Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka dziewczynki,

obsuwa mała nieco z fotkami,ale wróciliśmy dopiero o szóstej rano od znajomych z Krk ;)

Chłopaki sie zasiedzieli i opijali Krzysztofa, aż do dna w przeogromnej butli whiskey :rolleyes:

Zakupki udane, to najpierw one wam pokaże, oto łupy z tk-maxx :lol:

DSC00335.JPG domowe

20120725.jpg butkowe

 

A w galerii na początek fotki łazienkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łupy ekstra, też dzisiaj ogladałam szczotę :D i zakupiłam lusterko :D mamy sie jednak ku sobie :D

 

a Hemnes zle nie wyglada :no:

 

w koturnach to Ty????

 

He, he... tikej na nas nieźle zarobi ;) tylko ja rzadko w Krk bywam i wiele łupów mnie omija, może to i dobrze?

Hemnes w łazience nie wygląda źle, ale jest taaaak biało :eek:

A w koturnach to ja, robiłam se fotkę komórką i lubemu wysłałam mms-a od razu, co zamierzam kupić, odpowiedzi nie było żadnej więc kupiłam :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Vesilko, rety wracam z urlopu a tu takie wieści:jawdrop:

Kochana ogromne gratulacje z okazji przeprowadzki. Niech Wam się szczęśliwie mieszka:hug: Kiedy parapetówka dla forumowych kuleżanek?:lol:

I jak z tymi lampami? Znalazłaś coś podobnego? Ja mam pewien namiar- jest tam kilka modeli, ale niektóre są droższe...:(

Daj znać, ja będziesz chciała namiar.

 

Aguś dziekuję kochana:hug:, jasne że chcę namiary na podobne lampki, ja nic podobnego jeszcze nie wypatrzyłam, licze na to że powtórzą wnet tą kampanie na westwing;) pisałam do nich i jest nadzieja, ale pewności nie ma :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to w tikeju chyba fortunę zostawiłam :jawdrop:

 

Sylwio

łazienka bardzo ale to bardzo mi się podoba właśnie fajnie ze jest taka biała

nawet jak będzie brudno ( co pewnie nie będzie miało miejsca ;)) to i tak będzie sprawiała wrażenie czyściutkiej i eleganckiej

mebelki wpasowały się idealnie

i bardzo dużo dały dodatki

 

Spiżarka fajowa sprawa co?

ja swoją uwielbiam :rolleyes:

 

Sypialnia super wyszła fajny kolorek wybrałaś

jak dojdzie pościel i jakieś duperele będzie cudnie

mnie się bardzo podoba :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no Vesi, szałowe zakupy:jawdrop: Butki bardzo fajne- lubię koturny:wiggle:

Łazieneczka wygląda bardzo ładnie. Mebelki pięknie się wkomponowały- jest czyściutko i świeżo:)

Zupełnie nie wiem co chcesz od sypialni- łóżko ma super kolor- przyjdą dodatki i będzie cacy. Jaki kolor dodatków planujesz? Ja tam widzę jakieś turkusy lub fiolety:rolleyes::rolleyes: Ta cześć urządzania jets najfajniejszahttp://www.matrax.net/forum/images/keny/jupi.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki, dziekuje bardzo za komplementy łazienkowo sypialniane :hug:, to nie na stałe jest, bo jak wykończymy poddasze to z łazienki pralka pójdzie na górę i sypialnie też na górze będą, przynajmniej dzieciaków, a w miejscu naszej obecnej sypialni będzie gabinet.

 

Karolka,

No Ty to na pewno zasłużyłaś na kartę stałego klienta ze zniżką do tkmaxx :)

Białe płytki na podłodze jednak też są bee, albo może nie są bee tylko za duża łazienka do mycia?? w każdym razie wszystkie śmieci i włosy widać :roll: codziennie trzeba ścierać lub odkurzać podłogę.

Spiżarkę też uwielbiam, nawet z całym tam upchniętym bajzlem ;)

A pościel mamy w sypialni, ale w trakcie sesji wietrzyła sie na tarasie :lol:

 

Aga,

kolor łóżka jest oki, pasuje do Hemnesa, ale ja chciałam łóżko tapicerowaneee http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/a060.gif

a dodatki?? nie zastanawiałam sie nad nimi, no bo cóż ja tam moge dodać jak to taka klitka mała i ciasna sie zrobiła, jeszcze jakieś biurko musze tam wcisnąć, bo luby straszy że w salonie wstawi biurko z całym majdanem: drukarką, skanerem, dokumentami, itp...http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a040.gif

 

 

Admete,

lubemu nic a nic sie nie stało, kiedy te płyty wiórowe płyty gruchnęły na podłogę jak domek z kart http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a055.gif

a salon to jeszcze jakiś czas nie będzie nadawał sie do pokazania, czekam na mebelki od stolarza i doczekać sie nie mogę, po za tym narzedzia lubego sie rozgościły pod schodami i cały ten bajzel komputerowy wala sie na podłodze w salonie. No biurka to na bank potrzebujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekam cierpliwie, a Ty pomalutku ogarniaj chałupkę :lol:

Ja też cierpliwie czekam póki co, ale dziś już chyba stolarzowi nie dam żyć normalnie, termin realizacji minął :mad:

Luby (duże dziecko) pojechał to myślę, ze uporam sie teraz szybciej z tym ogarnianiem.:)

 

vesila, to Ty już po przeprowadzce ?

 

Gratuluję :D:D:D:D:D:D

 

 

Tej przygody męża z szafą nie zazdroszczę...

 

A łazienkę skompletujesz na pewno...czas jest dobry na wszystko :lol2:

 

Amtla,

Ty chyba pierwszy raz u mnie jeśli pamięć mnie nie myli (a z tym kiepsko ostatnio) wiec http://www.cosgan.de/images/more/schilder/142.gif

Dziękuję za gratulacje,

a z rozwalonego korpusu szafy to więcej śmiechu niż złości było :lol2:

Do skompletowania to mam więcej niż łazienkę, w salonie echo nadał słychać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...