Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

Chyba nie da sie nie denerwować, ja te meble zamawiałam przeca na początku lipca!!!http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/e010.gif

 

 

No i dlatego sie dziwię że jeszcze kusi Cię z tymi drzwiami :eek:

Ja juz sie z Ryska wyleczyłam :yes: Żałuję, ze Cie nim zaraziłam :bash:

Nigdy go juz nie polecę nikomu :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sylwuś tulaski zostawiam, mam nadzieję, ze po tym długim weekendzie wszystko już będziesz miała:hug:

:hug:

Vesi, nie mogę znaleźć tej inspiracji z lampą, ale widzę, że decyzja już zapadła i pewnie i tak bym Cię nie przekonała ;)

Przytulam w związku ze stolarzem :hug:

:hug:

lampy do holu nadal nie kupione, kto wie ile jeszcze sama ze sobą i wyborem miedzy tymi lampami, bede sie borykać:rolleyes:

 

No i dlatego sie dziwię że jeszcze kusi Cię z tymi drzwiami :eek:

Ja juz sie z Ryska wyleczyłam :yes: Żałuję, ze Cie nim zaraziłam :bash:

Nigdy go juz nie polecę nikomu :no:

ech no niem mam juz sił nawet kląć na niego :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy do holu nadal nie kupione, kto wie ile jeszcze sama ze sobą i wyborem miedzy tymi lampami, bede sie borykać:rolleyes:

 

 

 

kurde, dlaczego te lampy sa takie trudne :bash: ja juz którys dzien siedze nad naszymi salonowymi i goowno :mad: Nic nie moge wybrac - a wszystko przez ten głupi kabel wychodzacy nie tam gdzie trzeba :mad: jeszcze chwila i zdecyduje sie na kucie :( :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, dlaczego te lampy sa takie trudne :bash: ja juz którys dzien siedze nad naszymi salonowymi i goowno :mad: Nic nie moge wybrac - a wszystko przez ten głupi kabel wychodzacy nie tam gdzie trzeba :mad: jeszcze chwila i zdecyduje sie na kucie :( :bash:

 

psiakość, no ja to juz w ogóle od roku przekopuje sklepy z lampami i mam ledwo w salonie:sick:

 

Ja mam z lampami odwrotnie - podoba mi się więcej niż mogę pomieścić ;)

otóż to właśnie jest też moim głównym problemem:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropku - mnie tez się mnóstwo podoba :yes: Mam dziesiatki zapisane w inspiracjach. Ale dopiero po wniesieniu mebli i ustawieniu nie małego wypoczynku okazało się że kabel pradowy wyszedł ni w pipę ni w oko w stosunku do stolia kawowego :bash: I szukam odpowiedniej lampy wiszącej na wysięgniku. Większość jest małych (ok 40cm srednicy) i na 1 żarówkę :bash:

Mam dość :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, już dobra czarnych plafonów nie dam, tak tylko pokazałam :p

 

Sylwia

w sprawie drzwi

to jeśli one są drewniane to zostaw tak jak sa

wymień szybki i narka

jak cię będą wkurzać to wtedy je malniesz na biało

a w sprawie tej ostatniej wklejki to mimo że lubię i jestem za czernią u Ciebie ta akurat słabo się prezentuję być może w realu jest inaczej

Decyzje o malowaniu, bądź nie malowaniu drzwi podejmę chyba jak mnie przyciśnie - czyli przy stolarzu, jakoś tak zawsze zwlekam do końca, na szczęście cokolwiek tu postanowię nie będzie tragedii.. ufff...

a lampy, to rozumiem że te wcześniejsze czarne abażurki są jak najbardziej ok, ale plafony nie ??

 

Napisałam że powinnaś skończyć poszukiwania :p,

ale znalazłam coś takiego :rolleyes:

dzięki kochana,

jakie oni maja tam cudne lampy, tylko ja mam jeden łogromny problem, i aż wstyd mi sie przyznawać, ale prawie nie znam angielskiego:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykopuje z czeluści mój wątek, nie miałam czasu ostatnio wiele na fm

trochę też smutek mnie ogarnął na wiadomość o domku Neli Sza, czytałam kiedyś jej wątek, ten pierwszy....

:(

 

a u mnie?

---mebli do salonu nadal nie ma :-x:-x:-x:-x

---odpisali mi ze sklepu gdzie kupowałam kinkiety do łazienki, że juz nie ma i wycofane z produkcji :bash::bash::bash: zaproponowali inne, troche podobne

http://sklep.antresola-galeria.pl/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/600x600/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/0/7/078144.jpg

a ja im ze takie wolę

http://sklep.antresola-galeria.pl/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/0/7/078136.jpg

i czekam na odpowiedź....

---drzwi do wiatrołapu bedą malowane na biało - luby sie zgodził, ino kce żebym sama sobie je pomalowała :sick:

---wczoraj byliśmy w ikei i kupiliśmy najtańsze, najmniejsze biurko narożne do sypialni, ranyyy juuulek ledwo mozna sie tam poruszać, ciasno jak we d***, ale za to nie mam biurka w salonie :lol:- coś za coś- mam nadzieje ze to przyspieszy wykonczenie poddasza, wtedy zwolni sie pokój na biuro:rolleyes:

nakupiłam se jeszcze osłonek białych na doniczki, uroczy malutki flakonik na kwiaty oraz kilka kubów i miseczek ;)

 

muszę nadrobić teraz wasze watki, pewnie naklepane ???:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej vesi,

 

szkoda, ze mebli jeszcze nie ma...:bash:Co ten stolarzyna sobie myśli?:p

Kinkieciki oba fajne, chociaż rzeczywiście ten drugi ładniejszy:) Ten pierwszy ciut za długi.

A przeglądałaś ofertę Romantic Home? Sporo tam podobnych kinkietów znajdziesz:wiggle:

 

Fajne zakupy poczyniłaś. co do drzwi, to jeżeli zdecydowałaś się na białe, to ok, ale błagam Cie nie maluj ich sama! To samobójstwo- będą Ci się kleiły uszczelki i nie będą ładnie wyglądały ręcznie pomalowane. Chyba, ze zastosujesz natrysk. Jakbym miała je sama malować, to zastawiłabym takie jakie są:)

Buziaki zostawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrabiam ostatnio...

Wczoraj nawet kompa do rąk nie miałam czasu wziąć:bash:

Za to dziś wchodzę na westwing, a tam taaakie fajne lampki mają

http://static.westwing.pl/p/CADES-Zestaw-2-lamp-wisz%C4%85cych-%E2%80%9EInterrogatoire%E2%80%9D-1767-76851-1.jpg

no i dumam nad nimi, czy by do kuchni lub holu je zakupić:rolleyes:

 

oczywiście mebli do salonu nadal nie mam.... to już kpina totalna....

 

Witamy Panią :yes:

:hug:

 

Hej vesi,

szkoda, ze mebli jeszcze nie ma...:bash:Co ten stolarzyna sobie myśli?:p

Kinkieciki oba fajne, chociaż rzeczywiście ten drugi ładniejszy:) Ten pierwszy ciut za długi.

A przeglądałaś ofertę Romantic Home? Sporo tam podobnych kinkietów znajdziesz:wiggle:

Fajne zakupy poczyniłaś. co do drzwi, to jeżeli zdecydowałaś się na białe, to ok, ale błagam Cie nie maluj ich sama! To samobójstwo- będą Ci się kleiły uszczelki i nie będą ładnie wyglądały ręcznie pomalowane. Chyba, ze zastosujesz natrysk. Jakbym miała je sama malować, to zastawiłabym takie jakie są:)

Buziaki zostawiam:bye:

Aguś :hug:

ja nie planuję tych drzwi malować sama, poczekam, aż luby pojedzie do Be i dzwonie po stolarza, ale tego od kuchni, jest droższy ale bardziej terminowy

Kinkety w romantic-home widziałam, tylko te ich ceny :sick:

 

Przyszłam się przywitać z rana :bye:

:hug:

hej admete :hug:

ciekawa jestem jak tam u ciebie z wyborem lamp, tylko kurcze nie miałam ostatnio czasu na fm:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...