Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie martw sie lampami:hug: to znak, ze czekaja na Ciebie inne, lepsiejsze

oby, oby... albo zostanę przy tych srebrnych plafonach :lol:

 

Vesi widać lampy niebyły Ci pisane i jakieś lepsze i piękniejsze za rogiem na Ciebie czekają :)

A miałam już kiedyś zapytać ... kiedy wykańczacie poddasze ???

z tym poddaszem to już zaczynam mieć obawy że nigdy:bash:

lubemu się nagle odwidziało :bash::bash:

kasy mu szkoda....

 

ale wy już wiecie co ja mam z tym chłopem:confused:... siedem światów, nieustanne pertraktacje i przekonywanie, a często stawianie go przed rzeczą dokonaną, bo inaczej nic by nie było, albo bezgustowna taniocha....

ja bym chciała na wiosnę ruszyć poddasze, ale jak mój facet kasy nie wyłoży, to nici z moich planów http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c090.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym poddaszem to już zaczynam mieć obawy że nigdy:bash:

lubemu się nagle odwidziało :bash::bash:

kasy mu szkoda....

 

ale wy już wiecie co ja mam z tym chłopem:confused:... siedem światów, nieustanne pertraktacje i przekonywanie, a często stawianie go przed rzeczą dokonaną, bo inaczej nic by nie było, albo bezgustowna taniocha....

ja bym chciała na wiosnę ruszyć poddasze, ale jak mój facet kasy nie wyłoży, to nici z moich planów http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c090.gif

 

Niemożliwy ten Twój m ... ale widać taki jego urok :)

 

Nie zależy mu, żeby mieć więcej miejsca ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przykro Vesi, ze nie udało Ci się upolować tycha lamp:hug:

Trzeba być dobrej myśli i szukać dalej:yes: Metraż parteru imponujący:jawdrop:

U nas jest ok. 100m2, ale bez kotłowni, garażu i pomieszczenia ogrodowego.:D

 

No mi tez szkoda tych lampecek :(

Aga na parterze tyko 108m2 użytkowych, TO poddasze jest jak boisko:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga na parterze tyko 108m2 użytkowych, TO poddasze jest jak boisko:sick:

 

U mnie góra też większa... trzeba by zbudować bungalow, albo wywalić garaż z bryły domu.:D

Dobrej nocki vesi http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTBE4nb4S5idf2Ehs03kWmcOxfI73DSrlQmiGVJ-sCe9gG4FcwRqhXQJQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aniu,

kurka jeszcze u ciebie muszę nadrobić,mam tygodniowe zaległości u niektórych;)

 

te chromowane plafony to mi sie baardzo podobają, tylko ponoć nie pasują do mojego holu:(

łudzę sie, że jak malnę drzwi do wiatrołapu na biało, to wtedy będą pasowały :p

 

a metraż domu ... no łogromny, tylko po co nam tyle???

luby ma czasem dziwne ambicje, kupił wieelki dom, a teraz nie chce go wykończyć jak było planowane, ważniejsze dla niego były kostka i elewacja niż wewnątrz, to był mus i warunek by móc sie wprowadzić, poszło na to ok 50K; teraz twierdzi że dzieci za 10 lat z domu sie wyprowadzą więc po co im nowe pokoje... przecież na dole sie mieścimy,

a w sypialni ciasno jak cholera, dzieci pokój metrażowo taki jak w bloku i tylko jedno biurko, brak miejsca na ubrania, a szafy czy komody nie zmieści więcej.....

ach ciśnienie mi rośnie na myśl, że tak miałoby by zostać na następne x-lat... zachodu, pieprzenia co niemiara było z dostaniem pozwolenia na zagospodarowanie poddasza, a teraz doopa?? ech, koniec tematu.... jeżeli z tym ruszymy, to was podręczę wtedy mocno, o to gdzie ścianki działowe postawić, by pokoje były funkcjonalne ;)

 

a teraz mam pytanko

zjuhcił sie nam w okapie Gorenje silniczek do wentylatorów:bash: zaczęło trochę śmierdzieć, nagle wentylatorki zaczeły zwalniać, poleciał dymek, smród spalonego plastyku, potem wywaliło korek i pochłaniacz nie działa, tylko światło w okapie świeci...oczywiście okap jeszcze na gwarancji, jeśli zadzwonię na serwis i przyjadą, mogą zwalić przyczynę na coś innego bylebym tylko zapłaciła za serwis? nigdy jeszcze nie miałam do czynienia z jakimkolwiek serwisem, oprócz Toyoty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi - troche krótko działal ten okap :jawdrop: Nie umiem Ci doradzić. A to nie jest tak, że okap trzeba zdemontowac i im wysłać? Oni sami do niego przyjadą? Hmmmmm, pewnie jak zawsze będa chcieli udowodnic ze był źle podłączony/użytkowany....... Kurcze , nie wiem :confused: Moze odezwie sie ktoś, kto reklamował juz okap ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...