Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o nie ale się spóźniłam a tu nasza Vesi miała urodzinki :yes::yes::yes:

 

kochana SERDECZNOSCI

miłości, spełnienia marzeń http://gify.magazynek.org/pictures/Rośliny/Kwiaty/Róże/083.gif

 

 

 

no pisz jak parapetówa?

co mówili o domku?

co dałaś im do żarcia??:D

ja robię parapetówę w przyszła sobotę

no i pokazuj te prezenty :popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:

 

 

 

a ja ostatnio byłałm w lerła i widziąłm tę twoją lampę

a poszukaj w necie

ja mam bardzo podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admete, Two, Karoka :hug::hug: dziękuję bardzo :)

 

Kinga, noooo może uda sie nam w końcu spotkać;)

 

A teraz pochwalę sie prezentami parapetówkowo-urodzinowymi :p

 

DSC00526.JPG DSC00531.JPG DSCN0883.jpg DSCN0892.jpg

 

Zegar zawiśnie chyba u dzieci w pokoju

DSCN0893.jpg

 

Karolku, moje menu parapetówkowe było skromniutkie: zrobiliśmy grilla (kiełbasa, kurczak, boczek), pieczywo, 1 sałatka, wędlina, ser, babeczki, placek, ciastka, piwko, likier, miałam jeszcze strogonowa, ale już nikt nie chciał jeść , bo wszyscy najedli sie grillowanym i resztą:rolleyes:

Parapetówa była dla rodzinki, która juz widziała mój dom wcześniej, poza jedna siostrą - która przyjechała z Wiednia i ona jedyna chwaliła mój dom, ale czy szczerze? to nie wiem :razz:

 

-----------------------------------------------------------------------

 

A do galerii wrzuciłam pare fotek wnętrzarskich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam do galerii :wiggle: ostatnio mi się zdjęcia nie ładowały więc dopiero teraz zobaczyłam jak się zmieniło wokół domku :o Krzaczki już takie duże i trawka :rolleyes:

Siena ładnie wpisała się w salon :yes:, w ogóle ładna ta lampa :) a korytarz macie naprawdę duży, nie myślałaś o zrobieniu ażurowej obudowy na grzejnik i jakiejś galeryjce nad nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Two, ja już dawno myślałam o obudowach na grzejniki, bo niestety w salonie to aż trzy są, ale:

1. z mdf-u nie chcę :no:

2. pytałam czy z blachy dałoby rade wyciąć, to owszem ale koszt ogromny a mąż skąpy, więc jestem w kropce

Bardo chętnie bym grzejniki zasłoniła, lecz by luby sie zgodził musi być tanio i bez strat ciepła :rolleyes:

 

Sieny robią wrażenie na każdym nowym gościu w naszym domu, ale też nikt z gościów nie ma wnętrz w takim jak my stylu:D

A tuje wokół działki zaczęły rosnąć jak szalone kiedy wreszcie nie są zarośnięte buszem;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vesi

prezenty fajne

ale te sztućce to mogłabyś wyjąc z tej folii :yes::lol2:co by można było z czaić

kieliszki mamy takie same :yes:

 

ja będę robić w te sobote parapetówę na razie dla rodzinki tyle że u mnie najbliżej rodzinki będzie raptem 30 osób :(

 

tez zamierzam zrobić ogromniastego grilla

 

W końcu wrzuciłaś jakieś foty

no no niezły postęp :yes::yes:

widać jaki ogrom pracy włożyliście w ten dom

 

super wygląda ta siena

dawaj wiecej zdjęciów :popcorn::popcorn:

a o jakich lampach myślisz na holl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do holu to chętnie kupiłabym takie:

http://www.westwing.pl/images/D/DALCD-ID158753%20PP%20-%20101%20Large%202012-07-10.jpg

ale póki co są poza moim zasięgiem, wiec zrobiłam przymiarki jeszcze z innymi lampkami:

 

images?q=tbn:ANd9GcSE-Kyzr1opDb6hfyzZpEfvA-oXC89NavO0Gfl4tkfV1ISvCw4iKaliope C250.jpg

http://kandel.pl/public/uploads/pirummalychrompirummch.jpgKandel pirum chrom.jpg

http://www.leroymerlin.pl/files/media/image/458/1238458/product/lampa-wiszaca-lirano,original.jpgLM lampa-wiszaca-lirano.jpg

http://www.searchlightelectric.com/modules/shop/images/5131CC.jpgSEARCHLIGHT Lanterns.jpg

http://www.spotlight.pl/var/data/img/1920/2462/main.PNGSpotLife Remon.jpg

 

Karola, dopiero jak wgrałam fotki, to zorientowałam sie że sztućce zafoliowane i nico nie widać :oops:

Na więcej zdjęciów trzeba poczekać, aż stolarz raczy mi w łaskawie ławę i szafke tv zrobić:mad: obiecane mam na czwartek/piątek... zobaczymy:evil:

Edytowane przez vesila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim pierwszym typem do holu były Massive Ferma Massive Ferma czarna.jpg

o ile na obrazku wyglądają ładnie i subtelnie to na żywo one są duże, za duże żeby do holu dać dwie:(

masz racje Karola, czarne klosze sie mi widzą tam najbardziej, bo w salonie są czarne sieny, ale nie moge nigdzie znaleźć takich zwisów, żeby były chromowane z czarnymi kloszami podobnymi do sieny :razz: nie wiem czy ktoś zrozumiał czego szukam:lol2:

no wiec w holu chciałabym lampy takie jak massive ferma ale mniejsze klosze :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pesce dzieki za foto lampek, byłam tydzień temu w bonarce i właśnie oglądałam te lampy chyba we Flo, czy tak? no i niestety trochę duże są, w chromie nie było, ale chyba za dwa dni znowu wybiorę sie do krk, to jeszcze raz przyglądnę sie tej czarnej:)

 

Aniu, dzieki za lampe, no kurka wielka ona jest :o ja do holu dwie potrzebuję i najlepiej takie co klosz ma ok 15 cm srednicy, max 20 cm, wiem ciężko będzie.... i owszem juz zastanawiałam sie nad kupnem osobno zwisu i klosza, ale jeszcze nie natrafiłam na chromowaną oprawkę, a innej nie biore pod uwagę:lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w swojej żółtej nad schodami mam chromowana oprawkę a ona była kupowana osobno tylko nie wiem gdzie :( Producent lampy (tej żółtej) kupił od kogoś jak ta jego plastikowa oprawka nie wytrzymała cięzaru lampy :sick: Tak więc szukaj, szukaj bo na pewno mozna kupić :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vesi - wysłałam zapytanie do tego goscia od moich lamp. Napisałam ze potrzebuje jeszcze 2 szt i ze rosze o namiar na producenta :) Moze odpisze.... Jak odpisze to bedziesz musiała sobie podjechac do mnie ( w koncu) i popatrzec czy Ci bedzie pasować....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie Kinga,

dziś byłam cały dzien w krk z siorą i mamą, zaliczyłyśmy bonarke potem ikea, w lerła mieli właśnie chromowane oprawy-zwisy, ale już kloszy czarnych jak u sieny nie było, nie kupiłam tych opraw bo co mi po nich bez kloszy :( za to w ikea wydałam - łoo matko- pare stówek na pierdoły kuchenne :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...