Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Z płaskim dachem i nutą modernizmu:) ZAPRASZAMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 494
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miałam nie zaglądać, ale nie potrafiłam się oprzeć. Powiem tylko, że chętnie przeszłabym na hinduizm, bo wtedy mogłabym wierzyć, że urodzę się jeszcze raz, a życie ułoży się tak, bym mogła sprawić sobie takie cudo jak to, które tu pokazujecie ;) Myślę, że więcej pisać nie muszę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mytka ,a idź Ty se w cholere :p:P:P,chcesz ,żeby mi się przestały podobać moje wnętrza :p;)...................................żartowałam of course:lol:,no i tak w ogóle to witam się u Ciebie :bye:

Dom masz cudoooooooooooowny ,obłędny ,po prostu och i ach :cool:

Pozdrawiam :)

 

 

 

p.s.pytałeś o propozycje kwiatowe -polecam Skrzydłokwiaty -piękne i nie wymagające :yes:(duże okazy można kupić w Ikea po 80 zł.:yes:)

Edytowane przez Ola.U
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mytka zaglądałam kiedyś do twojego wątku. Bo z zewnątrzdom wyglądał genialne i wygląda nadal. Niestety gdzieś mi zaginąl twoj wątek , a i ciebie nie było.

kibicowałam twojej kuchni. jeat piękna. Moja teściowa ma podobą( ale fronty lakierowane, niestety rysują się). kolorystyka piękna. Jej kuchnia to Rust kuchnie

 

 

piekna sypialnia z zapleczem, super pomysł z tą otwartą przestrzenią . Ale ty jesteś zawodowo w temacie ,więc cóz ...... super pomysł.

 

do ściany betonowej - włóz w donice takie kwiaty0098050_PE238951_S3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

 

Mnóstwo ciepła i radości,

Niechże w Waszym domku zagości,

Na wigilijnym stole jedzenia wszelakiego,

I picia wybornego.

Niech pieniądz Wam szeleści,

A miłość niech was w życiu pieści.

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=156354&stc=1

Wesołych Świąt życzy Rere

wraz z rodziną

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mytka. Powiem szczerze że zainspirował mnie twój dom i zaczynam budowę pdoobnego w Pozaniu. Z racji koniecznych zmian i funkcjonalności zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny który jest wzorowany na oryginale. Mam do Cibie niebywale ważne dla mnie pytanie. Mieszkasz już chwię w swoim wspaniałym domku, powiedz proszę co byś teraz zmienił, z czego nie jesteś zadowolony itp. Analizując twój projekt ja chyba nie byłbym do końca zadowolony z pozycji do oglądania tv, maławego garażu oraz ilosci okien na górze od strony północnej. Czty korzystasz z balkoniku nad wejściem bo my z niego rezygnujemy. Do ogrzewania domu wybieramy pompę ciepła oraz będziemy ją wspomagać rekuperatorem. Czytałem że masz też pompę - możesz podać jaki model oraz jaka moc i czy bez problemów wystarcza? Dzięki z góry za pomoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...