Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu kochana :hug:- chromu ... chromu mi tylko brakuje na tych podanych przez ciebie plafonach :D

Myślisz, że pod sufitem tak łatwo zauważyć różnicę między chromem a niklem :p

Ale dobra, rozumiem :yes: Jak coś znajdę, to podrzucę :hug:

Budżet, jak pamiętam, w wersji ekonomicznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć vesi :)

Bardzo ładna rama - pięknie skomponowała się kolorystycznie z resztą.

A i świetny dozownik :yes: Skąd, skąd? (przegapiłam chyba)

Mój kinkietowy faworyt do Ciebie to Astro ANTON.

Nad oświetleniem górnym muszę jeszcze pomyśleć ;)

Buziaki :hug:

Dropi

Rama dziękuje i dozownik z tkmaxx również :D

A tańszy kinkiet, to kurna, nie będzie pasił :lol2:

uparły sie na tego anton-a, a on drogawy z deka:bash: skąd tu kase wyszperać jak tyle wydatków jeszcze, a moje konto puste :x

 

No i przejrzałam:) Czekam na więcej

Ponieważ przyglądałam się ze szczególną uwagą drzwiom, to proszę powiedz mi coś o drzwiach spiżarki - jaki był na nie otwór przygotowany, jaką teraz szerokość mają i czy się swobodnie przez nie przechodzi?:wiggle:

Witaj Domi,

drzwi do spiżarki są łamane i za chiny nie pamiętam jaki był otwór, ale zmierzyłam teraz przejście: ma 71 cm, ościeżnica dosyć masywna jest i otwór - na oko przykładając miarkę - był 80cm. Przechodzi sie swobodnie, przynajmniej mi, pomimo że po złożeniu skrzydeł one dodatkowo zawężają przejście, a często nawet nie składam ich do końca, tylko trochę by np mopa sięgnąć( bo spiżarka tak mała że wystarczy kroka zrobić do środka i wszystko w zasięgu ręki;))

 

Myślisz, że pod sufitem tak łatwo zauważyć różnicę między chromem a niklem :p

Ale dobra, rozumiem :yes: Jak coś znajdę, to podrzucę :hug:

Budżet, jak pamiętam, w wersji ekonomicznej?

 

Myślę Aniu że nie, pod warunkiem że nikiel jest w połysku a nie satynie :p

Budżet: tak bardziej ekonomicznie:yes:, bo pomimo że stać mnie na kinkiecik za pare stówek, to jednak są dla mnie pewne granice rozsądku, a dla mojego lubego, taka cena za kinkiet jest zwyczajnie niedopomyślenia - bo jemu jest absolutnie wszystko jedno, jaki co ma wygląd i on nie widzi sensu wydania więcej na jakąś rzecz, jeśli jest inna 5x taniej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, bardzo mi pomogłaś - w takim razie robię u mnie otwór 80 (wejście do pralni/pomieszczenia gospodarczego) i liczę, że starczy spokojnie:)

 

"bo jemu jest absolutnie wszystko jedno, jaki co ma wygląd" - skąd ja to znam:) Tylko mój później jednak się okazuje, że narzeka: albo na wydaną górę kasy, albo na zły wygląd:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi

w końcu dotarłam

na początek chwalę roboty ogrodowe

no daliście z synem czadu :wiggle:

 

widzę że ciągle akcja oświetlenie

to i ja oddam głos

Anton

Lemir

Alfa

 

Górne sama nie wiem muszę pomyśleć

a tak w ogóle co patrzę na tę twoją łazienkę to jestem pełna podziwu jaka ona czyściutka, bielutka i elegancka

sprawia wrażenie takiej subtelnej ale tez trochę sterylnej w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, bardzo mi pomogłaś - w takim razie robię u mnie otwór 80 (wejście do pralni/pomieszczenia gospodarczego) i liczę, że starczy spokojnie:)

"bo jemu jest absolutnie wszystko jedno, jaki co ma wygląd" - skąd ja to znam:) Tylko mój później jednak się okazuje, że narzeka: albo na wydaną górę kasy, albo na zły wygląd:P

Ciesze sie że pomogłam:)

 

Vesi

w końcu dotarłam

na początek chwalę roboty ogrodowe

no daliście z synem czadu :wiggle:

widzę że ciągle akcja oświetlenie

to i ja oddam głos

Anton

Lemir

Alfa

Górne sama nie wiem muszę pomyśleć

a tak w ogóle co patrzę na tę twoją łazienkę to jestem pełna podziwu jaka ona czyściutka, bielutka i elegancka

sprawia wrażenie takiej subtelnej ale tez trochę sterylnej w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Kochana,dziekuje za tyle komplementów:hug: za głosik na lampy i ciesze sie ze mimo wszystkich trosk - wpadłaś i do mnie:hug:

A odnośnie łazienki, to myślałaś, że pokażę wam bałagan jaki celowo ominęłam kadrem? :p:lol2:

 

O przepraszam bardzo :p

O, ja również przepraszam :hug: miałam na myśli agawi i Dropi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ja również przepraszam :hug: miałam na myśli agawi i Dropi :D

 

Phi, tak ja byłam za tamtym:p:lol2: Ale jak drogi, to może jeszcze czegoś poszukamy:rolleyes:Vesilko, ja dopiero zobaczyłam, jaki kawał roboty zrobiliście:jawdrop: Pięknie i brawo:) A będzie tam więcej roślinek? Jeśli tak, to jakich?:rolleyes:

Miłego weekengu:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś,

no a ten MASSIVE-BRENNA-34141-11-10.10069.JPGMassive Brenna

jest trochę podobny do Astro Antonfile_1771.jpg :lol:

noo... nie tak ładnyy, ale by uszedł nie :p

 

A kiedyś taki zestaw wklejałam do dziennika lampy do łazienki.jpg

 

Ostatnio trochę kasy zainwestowaliśmy w nową spółkę, sama rejestracja tego peugeot-a kosztowała nas 15K:roll: więc musiałabym powiedzieć lubemu: 'wiesz jakie tanie te kinkiety były?, no dwie stówki za oba dałam " :rotfl: wtedy bym nie musiała słuchać kazań o rozrzutności, sknerus z niego jest, ale i tak go kocham;-)

 

Jeszcze jakies lampki wyszperałam w necie,ale to później wkleje, dziś wieje u nas, więc wezmę sie za pozamiatanie poddasza (musze mase gratów tam wynieść, a jest okropny syf), mam nadzieję że ten wiatr mi pomoże i przy otwartych oknach balkonowych będzie wywiewało ten pył ;)

Edytowane przez vesila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana,dziekuje za tyle komplementów:hug: za głosik na lampy i ciesze sie ze mimo wszystkich trosk - wpadłaś i do mnie:hug:

 

No wiesz

jak ja bym mogła nie wpaść do mojej ulubionej kulezanki??

no jak ??

 

 

myślę że Brenna jest całkiem ładniutka

jak ci się podoba to bierz do łazienki pasuje idealnie

 

Ja kiedyś tam brałam pod uwagę różne droższe rzeczy ( czyt lampy)

ale uważam że w pewne rzeczy nie ma co inwestować

ma się podobać i tyle i ma być w zasięgu naszych możliwości finansowych

( moje czarne w hollu kosztowały coś ok 140 zł za sztukę i bardzo mi sie podobają a uważam że i cena bardzo rozsądna)

nie ma sie co zabijać o lampe na która mnie nie stac

bo wolę kase przeznaczyć na coś innego , kupić coś dzieciakom zacząć myślec o sobie a nie wiecznie o budowie

ale przyszło mi to dopiero jak zamieszkałam

 

Sa pewne rzeczy których szybko nie zmienimy więc tu warto odłożyć , sciułac itp ale lampy?

lepiej za jakiś czas bezkarnie wymienić

ot moje i tylko moje skromne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropi,

Brenna jest ładny, ale Anton ładniejszy, taki bardziej proporcjonalny, no bardziej sie mi podoba, tylko czemu drugie tyle droższy od Brenna :bash:

 

Karolka dzięki,

u mnie prawie wszystko jest co tańsze, M. nie daje mi poszaleć z urządzaniem, mogę urządzać w dowolnym stylu -nie wtrąca sie, interesują go tylko ceny :rolleyes:

 

Mam jeszcze takie lampy w zanadrzu:

http://www.apdmarket.pl/images/14880-carol.jpgAlfa Carol

http://www.apdmarket.pl/images/14883-carol.jpg

 

http://www.lights.com.pl/images/oryginal/34/5934.jpgAlfa Creo

http://www.lights.com.pl/images/oryginal/41/2941.jpg

 

http://www.lumenpro.pl/58518-1671-thickbox/markslojd-kinkiet-rosa-237144-496112.jpgMarksjold Rosa

http://www.jakorasia.net/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/k/i/kinkiet-massive-oasis-34_1197.jpgMassive Oasis

 

A teraz zła wiadomość: stolarz Rysiek - ten od szafy w wiatrołapie, zupełnie mnie zlekceważył i nie zrobił mi ławy i szafki tv, nie odbiera telefonów ode mnie, a strasznie obiecywał że zrobi, wkurzył mnie na max - burak jeden :mad: muszę szukać innego stolarza:bash: albo na nowo przekopać net z nadzieja że coś mi sie spodoba i nie bedzie kosztowało kilka tys.

Uciekam spać, bo padam na klawiaturę, jutro do was wpadnę, dziś już nie mam siłhttp://www.cosgan.de/images/midi/muede/d015.gif

http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/k045.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domi ,

dla mnie wszystkie te wklejone lampy są śliczniutkie, jedne bardziej - inne mniej, dlatego zdecydować sie na konkretny model nie mogę :rolleyes:

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wczoraj pojechałam na żebry do siostry :hug:po maliny ogrodowe, coby zrobić sobie nalewkę:lol:, bo z moich malin wielkie nic w tym roku ( część uschła, część luby skosił). Nazbierałyśmy ok 3 kg, stwierdziłyśmy ze wystarczy i potem była wyżerka prosto z krzaczkówhttp://emoty.blox.pl/resource/mniam.gif. Wieczorem maliny wylądowały w słojach i beda sie tak moczyc w alkoholu pare tygodni.

Przepis wzięłam STĄD

 

skladniki-nalewki-malinowej.jpg maliny w alkoholu.jpg

 

Od drugiej siostry :hug:dostałam worek pełen naci :eek: wczoraj opłukana, schnie jeszcze na ściereczce:

DSC00591.jpg

 

zadanie na dziś: siekanie natki pietruszki :sick::lol2:

żeby sie mi chciało, tak jak nie chce.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...