Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Vesi

czepiasz sie

przeca te 2 nózki sa ładniejsze

no i fajnie że zdecydowałaś sie na taki kolor będzie piknie

 

 

A co do okien

to ja myję ściągaczką do szyb samochodowych

dwa pociągnięcia , spryskiwacz i okna błyszcza i żadnej smugi nie uświadczysz ;)

 

buziaki

 

ps wysłałam ci maila

zakupy zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi wreszcie do Ciebie dotarłam :)

 

Nóżki prawie się nie różnią - musiałam się dopatrywać różnicy :o - więc nie ma czym się przejmować :no:

 

Z lampą na hol (jak nie pomyliłam) wstrzymaj się dopóki nie upolujesz tej chromowanej - bo widzę że naprawdę Ci w oko wpadła :yes:

 

Te moje cebulki leżą w tych workach :sick: - wiesz że nie pomyślałam żeby nasypać ziemi do koszyków żeby w nich czekały (aż kałuże wody wyschną z rabat :mad:) - tak zrobię :yes:, albo posadzę gdzie indziej.

 

Udanego weekendu :hug: i miłej imprezki :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamma mia, ależ sie zapuściłam z własnym wątkiem :rolleyes:

 

Vesi mi osobiście akurat te drugie nóżki lepiej się podobają :)

I dzięki Tobie ( zdjęciom które wkleiłaś ) wymyśliłam coś do siebie :) I już mi się ten pomysł podoba :)

Dzięki ... Miłego weekendu :hug:

 

Maju no to podziel sie z nami coś tam wymyśliła

 

Vesi

czepiasz sie

przeca te 2 nózki sa ładniejsze

no i fajnie że zdecydowałaś sie na taki kolor będzie piknie

 

A co do okien

to ja myję ściągaczką do szyb samochodowych

dwa pociągnięcia , spryskiwacz i okna błyszcza i żadnej smugi nie uświadczysz ;)

buziaki

Karolka,

już sie dowiedziałam czemu te smugi nie do uniknięcia miałam, bo myłam w pełnym słońcu :rolleyes:i nic nie pomagało, ściągaczki też używałam

 

Vesi wreszcie do Ciebie dotarłam :)

Nóżki prawie się nie różnią - musiałam się dopatrywać różnicy :o - więc nie ma czym się przejmować :no:

Z lampą na hol (jak nie pomyliłam) wstrzymaj się dopóki nie upolujesz tej chromowanej - bo widzę że naprawdę Ci w oko wpadła :yes:

Te moje cebulki leżą w tych workach :sick: - wiesz że nie pomyślałam żeby nasypać ziemi do koszyków żeby w nich czekały (aż kałuże wody wyschną z rabat :mad:) - tak zrobię :yes:, albo posadzę gdzie indziej.

Udanego weekendu :hug: i miłej imprezki :wiggle:

Aga,

no mamy z tymi cebulkami roboty po pachy:sick: ale efekt na wiosnę będzie wynagrodzeniem

 

ja mam narazie tak cebulki powsadzane, kupiłam ziemię- podłoże kwiatowe do tych cebulek - dlatego łatwiej mi w garażu je było pwsadzać w koszyczki

20121019.jpg20121019(001).jpg20121019(002).jpg20121019(004).jpg20121019(006).jpg

 

Wszystkie zgodne jesteście odnośnie nóżek, ale ja i tak wolałabym te moje wybrane:P, jednak już daruje sobie wymianę.

Dziś zawiozłam stolarzowi paste wybielającą, zrobił na szybko próbki z dwoma bejcami, niestety nijak nie udało sie osiągnąc efektu takiego jak na inspiracjach, to chyba przez rodzaj drewna :( moje sa bukowe więc takie mocno gładkie. Coś tam w końcu wybrałam, wszystko tak na szybko i mokro wybierane, bo Rysiek nie miał czasu, nie wiem jak to ostatecznie będzie wyglądało, mam lekkiego cykora co końcowego wybarwieniahttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d075.gif

 

Wczoraj powłóczyłam sie trochę po sklepach, kupiłam tanio kryształowe zawieszki na choinkę w selgrosie, w pepko świeczki w chromowanej, ceramicznej osłonce, w tikeju dozownik na płyn do naczyń z miejscem na czyścik - długo takiego szukałam i w końcu sie mi udało zdobyć, mają tam też mnóstwo pięknych ozdób świątecznych:klik klik klik klik klik i swieczniko-lampki

i moje nabytki ;):p

DSC00699.JPG

DSC00700.JPG

DSC00701.JPG

DSC00707.JPG

DSC00709.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi no to się obkupiłaś :jawdrop: A za te koszyczki i cebulki to ja Ciebie i age podziwiam :yes: Ja nie planuję , wiem, wiem, leń ze mnie i tyle :p

 

Jaki leń ??? ty widzisz co piszesz? takiego pracusia ja ty to ze świeczka szukać

na szczęście te cebulki wieloletnie, bo jakbym tak co rok musiała sie z nimi babrać to nie dla mnie;)

 

Vesi

no to ładnie zaszalałaś:jawdrop:

jaki fajny ten domowniczek :wiggle:

ojoj muszę się wybrać do tikeja

pełen szacun za te sadzonki :jawdrop:

a ławą sie nie przejmuj na pewno będzie gites

buziaki zostawiam

właśnie zobaczyłam jakie cudo ty planujesz do salonu, z klasyki i glamour idziesz w NY style :)

 

tylko se nie myślcie kochaniutkie że ja te ozdoby świąteczne z tikeja nakupiłam,

:no::no: ja tylko pokazałam jakie śliczności tam maja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki leń ??? ty widzisz co piszesz? takiego pracusia ja ty to ze świeczka szukać

na szczęście te cebulki wieloletnie, bo jakbym tak co rok musiała sie z nimi babrać to nie dla mnie;)

 

 

właśnie zobaczyłam jakie cudo ty planujesz do salonu, z klasyki i glamour idziesz w NY style :)

 

tylko se nie myślcie kochaniutkie że ja te ozdoby świąteczne z tikeja nakupiłam,

:no::no: ja tylko pokazałam jakie śliczności tam maja ;)

 

ja see robię misz masz na maksa ;)Ciekawe co z tego wyjdzie :jawdrop:

 

ej no ja wiem że ty tylko fotencje nastrzelałas ale ładniutkie tam mają cacka

a ty tez poszalałaś nie ma co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś,

ja jednak mam plan kiedyś podciąć te nóżki i wtedy będzie git i tak jak chciałam:razz:, ale poczekam z tym az wykończymy górę i zwolni sie na dole pokój na biurka, bo puki co często z laptopami przy ławie siedzimy i ława musi byc nieco wyższa. Meble juz na dniach mają być, moze nawet jutro...

 

zmykam spać...

:goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa.... i co Twój szanowny na to??

bo pewnie na widok ławy w takim stylu to sie skrzywił ;)

a swoją drogą to miały być te meble dzis gotowe :roll: i cisza...

 

 

Mówi mi: ale wiesz, ten stół to jakis powyginany był :rotfl: Uświadomiłam go wówczas, że masz dom w ciut innym stylu niz my ;)

 

Byłam wczoraj z Lena na kontroli u pani doktor GAR..... (pewnie kojarzysz, dosc znany pediatra) i mówiła nam ze przez przypadek odkryła fantastycznego stolarza. Tata jednej z małych pacjentek. Zrobił jej teraz ostatnio 2 szafy i jest zchwycona a ona raczej z tych upierdliwych jak my ;) :p No i umówiłysmy się, że jak w koncu uciułamy na meble do salonu to skorzystamy z kontaktu bo na Ryska w tym zyciu ja juz się nie decyduję :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś u stolarza, zobaczyć co tam zmajstrował z ta pastą - zarobił na próbę jedną wewn półkę.

jak zobaczyłam na miejscu moje zabejcowane meblehttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k020.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/konfus/a025.gif - myślałam że sie rozpłaczęhttp://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c035.gif albo Ryśkowi nie wiem co zrobie :eek::x:cry:

zabejcował wszystko na kolor taki bordowo-wiśniowy, no masakra:sick::bash: powiedziałam że to nie ten kolor wybrałam i to nie przejdzie, nie podoba sie mi i niech teraz kombinuje jak to naprawić.... latał, biegał, kombinował; poszły w ruch: szczotka, papier ścierny, pasta wybielająca, wosk, lakier.... a ja stałam i sie krzywiłam na kolejne próbki, w końcu coś mu sie udało, nie jest to to co chciałam, ale już do przyjęcia - czyli poszła kolejna warstwa bejcy ale ciemnobrązowej , na to pasta wybielająca starwax, potem przetarte lekko papierem ściernym i na to jeszcze lakier wodny... nie wiem co to wyjdzie na całym meblu:confused:, bo próbka miała ledwo parę cm2

 

potem kupiłam dwie jabłonie i z lubym wsadziliśmy je w ogrodzie, i jeszcze zgrabiłam kupe lisci z pod tych dwóch duzych czereśni, zmarzłam jak diabli, co za paskudne zimno, ja chce wiosnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś u stolarza, zobaczyć co tam zmajstrował z ta pastą - zarobił na próbę jedną wewn półkę.

jak zobaczyłam na miejscu moje zabejcowane meble - myślałam że sie rozpłaczę zabejcował wszystko na kolor taki bordowo-wiśniowy,

 

No to 1 wew półkę czy całe meble bo nie kumam :eek:

 

Pilnuj i niech poprawia do skutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć vesi, dawno mnie nie było (szkoda, że Cię nie ma w galeriach, bo tam zawsze trochę bardziej mi po drodze;)).

 

Ależ Ty masz przejścia z tym stolarzem, mam nadzieję, że mimo wszystko efekt będzie taki jak oczekiwałaś.

Nóżki też w pierwszej chwili wydały mi się takie same, dopiero po wpatrzeniu się dostrzegłam delikatną różnicę. Moim zdaniem są bardzo ładne :yes:

 

Nabytki jak zwykle super (zazdroszczę Ci tego rajdu po sklepach, kiedy ja ostatnio byłam w tikeju...)

 

Dobrej nocy i weekendu, bo najwcześniej pewnie w poniedziałek uda mi się zajrzeć na forum :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 1 wew półkę czy całe meble bo nie kumam :eek:

Pilnuj i niech poprawia do skutku

No wszystko zabejcował, a na próbę tą pastą wybielającą pomaział jedną zabejcowaną półkę, ja nie wiedziałam ze on wszystko pomalował jak z nim przez tel gadałam, dopiero na miejscu zobaczyłam i... ech...szkoda gadać....

 

Cześć vesi, dawno mnie nie było (szkoda, że Cię nie ma w galeriach, bo tam zawsze trochę bardziej mi po drodze;)).

Ależ Ty masz przejścia z tym stolarzem, mam nadzieję, że mimo wszystko efekt będzie taki jak oczekiwałaś.

Nóżki też w pierwszej chwili wydały mi się takie same, dopiero po wpatrzeniu się dostrzegłam delikatną różnicę. Moim zdaniem są bardzo ładne :yes:

Nabytki jak zwykle super (zazdroszczę Ci tego rajdu po sklepach, kiedy ja ostatnio byłam w tikeju...)

Dobrej nocy i weekendu, bo najwcześniej pewnie w poniedziałek uda mi się zajrzeć na forum :bye:

 

Dropi :hug:

miło że wpadłaś, taki rajd po sklepach w krk to rzadko mi sie zdarza, raz na miesiąc a czasem i przez dwa miesiące tam nie bywam

no i juz myślałam jakby tu mój watek do galerii przenieść i nie wiem jak, bo tu gadamy, a zdjęcia w dziennikuhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a050.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi

dropek dobrze gada

przenieś sie

 

do galerii

bedzie znacznie łatwiej do Ciebie zagladać

ło matko ty to masz przeboję z tym Ryskiem

szkoda słów

mam nadzieję ze jakoś uda sie uzyskać upragniony przez Ciebie kolor

 

tak to jest z tymi meblami robionymi na zamówinie albo przez neta

właściwie bierzemy kota w worku

w sumie

ja wszystko tak kupuję więc co jakiś zakup to mam prawie sraczkę ze stresu cóż to będzie za kwiotek :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...