Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

 

Mam pytanie z innej beczki:

 

Gdzie trzymacie, wieszacie ręczniki w kuchni????

 

u mnie teraz ręcznik na blacie obok zlewu leży, doprowadza mnie do szału, ale nie wiem gdzie go powiesić??

 

Vesi, ja mam takie cargo na sciereczke i recznik.

Cos w tym stylu:

http://s10.postimage.org/6ng42qse1/image.jpg

upload pics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz Aniu,

niech ten stolarz idzie w diabły z tymi meblami, nie sa dokładnie tak ie jak chciałam, do tego spaprał je paskudną bejcą, niech nie dzwoni, jestem juz tak wku$%^ że za darmo nie chce tych mebli, ja tyyle czekałam, że zamówię gdzie indziej i poczekam jeszcze trochę...

 

Kinga

odnośnie Ryśka, powyżej

a co do ręcznika, no ja musze miec zwykły frotowy, i musi być pod ręką blisko zlewu - tylko gdzie???

na ręczniki papierowe bym nie wyrobiła z moją częstotliwością mycia i wycierania rąk

 

Kamiku,

u mnie nie ma takiego cargo, nawet bym takiego nie chciała, bo nim wysunęłabym cargo żeby wytrzeć mokre ręce, to na bank miałabym nachlapane na podłodze i po froncie pewnie też

w starym mieszkaniu miałam ręcznik na takim zahaczonym na drzwiczkach relingu, pięknie może to nie wyglądało, ale było bardzo praktyczne, teraz nie moge takiego relingu zawiesić na drzwiczkach, bo by przeszkadzał w otwieraniu drzwiczek pod zlewem, uderzałyby o ten reling i nie dałoby sie ich całkiem otworzyć

 

aaa... olać to... nie miała baba problemu to se znalazła:lol2:

 

a stolarzowi nic jeszcze nie zapłaciłam, zainwestowałam jedynie w pastę wybielająca do drewna i gałki, które u niego zostały, niech sobie to zatrzyma na pamiątkę razem z meblami:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stolarz jeszcze nie zadzwonił...

ponieważ przed wyjazdem luby zmienił mi telefon na taki dotykowy (okropieństwo) na dodatek menu angielskie, a ja nie bardzo kumata w tym jeszcze, to zastanawiam sie czy aby na pewno ja mu tego sms-a wysłałam http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif

hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stolarz jeszcze nie zadzwonił...

ponieważ przed wyjazdem luby zmienił mi telefon na taki dotykowy (okropieństwo) na dodatek menu angielskie, a ja nie bardzo kumata w tym jeszcze, to zastanawiam sie czy aby na pewno ja mu tego sms-a wysłałam http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif

hmm...

:rotfl:

To byłby numer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia - u nas ręczników papierowych schodzi multum. I tez juz nie wyrabiałam finansowo ale wyczaiłam ostatnio w hurtowni art. papierniczych na partyzantów ręczniki w rozmiarze "olbrzym" ;) Kupiłam, zapłaciłam bodajze za rolkę 21zł ale była dobre 3 tyg :jawdrop: W porównaniu z tymi co kupowałam w Tesco za 16 to w ogóle nie ma o czym mówić. jedyny minus jest taki, że rolka ma naprawde olbrzymie wymiary więc zabiera sporo miejsca na blacie. ja na szczęście blat mam 80cm szeroki no i mam sporo blatu zatem rozmiar rolki nie ma dla mnie az takiego znaczenia.

 

Ps. sms-a do R powinnaś mieć w folderze "wysłane" - sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam czy dobrze sms-y wysyłam, i wszystko ok, tzn że stolarz wiadomość dostał...ale nie zadzwonił, i co dalej?? poczekam jeszcze kilka dni i wymuszę na lubym zamówienie mebli u innego, który zaśpiewał sobie 3K za takie meble :roll: tyle ze z litego dębu...

 

Kinga

ja mam rolkę schowaną w szafce, tą wielką z tescoIMG_20121123_180951.jpg

za to ręcznik leży na blacie:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga

ja mam rolkę schowaną w szafce, tą wielką z tesco[ATTACH=CONFIG]150370[/ATTACH]

za to ręcznik leży na blacie:sick:

 

 

no to moze cza na odwrót - ręcznik wyciagnąć na wierzch a ściere schować :sick:

 

A propos - niedawno oglądałam program jakiś w którym mówili, że na ścierce kuchennej jest duzo więcej bakterii niz na desce sedesowej :jawdrop:

Ja ścierki materiałowe używam tylko do osuszania garnków zanim postawie je na indukcji (wyczytałam ze jak mokre dno to więcej pradu zżera ;) ) i do.... jejku nie wiem ..... Wychodzi na to, że prawie w ogóle ... Za to papierowych :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne to racja z tymi bakteriami na ścierkach (tak samo na klawiaturze komputera roi sie od bakterii) ale póki co używam ręczników do rąk i ścierek do naczyń odkąd pamięcią sięgam i żyję w zdrowiu (tfu, tfu) bardzo dobrym, ściereczki bawełniane zmieniam często, ręczniki rzadziej. W sumie chętniej bym zamieniła ręcznik frotowy na jednorazowy, ale nie za taką cenę, ponad to staram sie jak mogę chronić środowisko naturalne (mam lekkie zboczenie ekologiczne): więcej zużytego papieru to więcej wyciętych drzew + więcej śmieci, więc wszelkie papiery lądują zawsze w kartonie i potem oddają dzieci w szkole na makulaturę:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, ale ja nie chciałam przez to powiedziec ze masz syf na ścierce :no: Przeca każdy jakąś tam ścierkę ma . Tytlko jako ciekawostke podałam. Klawitura, komórka, piloty...... to też koszmar :yes:

Jesli chodzi o cene to naprawde jakbys spróbowała tych co ja to bys sie przekonała ze warto, ale jesli chodzi o srodowisko naturalne to niestety to samo ;) Czy tanie czy drogie ;) Ja śmieci segreguje, ale przyznaje sie bez bicia że w związku z oszczędnościami a nie dbałościa o środowisko :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ..czyli wychodzi na to że ja jakieś dziwne zwyczaje z domu wyniosłam i ręcznik - taki zwyczajny, frotowy mam w kuchni, ale miejsca dla niego juz nie mam:sick:

no nic to, mam do was pytanie...

 

w toalecie mam malutką umywalkę

DSC00774.JPG

i kupiłam wczoraj lustro 30x50 z fazą 250mm; jakiś czas temu wypatrzyłam w lerła aluminiowe ramy,

DSC00662.jpg DSC006611.jpg

i zastanawiam sie czy będzie tam pasować lusterko w takiej ramie, a nad lustrem do tego chromowany kinkiet ??

myślę nad tą błyszczącą aluminiową, ale może źle myślę :confused: ma ktoś jakieś inspiracje?

czy inna ramę wybrać? jak inną to jaką?? przypominam że są tam granatowe wstawki mugat marino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umywalka malutka, na serio,

ma dokładnie 37 cm szerokości, czyli jak dojdzie rama to lustro będzie tak mniej więcej szerokie jak umywalka

50 cm to wysokość lustra, z ramą trochę więcej

 

aaa ... pod umywalką będzie szafka, miał ja zrobić stolarz, któremu juz powiedziałam pa pa:evil:

zlecę to innemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi, ja bym w tej łazience kompletnie nie szła w błyszczącą ramę :no:

Jeśli masz chęć na pokazany kiedyś chromowany kinkiet z kapelusikiem (ten wyglądający trochę jak dzwonek) to z bardziej neutralną ramą. Może drewnianą? (nie jestem tylko pewna jaki kolor). Będzie się moim zdaniem lepiej komponować z lekko marynistycznym klimatem jakiego nadają płytki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi - będzie z tą ramą za bardzo błyszczało.... ja bym sugerowała jakąś ciemniejszą, może być nawet granatowa (do płytek), jak nie planujesz koloru na ścianie to taka odbijająca się będzie bardziej wyrazista i wówczas możesz nawet ramę dać bardziej ozdobną. Teraz na westwingu jest taka fajna za 179 tylko ją lekko pomalować na ciemniejszy kolor:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropi,

dzięki za sugestie, napaliłam sie kiedyś na te aluminiowe i błyszczące, ale jak już kupiłam lustro to naszły mnie wątpliwości, na tej fotce z ramkami widać w dolnym lewym rogu kawałek takiej niebieskawej, może takie cóś?

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=150516&d=1353766641

 

Joasiu

dzięki, właśnie na fotce powyżej wypatrzyłam taką niebieskawą, nie mam lepszej foty bo skupiałam sie głownie na tych aluminiowych:razz:

to lustro z westwinga fajne, ale mi niezbyt pasuje z takimi różyczkami;) no i ja juz lustro ma kupione - muszę teraz ramy poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...