jpg

 

Kiedyś może jeszcze komodę do kompletu zamówimy... kiedyś ;)

Wiem czego chce tylko doradźcie mi plisss kolor ławy i szafki rtv... jaki: pobielony, jasny, ciemny... nie wiem...

hemnes-szafka-z-lustrem__0143673_PE303200_S4.JPG

hemnes-szafka-pod-umywalke-z--szufladami__0143688_PE303210_S4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co vesi, jak mój mąż próbował ostatnio złożyć tego wysokiego Hemnesa rozwalił jedną deseczkę :bash:

Wystarczyło, że mocniej popchnął i pach - pękła na pół! Teraz leży u lakiernika i się naprawia, bo przez środek biegnie ciemna linia. Na szczęście to od wewnętrznej strony, więc może nie będzie bardzo widać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...