Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Za duży otwór na schody w stropie.


Recommended Posts

Dobrymi chęciami, to piekło....

Już chyba trzeci przypadek, gdzie Twoja "pomoc" bardziej na sabotaż mi wygląda :)

 

No zgadza się. Mamy dywersanta na forum, wygląda na to, że bardziej "płodny" od pana "T.B." od styropianu w podłodze.

Edytowane przez powell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..to juz sam nie wiem jak powinienem rozwiązać problem z moja wylewka;) uspokojcie emocje Panowie...i nie najezdzajcie od razu tak na kolegę który chce pomoc;) ja juz w życiu kilka wylewek miałem okazje ogarniać, takze do każdej rady podchodzę z dystansem i analizuje:P a w kwestii tematu..to ma ktoś lepszy pomysł jak zrobić "przedłużenie stropu"? Czy jak zazbroje, opre z 3 stron ten element który dolewam..i zagruntuje stary strop to jest szansa ze będzie bezpiecznie?;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..to juz sam nie wiem jak powinienem rozwiązać problem z moja wylewka;) uspokojcie emocje Panowie...i nie najezdzajcie od razu tak na kolegę który chce pomoc;) ja juz w życiu kilka wylewek miałem okazje ogarniać, takze do każdej rady podchodzę z dystansem i analizuje:P a w kwestii tematu..to ma ktoś lepszy pomysł jak zrobić "przedłużenie stropu"? Czy jak zazbroje, opre z 3 stron ten element który dolewam..i zagruntuje stary strop to jest szansa ze będzie bezpiecznie?;)

 

Będzie bezpiecznie pod warunkiem wyprowadzenia prętów zbrojeniowych. Nawierć stary strop, wbij i do roboty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...