Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Vesila - trochę klasyki na przedmieściu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po nazwie ;)

W razie czego jest jeszcze taki lekko bielony :)

Trzymam kciuki żeby cena była do udźwignięcia :D

Ta bielonym blatem jeszcze piękniejsza, i w ogóle jakie oni maja śliczne meble, ach i och...

tylko skąd cenę wytrzasnąć:confused:, wujek google przetłumaczył mi z hiszpańskiego, ze cennik dostępny po zarejestrowaniu, ale zarejestrować sie nie ma jak:roll: salonów sprzedaży nie ma podanych...

nie wiem jak i gdzie w ogóle można kupić te ich meble:confused:

 

To ja powiem swoje, jak zawsze.....

W ogóle nie widzę takiej ławy u Ciebie. Ale ja cały czas, tylko puste wnętrza mam w pamięci i może dlatego...

Ten poprzedni stolik, spaprany przez stolarza wydawał mi się stylowo idealny:yes:

tyle ja....

 

mi sie ten stolik baaardzo widzi, powiem dlaczego,

otóż mamy w salonie skórzany, czekoladowo-brązowy narożnik w formie takiej bardziej nowoczesnej, zabrany z mieszkania bo w stanie idealnym i nie zanosi sie na wymianę narożnika w najbliższym czasie, bałam sie trochę, że sobie zonka strzeliłam zamawiając takie stylowe meble do tego narożnika, no ale stolarz mnie juz wkurzył na maxa tym oczekiwaniem, wiec mebli niet, za to mogę teraz wybrać stolik kawowy który połączy prosty narożnik z reszta...

ten stolik jest bossski po prostu, a blat pasowałby do paneli ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poszukiwanie stoliczka zakończone?:rolleyes:

Bo ja tez mam coś dla Ciebie vesi, ale nie w chromie tylko w czerni + blat dębowy.

Sklep Dller

 

oo, dzieki Aga

fajny ten stolik, tylko czemu taki niski :( mogli by mu dac jeszcze z dziesięć cm, teraz mamy stara ławe i ona a 60 cm wys i jest bardzo wygodna na wysokość, nie wyobrażam sobie siedzieć przy stoliku który ma wysokość siedziska:sick:

 

no niby poszukiwanie zakończone, ale ceny nie ma i nie ma jak zdobyć tego stolika:x tępa jakaś jestem, bo nie doszukałam sie informacji o sprzedaży:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co vesi.

A może wyślij im maila z zapytaniem czy wysyłają do PL i ile kosztuje taki transport?:yes:

 

a może bym i wysłała gdybym znała ten hiszpański, albo chociaż angielski na tyle dobrze by bezbłędnie coś napisać..

wiem, wiem że w dzisiejszych czasach angielski to podstawa, no ale... nie uczyli mnie w szkole:oops:

zaliczyłam rok temu jeden rok kursu językowego z angielskiego i potem szkołę zlikwidowali:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, ja napisałam do nich już wczoraj (z poziomu strony głównej można przejść na język angielski - wszystko staje się jakby bardziej zrozumiałe). Właśnie przed chwilą miły Alfonso odpisał mi, że ława kosztuje 262 euro plus przesyłka. Podał mi też hasło, po wpisaniu którego widoczne są ceny, więc jeśli potrzebujecie, to wyślę na priva.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi, napiszę zaraz do nich wiadomość. Zapytać o oba - bielony i ten z Westwinga?

 

Dziewczynki, ja napisałam do nich już wczoraj (z poziomu strony głównej można przejść na język angielski - wszystko staje się jakby bardziej zrozumiałe). Właśnie przed chwilą miły Alfonso odpisał mi, że ława kosztuje 262 euro plus przesyłka. Podał mi też hasło, po wpisaniu którego widoczne są ceny, więc jeśli potrzebujecie, to wyślę na priva.

 

Kobietki, jesteście przekochane http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/h025.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/n035.gif

Bardzo bardzo Wam dziękuję, raju jak sie mi micha cieszy, przeca ta cena jest absolutnie do przyjęcia, niechby nawet za przesyłkę policzyli 100 euro to bym kupiła.

Bardzo prosim o hasło, nie wiem jak sie odwdzięczę http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/a020.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same dobre wiadomosci :D stolarz pogoniony dziewczyny pomagaja...jak to dobrze ze istnieje fm :D

 

wracajac do lamp, w kuchni tej białej pokazanej kiedys tam u Ciebie nie widze :no: ale poki co nie widze tez zadnej innej ;) nie bardzo pomocna jestem, ale sama widzisz, ze dla mnie to czarna magia. na pocieszenie powiem, ze ja tez do poliglotów nie naleze ;) więc łącze sie w bólu :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same dobre wiadomosci :D stolarz pogoniony dziewczyny pomagaja...jak to dobrze ze istnieje fm :D

wracajac do lamp, w kuchni tej białej pokazanej kiedys tam u Ciebie nie widze :no: ale poki co nie widze tez zadnej innej ;) nie bardzo pomocna jestem, ale sama widzisz, ze dla mnie to czarna magia. na pocieszenie powiem, ze ja tez do poliglotów nie naleze ;) więc łącze sie w bólu :hug:

Edyta, no ja tez nie widzie żadnej lampy w swojej kuchni, ino żarówkę, ale bardzo bym już chciała tą żarówkę zasłonić jakąś lampą, mam plan na dwie, ale to na potem, bo trochę kombinowania będzie

 

Vesi, tej bielonej nie ma na stanie, pojawi się może dopiero w lutym.

Kosztów przesyłki mi nie podał, ale dopytałam jeszcze raz :)

 

Dziękuje Ci ślicznie Dropi, do Polski wysyłają? jak nie to może chociaż do Belgii ...

do lutego to kurka nie tak daleko, gdybym miała pewność że będą mieli, to bym poczekała, ale jak nie będą mieć, a jak i tą nie bieloną wyprzedadzą, a potem wycofają całą kolekcję, to byłaby kicha dopiero

 

muszę szybko pomyśleć i zdecydować, a potem dręczyć i dręczyć lubego by zamówił:rolleyes:

nie ukrywam że wolałabym z bielonym blatem :)

0d742b66e120795fd92b064e817a769b720fefeb.jpg vs f186a177e0166fd2ae9dc67e65d3ac750208b670.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...