Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, rany jakie ten fotel ma genialne proporcje :o(teraz widzę że z moim cuś jest nie tak :(. chyba mam za mało wypchane siedzenie :bash:)

A Twój jeszcze z tym materiałem :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Do tego wydaje się tak wygodny i nadaje "puszystości" - przytulności wnętrzu (nie śmiejemy się miałam ciężką noc :p)

 

Kolejny (jakiś tysięczny :)) dowód że umiesz fantastycznie urządzać :yes:

 

 

Udanego tygodnia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, widzisz jaka ze mnie sirota. Byłam i nic nie napisałam :o

 

Widać, że każdy element miałaś przemyślany.

Wszystko do siebie pasuje, wzajemnie się uzupełnia.

Gratuluję udanego gabinetu!

Na pewno będzie się Wam w nim dobrze pracować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguśka, cudny masz ten gabinecik :eek: Taki elegancki i nie przeładowany! Fotelik świetnie pasuje, może bym tak zamówiła podobny wzór ...:rolleyes: Ciągle jeszcze nie podjęłam decyzji jaki chcę fotel, kształt, kolor, tkanina, nie wiem :bash:

 

Wylewam łzy:cry::cry::cry: i ogromnie żałuję, ze nie będziesz na zlocie :(

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś :hug:

 

Ja jak zwykle ostatnio, tylko przelotem ...

ale Ty widzę, też nie częściej tu bywasz ;)

 

 

Gabinet cudny, ale mi się ta tapeta podoba ... :cool:

Fotelik ... hm ... chyba w przyszłości taki sam sobie zamówię :p

 

O ogrodzie to już nic więcej nie napiszę :p przeca TYSIĄC razy się już nim zachwycałam :)

 

 

Paaaaa :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełne zaskoczenie :eek: pogubiłam się dawno jak ten mebel ma wyglądać... a tu strzał w 10 :yes:

 

bardzo pasuje do wnętrza, jest elegancko i przytulnie.

 

Dzięki Gosiu :D Ja sama byłam pogubiona co zamawiam:lol2: Na szczęście dobrze wybrałam:cool:

 

 

 

żurawki mają taki okres przejściowy gdy marnie wyglądają, szybko jednak nadrabiają pozimowe straty i już są znowu cudne, jedynie limonkowe, żółte odmiany nie chcą u mnie się chować i jakoś zimą marnieją.... ale widziałam u ogrodnika, że są pod włókniną, dopytam, bo może to jest na nie sposób:).

 

No to super, że żurawki nie są zbyt kłopotliwe. A ja właśnie chciałam jeszcze odmianę limonkową, ale nigdzie nie mogę dostać:mad:

Zobaczymy jak u mnie będą rosły. Na razie są dość małe po wsadzeniu...

 

O kosiarce mulczującej słyszałam ale cena zabija, a i zdania są podzielone

 

Ale rozumiem problem odpadów...

 

Gosiu, ale dlaczego cena zabija? Przeglądłam ostatnio ofertę kosiarek i coraz więcej z nich ma funkcję mulczowania- cena tylko nieznacznie wyższa:yes: Co do samego mulczowania to wiem, ze zdania sa podzielona, ale uważam, ze jest to dobry sposób dla osób mających spore areały do koszenia.

Można spróbować- jeżeli pomysł się nie sprawdzi, to zawsze można kombinować z odpadami lub założyć kompostownik:)

 

Aguś .piękny fotel!!:eek::eek:pasuje idealnie do gabinetu:yes:już wiem ,że chcę podobny do sypialni,tylko na krótszych nogach i wyższym oparciu:yes:żródło to p.Iwonka.tak? jaka była jego cena?

 

A ta kosiarka muczująca ,to chyba niezły pomysł:yes:szczególnie przy dużym areale trawnika.

Pozdrawiam sobotnio...idę wkopać zioła:D

 

Hej Beatko dziękuję Ci bardzo:hug:Tak, źródło to p. Iwonka:D Na pewno zrobi Ci jaki będziesz chciała:yes:

Mój kosztował 400zł.

 

Właśnie to samo napisałam przed chwilką Gosi w sprawie mulczowania- jak ktoś ma duże areały, to metoda powinna się sprawdzić.

Jak tam Twoje ziółka?:D Spradzę dzisiaj co tam u Ciebie słychać i u innych dziennikowych forumek:D

Ja zakupiłam już sporo kwiatków na rabaty i okrągłe kwietniki- będę miała co wsadzać.

Buziaki

 

Aguś bardzo fajnie zobaczyć skąd do nas nadajesz :lol2:

Gabinet jest zaje... :D Ogromnie mi się podoba całość :yes: Fotel wyszedł mega i pasuje w tym obiciu jak ulał :yes:

Generalnie rzecz ujmując: ZAZDROSZCZĘ!!! :lol:

 

Cieszę się pysiaczku, zę Ci się podoba:wiggle::wiggle:Ja też strasznie napaliłam się na to tą tkaninę i teraz wiem, ze dobrze zrobiłam. Swoją drogą mam taki płaszczyk w identycznym kolorze i fakturze:rotfl:

Jesszcze brakuje mi tam małej galerii i jakiegoś zegara i pokój będzie można uznać za skończony:D

Nie zazdrość kochana, bo Ty za chwilke będziesz miała takiego małego krasnoludka do tulenia, że wszyscy Ci będziemy zazdrościć:yes:

Buziaki

 

Aga :wiggle: czadersko :yes: i tapeta mi się teraz podoba jak widzę ją w połączeniu z roletą :yes: Super wyszło :o

Dzięki Venusko:hug:trochę bałam się, ze tych pasków będzie za dużo, bo pokój jest dosć mały, ale na szczęście wyszło ok.

Super, ze tapeta zaczęła Ci się podobać:lol:

 

Gabinet jak cały domek wyszedł klasa przez duże K :) Fotel wpisał się idealnie.

Fajne masz miejsce do klikania :)

 

Dzięki Aga:hug: Teraz mogę do Was klikać w komfortowych warunkach:D

 

Agawi - jaki elegancki ten gabinet Ci wyszedł, krzesło idealne do biurka - widać bardzo wygodne :yes:

 

Och ja też cierpię na brak czasu, nie mogę się doczekać urlopu, bo wszystko w biegu robię ( dosłownie)

Dzięki Natalko:hug:Krzesełko rzeczywiście jest bardzo wygodne:yes: Możemy przybić sobie piątkę, bo u mnie też deficyt czasowy:(

Pozdrawiam

 

Aga, rany jakie ten fotel ma genialne proporcje :o(teraz widzę że z moim cuś jest nie tak :(. chyba mam za mało wypchane siedzenie :bash:)

A Twój jeszcze z tym materiałem :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Do tego wydaje się tak wygodny i nadaje "puszystości" - przytulności wnętrzu (nie śmiejemy się miałam ciężką noc :p)

 

Kolejny (jakiś tysięczny :)) dowód że umiesz fantastycznie urządzać :yes:

 

 

Udanego tygodnia :hug:

 

Aguś bardzo dziękuję:hug: Z Twoich ust taki komplement:D

Niemożliwe, ze masz złe proporcje fotelika:eek: Widziałyśmy go przecież i nikt nic takiego nie napisał- ja też niczego nie zauważyłam:no:

Nie śmieję się- znowu Was męczyła alergia biedulko?:hug:

Wzajemnie udanego tygodnia:hug:

 

Aga jest super:yes::)wszystko pięknie ze sobą gra, krzesełko idealne!!!!

Dzięki Anetko:hug:

 

O ty Baboku :hug::hug::hug:

ale sobie strzeliłaś gabinecik wszystko dopasowane piknie:yes::yes:

krzesełko - fotel czy coś tam ekstra

 

Jak nadejdzie ,,mój czas,, na gabinenik wszystko bezczelnie zgapię :D:D

 

No nareszczie wróciłać Karolciu:hug::hug:

Zgapiaj ile chcesz i wielkie dzięki za komplemanta:hug:

 

Aga, widzisz jaka ze mnie sirota. Byłam i nic nie napisałam :o

 

Widać, że każdy element miałaś przemyślany.

Wszystko do siebie pasuje, wzajemnie się uzupełnia.

Gratuluję udanego gabinetu!

Na pewno będzie się Wam w nim dobrze pracować :D

 

Dzięki Aniu:hug: Ja Cię rozumiem, bo ja tez ostatnio jestem zakręcona i dużo rzeczy zapominam:(

W gabinecie strzelę jeszcze jakąś galerię i zegar i będzxie skończony:yes:

Miłego popołudnia:)

 

Aguśka, cudny masz ten gabinecik :eek: Taki elegancki i nie przeładowany! Fotelik świetnie pasuje, może bym tak zamówiła podobny wzór ...:rolleyes: Ciągle jeszcze nie podjęłam decyzji jaki chcę fotel, kształt, kolor, tkanina, nie wiem :bash:

 

Wylewam łzy:cry::cry::cry: i ogromnie żałuję, ze nie będziesz na zlocie :(

:hug:

 

Dzięki Sis:hug:Martuś ja tez się długo zastanawiałm nad tym krzesłem i wydziwiałam- luby się wkurzał i w końcu najprostsza decyzja okazała się najlepsza:yes: U Ciebie też widzę coś w szarościach lub czerni:)

Martuś, jeżeli jakimś cudem zmniejszy mi się ilość pracy, to dołączę do Was w ostatniej chwili- obiecuję:hug:

 

Aga...gabinet wyszedł cudnie!!! Fotelik dopełnił całości i idealnie tam pasuje:):)

Buziaki:)

Dzięki Beatko:hug:Bardzo się cieszę, ze tylu osobom się podoba:cool:

 

Hej Aguś :hug:

 

Ja jak zwykle ostatnio, tylko przelotem ...

ale Ty widzę, też nie częściej tu bywasz ;)

 

 

Gabinet cudny, ale mi się ta tapeta podoba ... :cool:

Fotelik ... hm ... chyba w przyszłości taki sam sobie zamówię :p

 

O ogrodzie to już nic więcej nie napiszę :p przeca TYSIĄC razy się już nim zachwycałam :)

 

 

Paaaaa :bye:

 

Hej Majeczko, wyszłaś z norki:hug:Dzięki za gbinet i za ogród:hug:

To już będziesz kolejną osobą z takim samym fotelikeim:rotfl:

Co tam słychać u Ciebie?:D

 

Agawi rany :jawdrop: gabinet jest fantastyczny, pasy z pasami :cool: to lubię - uwielbiam pasy , fotel też super.. aż muszę wrócić zobaczyć jeszcze raz :yes:

Dzięki Fra:hug: Czyli widzsz już zdjęcia-super:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas obecnie szaleje burza- najpierw padał deszcz z gradem, teraz sam deszcz i jest dość ciemno na zewnątrz:( Po upalnym weekendzie można się było tego spodziewać:mad:

W weekend poczyniłam trochę kwiatuchowych zakupów- będę miała co wsadzać:) trawka rośnie jak szalona- bardzo się już zazieleniła i wszystko rośnie na potęgę- rozkwitło kilka nowych rzeczy. Zrobiłam jeszcze dla Was kilka ogrodowych zdjęć, żeby nie było, ze się lenię:rotfl:

Postaram się je dzisiaj wstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga.. tak ze zdjęciami juz lepiej, chć nadal nie wszystkie mi sie otwierają:(żurawek dalej nie widziałam:mad: ale gabineciek ukazał się w pelnej krasie ..to dawaj dalej te zdjęcia:popcorn:

 

ps a mnie grady na szczęście nie ma.. taki przyjemny wiosenny dzień:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, jakie śliczne krzesło! :jawdrop:

Naprawdę cudne, idealnie dopełniło biurko. Kącik biurkowy to zresztą moja ulubiona część gabinetu, szczególnie na ostatnich fotkach z bukietem :)

 

A! I dobrze, że wrzuciłaś zbliżenia, bo szalenie podoba mi się materiał obiciowy. Proszę, proszę zdradź gdzie go kupiłaś, byłby super na fotele kinowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas obecnie szaleje burza- najpierw padał deszcz z gradem, teraz sam deszcz i jest dość ciemno na zewnątrz:( Po upalnym weekendzie można się było tego spodziewać:mad:

W weekend poczyniłam trochę kwiatuchowych zakupów- będę miała co wsadzać:) trawka rośnie jak szalona- bardzo się już zazieleniła i wszystko rośnie na potęgę- rozkwitło kilka nowych rzeczy. Zrobiłam jeszcze dla Was kilka ogrodowych zdjęć, żeby nie było, ze się lenię:rotfl:

Postaram się je dzisiaj wstawić.

U nas dzisijaj też była straszna ulewa:yes:grzmoty i błyskawice szalały ...mam nadzieję,że mój warzywnik nie ucierpiał.:yes:to jakas obsesja bo myślę tylko o nim :D

dawaj foty Mloda!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesło jest idealne i ma cudna tapicerkę...gabinet marzenie :)

Dzięki tutli:hug: widzisz w końcu nie zdecydowaliśmy się na to z radomska i nie żałuję:D

 

 

Grad tak walił mi w szyby samochodu, którym właśnie jechałam, że myślałam - zaraz zbije mi szybę :mad:

U nas też waliło:mad: A teraz znowu robi się ciemno:bash:

 

Wpisałam w google kosiarka mulczująca a tam ceny coś pi razy oko powyżej 3000 PLN :bash: dla mnie 300 to w sam raz ;)

Gosiaczku ja miałam na myśli kosiarki elektryczne z funkcją mulczowania- koszt takiej to ok. 700 zł. Spalinowe możliwe, ze są i po 3 tys. (chora cena)

U nas spalinowa nie ma sensu ze względu na wielkość trawnika.

Miłego dnia:)

 

 

Hej Aga.. tak ze zdjęciami juz lepiej, chć nadal nie wszystkie mi sie otwierają:(żurawek dalej nie widziałam:mad: ale gabineciek ukazał się w pelnej krasie ..to dawaj dalej te zdjęcia:popcorn:

 

ps a mnie grady na szczęście nie ma.. taki przyjemny wiosenny dzień:bye:

 

Fra to musisz mieć coś z netem:(

specjalnie dla Ciebie powtarzam żurawki w formie załącznika:yes: Mam nadzieję, ze to widzisz:D

 

DSCF0888.jpg

 

Ojej, jakie śliczne krzesło! :jawdrop:

Naprawdę cudne, idealnie dopełniło biurko. Kącik biurkowy to zresztą moja ulubiona część gabinetu, szczególnie na ostatnich fotkach z bukietem :)

 

A! I dobrze, że wrzuciłaś zbliżenia, bo szalenie podoba mi się materiał obiciowy. Proszę, proszę zdradź gdzie go kupiłaś, byłby super na fotele kinowe :D

 

Dziękuję Dropko:hug:Bukiecik a jakże - majowy bez:D tylko szkoda, że tak szybko więdnie...

Już Ci wyjaśniam temat materiału- ja nie zamawiałam go indywidualnie- była w ofercie krzesełkowej firmy. Oni zamawiają tkaniny z firmy Fargotex

oferta jest dość bogata, ale nie jestem pewna, czy sprzedają indywidualnie. Myślę, że bez problemu możesz dostać go w innym miejscu- tkanina nazywa się Hugo, ma dobrą ceną i super właściwości.

Wstawiam Ci próbnik - ja mam kolor 12

 

 

http://img547.imageshack.us/img547/455/tkaninahugo1.png

 

 

A można ją kupić np. TUTAJ

 

Na fotelach kinowych powinna wyglądać obłędnie:yes:

 

 

U nas dzisijaj też była straszna ulewa:yes:grzmoty i błyskawice szalały ...mam nadzieję,że mój warzywnik nie ucierpiał.:yes:to jakas obsesja bo myślę tylko o nim :D

dawaj foty Mloda!!

Hej Beatko, u nas znowu szaleje burza:mad: Warzywniaczek na pewno ma się dobrze,

Fot nie zdażyłam, bo wieczorem padłam-już sie więcej czasowo nie deklaruję, bo tylko wstyd będzie:)

 

no właśnie przyszwędałam się na fotorelację a tu jakis strajk, czy cuś???:hug:

 

Aneciu- jak wyżej:hug: Z niczym nie nadążam- o Waszych galeriach już nie wspomnę:(

Tkanina Hugo1.jpg

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...