Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za odpowiedź :) A powiedz jeszcze: mocno to hałasuje jak dla człowieka?

 

 

słuchac delikatne pykanie. Najtrafniejsze porównanie to chyba do tykania wskazówek zegara..... Wie bardzo ciche. W ciagu dnia nie do wychwycenia, w nocy przy totalnej ciszy słychac ale nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aguś

pomysł z pułapką na owocówki, odgapiłam od pinacolady :D

 

 

u mnie non stop stoja 2 szklaneczki-pułapki . Z winem albo z octem winnym :yes: Pełno w nich topielców. Plątają się jeszcze pojedyncze sztuki po kuchni ale bez porównania z tym co było wcześniej

 

Ps. Rico mnie dzis nawiedził :jawdrop: Przyjechał w momencie kiedy wychodziłam z domu :bash: Musiałam go odprawic z kwitkiem ale meble kazałam wnieść do środka . Jakby mnie znów zwodził to sami skręcimy :wiggle: Najważniejsze , że teraz ja mu cos wiszę a nie on mnie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ se skasowałam własną twórczość pisarską, to w skrócie:

przez miesiąc nie kosiłam trawy bo było sucho i nie chciałam siana na działce zamiast trawnika,

przez parę ostatnich dni zaczęłam jednak kosić po kawałku, bo trawa juz pokaźna wyrosła miejscami i chwasciory też

dzis prawie cały dzień kosiłam ponad połowę ogrodu, co chwile musiałam zapierniczać z pełnym trawy koszem na drugi koniec działki, by go opróżnić, bo nie mam taczek:bash: pod koniec na dodatek zaczęło padać, nogi mi prawie do d**y wlazły, ale wykoszony mam cały ogród, trochę też chwastów powyrywałam, jednak większość nadal w trawie siedzi i mnie do rozpaczy doprowadza:-x

ciesze sie ze udało mi sie wykosić cała trawę i od razu zaczęło padać:lol2:, nie bede mieć siana w ogrodzie (co niektórzy mają takie suche trawniki)

za to pękł mi gumowiec, co zobaczyłam dopiero jak je opłukiwałam mając na nogach i poczułam nagle ze mam wodę w gumiaku :sick:

szczeliłam se na koniec fotki ogrodu stojąc w deszczu :p może coś nada sie do pokazania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Karolka, to gdzieś ty sie uchowała do tej pory? :lol2: ja na wsi wychowana, to wszelkie robactwo polne mi nie obce :no:

 

No jak to gdzie???

w mieście w bloku:yes::lol2:

muchaaaaaa toż to atrakcja niesłychana :lol2:

 

Co do tych pułapek w słoiczku to ja mam ich sryliony ale przyuważyłam że one potrafią stamtąd wyleźć zołzy jedne :mad::mad::mad:

mimo że dziurki robiłam igłą:yes:

 

 

 

Vesi

 

ale żes sie obkupiła cudności

:o:o:opaterę mam podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi

ale żes sie obkupiła cudności

:o:o:opaterę mam podobna

Karolka - podziękował,

a patere to ja wiem że masz podobną, widziałam :D

 

 

Pracowita kobietka z Ciebie, vesi!

I co? Nada się cuś?

 

Aniu, z ciebie większy pracuś - tak, tak :yes:

zdjątka sia nadawały, ale padłam na kanapie ze zmęczenia nim je wgrałam na picasa web album, a teraz słonko świeci, to zrobie nowe :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi - jaką Ty masz piękną trawę :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: Jestem w szoku bo pamiętam jak co dopiero pokazywałaś zdjęcia kapust

Szkoda, że ja nigdy takiej miec nie będę :( No cóż, na samym piachu nic nie urośnie :( Stawiam zatem na ogród "naturalny" zasiany 5cm warstwa igliwia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi :bye:

Nadrobiłam :wiggle:

 

Kochana Twoja trawa jest :jawdrop:

Chylę czoła za wysiłek włożony w pielęgnację :yes:

Bosze to mi uświadamia ile nas czeka roboty :bash:

 

Nowe nabytki świetne a patera w szczególności :cool: - też będę na taką polować, jak już przyjdzie pora na gadżety :)

 

Ja mam chyba 2 razy tyle cebulek :o.

Zanim posadzę dokładnie policzę :p

 

Dobrze że doczytałam o ustrojstwie do ich sadzenia :wiggle:

 

Koszyczki też muszę zakupić.

Gdzie kupowałaś swoje? i jakie średnice wybierałaś?

Musze kupić i nie wiem jakie wziąć.

 

Pozdrawiam i buziole zostawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vesilko fajne te nowe nabytki a w szczególności karafka i paterka :yes:

 

pinacolado a czy dałabyś jeszcze jakiś namiar internetowy na to konkretne urządzenie, które Ty masz? Bo rodzice mieli już podobne (ale nie tykało jak zegar tylko melodyjki grało :o) i tak średnio się sprawdzało. A fajnie byłoby trafić od razu na takie jak Ty masz :)

 

Z owocówkami to faktycznie potwierdzam, że wino im wybitnie smakuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki kochane, luby przyjechał bez uprzedzenia dwa dni temu i nie miałam czasu na forum, już odpisuję...

 

Ogólnie dziękuję za miłe słowa o trawniku :hug:http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/g010.gif, i pomyśleć że jeszcze 4 miesiące temu było tak

 

 

A wrzosowisko będzie się rozrastać czy planujesz tam inne "kwiotki" ? :)

wrzosowisko jeszcze sie rozrośnie o parę sztuk, a co więcej to nie wiem http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k035.gif coś co uchowa sie w cieniu i mchu...

 

Koszyczki też muszę zakupić.

Gdzie kupowałaś swoje? i jakie średnice wybierałaś?

Musze kupić i nie wiem jakie wziąć.

Pozdrawiam i buziole zostawiam :hug:

Kochana, koszyczki kupowałam w lokalnym sklepie ogrodniczym,

jessuu nie wiem jakie średnice, nie mierzyłam, nie pytałam, ale do małych wejdzie co najwyżej jedna duża cebulka hiacynta, a do tych średnich to tak jak Agawi wkleiła wcześniej - kilka sztuk sie zmieści, chyba ma ok 10 cm średnicy.

 

Piękna patera :yes:

Też wpadła mi w oko na Westwingu, ale mój dom jednak za mało elegancki na nią :lol2:

eee no co ty gadasz? pierwsze słyszę żeby dom był mało elegancki dla patery :rolleyes: a zwłaszcza twoje piekne wnetrza, że niby mało eleganckie? ej http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/p030.gif

 

Wow, trawa robi wrażenie :)

Dzień dobry!

Czesc Aniu :)

 

vesilko fajne te nowe nabytki a w szczególności karafka i paterka :yes:

Dziekuje http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/k020.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się w ten słoneczny dzionek.

nie ma jak siedzieć w domu z jęczącym dzieckiem :bash:

 

 

vesilko fajne te nowe nabytki a w szczególności karafka i paterka :yes:

 

pinacolado a czy dałabyś jeszcze jakiś namiar internetowy na to konkretne urządzenie, które Ty masz? Bo rodzice mieli już podobne (ale nie tykało jak zegar tylko melodyjki grało :o) i tak średnio się sprawdzało. A fajnie byłoby trafić od razu na takie jak Ty masz :)

 

Z owocówkami to faktycznie potwierdzam, że wino im wybitnie smakuje :D

 

Pysiaczku - ja mam TEN Nie wiem tylko dlaczego teraz jest on w kategorii gryzonie :sick: Jak ja go kupowałam jakies 4-5 lat temu to był w kategorii pająki ;) Ale jedno jest pewne - to jest dokładnie ten sam :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...