Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Vesi :hug::hug:

 

Ale super wieści

 

Gratki kochana

 

 

 

 

Fajnie przeprowadziłyśmy sie w tym samym czasie:yes:

 

Niech Wam sie dobrze mieszka

 

U mnie w szafkach kuchennym póki co tez pustawo wszystko o poupychałam w spiżarce

a teraz muszę wyczuć co i gdzie jest mi potrzebne :yes:

 

buziaki zostawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego Vesi :) niech Wam się dobrze mieszka :)

Dziekuje mugatko :hug:

 

jakie super wieści :wave:

 

gratuluje przeprowadzki!!! w nowym domu życzę dużo spokoju.

 

edit: nowe zdjęcia będą???

Edytko dziekuje :hug:

Zdjęcia bedom jak nieco ogarnę te kartony i okna umyję

Na początek w galerii - pusta spiżarka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi, spóźnione gratulacje z okazji przeprowadzki!!!

:wave::wave:

 

Mam nadzieję, że szybko się zadomowicie, kartony znikną i będzie mogli w pełni cieszyć się pięknymi wnętrzami :)

 

 

Kochana, napiszesz mi na priv ile kosztowała Twoja szafa do wiatrołapu? Właśnie dostałam wycenę i nie wiem co o niej sądzić. Kompletnie się nie orientuję w cenach usług stolarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropi dziękuję:hug:,

wysłałam Ci info o szafie na priv.

 

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k045.gif

Ktokolwiek widział? ktokolwiek wie? gdzie moge takie lampy kupić w cenie tak do 300 zł, były na westwing, ale nim sie namyśliłam to sie skończyła sprzedaż :cry:

http://www.westwing.pl/images/D/DALCD-ID158753%20PP%20-%20101%20Large%202012-07-10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt takich lamp nie wypatrzył:( one sa chyba holenderskie...

 

Tydzień mieszkania w nowym domu za nami, pierwsza imprezka była wczoraj, w salonie jeszcze echo przeszkadza i denerwuje.

Sarny zniszczyły mi kilka młodych tui, cholery jedne mają las i łąki przy lesie, to wlazły mi na ogród i pozdzierały korę:evil: Na ogród i odchwaszczanie kompletnie nie mam teraz czasu. Luby siedzi juz dwa tygodnie z nami, a to prawie jak trzecie dziecko:rolleyes:, a nawet gorzej;) absorbujący okropnie :rolleyes:

Wczoraj (sobota) siedzimy w domu, a tu nagle ktos łazi przed domem, wyszedł luby - a to nasz majster przyjechał z chłopakami i wreszcie fugowali nam płytki na wejściu, jeszcze tylko na filarach muszą uzupełnić tynk i wejście będzie wykończone. Zostały też schody z trasu do wykończenia czymś.... Dostaliśmy od brata mężowego regały do garażu i trzeba będzie sie zabrać za odgruzowanie i posprzątanie w garażu, matko- na samą myśl o sprzątaniu już mi źle. Nić prawie ie robiłam przez ten tydzień tylko sprzątanie, pranie, gotowanie i sprzątanie......Do Ikei pojechaliśmy po regał hemnes i dostaliśmy rabat w wysokości 25% wartości tego regału, syknęło akurat na inny tani regał i stolik dla dzieci;)

Zdjęć troche juz mam tylko czasu brak na ich wrzucenie na komputer i serwer. W ogóle czasu brak na siedzenie przy kompie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi, ogromnie gratuluję przeprowadzki. Jak szał sprzątania opadnie to na pewno będziesz się cieszyła wreszcie swoim cudnym domkiem. A lubemu daj zadanie bojowe posprzątanie garażu. Niech się chłop wykaże.

W tygodniu będę w Bonarce to będę się rozglądała za lampami dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziefffczynki kochane,

z kartonów wylazłam, ale nadal masa roboty, czasu mało na wszystko, jak siadam coś zjeść to mam chwile na kompa i forum oraz nocami jak już ledwo zipie to siadam poczytać co tam u was i prawie zaraz zasypiam.

Wczoraj skończyłam malować hol, w łazience i wc wcześniejsze poprawki szpachlowe przetarłam, zamalowałam i w końcu nie straszą mnie te dziury;) np: luby jak wiercił w łazience otwór pod kołek do przykręcenia szafki to z drugiej strony ściany w wc odpadł niemały kawałek tynku :rolleyes: trza było to łatać. Ale już jest ok, jeszcze w wiatrołapie muszę jakoś ładnie zamaskować łączenia listew podłogowych i sufitowych. No i okna to zmora moja , nadal połowa nie umyta:oops: ale bite dwie godziny szorowania potrzeba na jedno okno, chyba do jesieni sie wyrobie ze wszystkimi :lol2:

Może uda sie mi dziś coś obfocić i wrzucić do galerii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi, ogromnie gratuluję przeprowadzki. Jak szał sprzątania opadnie to na pewno będziesz się cieszyła wreszcie swoim cudnym domkiem. A lubemu daj zadanie bojowe posprzątanie garażu. Niech się chłop wykaże.

W tygodniu będę w Bonarce to będę się rozglądała za lampami dla Ciebie.

No luby nieco garaż uprzątnął, na tyle że autem chyba wjedzie. Dziękuje za lampki, nawet jak nic nie upatrzysz, to dziękuję za pamięć:hug: Zerknij do tikeja, czy mają coś ciekawego:D jak bedziesz miec czas oczywiście :)

Vesi,

zaraz Ci wyślę pw w sprawie lamp:)

Sharlotko, dostałam, jeszcze raz dziękuję :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Vesilko, rety wracam z urlopu a tu takie wieści:jawdrop:

Kochana ogromne gratulacje z okazji przeprowadzki. Niech Wam się szczęśliwie mieszka:hug:http://www.matrax.net/forum/images/keny/jupii.gifhttp://www.matrax.net/forum/images/keny/jupii.gif Kiedy parapetówka dla forumowych kuleżanek?:lol:http://www.matrax.net/forum/images/keny/soczek.gif

 

I jak z tymi lampami? Znalazłaś coś podobnego? Ja mam pewien namiar- jest tam kilka modeli, ale niektóre są droższe...:(

Daj znać, ja będziesz chciała namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...