Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wytrzymalam i szybko podskoczylam zobaczyc galerie i przywitac sie oficjalnie :D

chociaz zdjec domku nie widzialam:no: ale mam nadzieje, ze da sie to jakos nadrobic? ;)

 

Wczasy na Maderze ahhh dziekuje za mozliwosc zobaczenia zdjec, w realu na pewno jest piekniej i chyba musze sobie zalozyc taki dziennik, w ktorym bede zapisywala sobie: Miejsca do zwiedzania :D

 

Mmeliso witam Cię bardzo serdecznie:welcome:

U mnie ze zdjęciami krucho- większość jest usunięta... U nas rządzi klasyka. Może z czasem dorobię się jakiejś galerii i wszystkie fotki będą w jednym miejscu.:yes:Jeżeli będzie Ci zależało na jakimś pomieszczeniu, to daj znać a poszukam w archiwum:)

Cieszę się, że podobały Ci się urlopowe fotki:wiggle:Ja taki zeszycik, o którym pisałaś mam w głowie od wielu lat:D

W wolnej chwili wpadam do Ciebie:bye:

 

Pychotka ..dzięki za poczęstunek!!:)

A bardzo proszę, na zdrówko:D

 

Aga cudne zdjęcia :wiggle: Madera to moje marzenie więc trudno ukryć, że zazdroszczę wyprawy :)

 

Hej Twosiu:hug:Dzięki za fotki:D wszystko jeszcze przed Wami, na pewno nadrobisz i Maderę:yes:

 

:D:eek::eek:

Kogo to ja wiedzę w końcu się odgruzowałaś :hug:

 

Ciszę się ze wakacje się udały :yes:

Piękne zdjęcia:yes::yes::yes::yes:

 

Ciao Karolka:hug:

Masz rację- się odgruzowałam:lol2: Wakacje się mega udały, ale zapomniałam zapytać jak Wasza Gracja?

Mam nadzieję, ze też było super:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga,

 

fotorelacja z Madery obłędna, fantastyczne zdjęcia i bardzo zachęcające opisy:yes::yes:

 

buźka :*

Dzięki vesi:D Cieszę sie, ze Cię zaraziłam;)

 

Foteczki rewelacja, utwierdziłam się tylko ze musimy sie tak wybrać :rolleyes:

Zjeżdzaliście saniami ?

 

Dzięki ivy:cool: Masz rację- musicie:yes::D Saniami nie zjeżdżaliśmy, tylko kolejką linową, bo widoki duużo lepsze są z wysokości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo tych sań, to ja tez bym nie zjechala na nich, bo

-widoki tak jak napisalas lepsze z gory,

-predkosc sań, gdyby byla duza, to struny glosowe na bank zerwane ;) (w moim przypadku)

-nie daj boziu jakas muszka badz inny owad wpadlby do buzi/oczu

-wytrzepaloby mnie tak, ze po wstaniu trzeslabym sie dalej, nogi z waty na bank

-malo tego dupsko by bylo poobijane:rolleyes: wiec jak tu wtedy paradowac w bikini ;)

 

to takie moje male 3grosze na ten temat :rolleyes::rotfl:

 

Dzien dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz,ja tez gadula nie z tej ziemi, ale sa takie momenty, ze faktycznie odbierze mowe :oops: moj M jest wtedy przeeeszczesliwy :lol2:

 

Melisko świetnie to ujęłaś:D Mój tak samo- czyżbyśmy miały tego samego męża?:rotfl:

o matko :jawdrop: taka fotorelacja, że chcę znowu wakacjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!

Po zdjęciach widzę, że też nie jesteś typem dwutygodniowego plażowicza :D

Dzięki mrówciu:wiggle: Wiesz co z tym plażowaniem jest tak, że jak jesteśmy dłużej- 10 lub 14 dni, to więcej plażujemy. Tutaj na basenie byliśmy ze 3 razy i to krótko, ale i tak zdążyliśmy się mocno opalić.:rolleyes: Poza tym zwiedzanie górą!:D

 

Agawi :hug: no piękne zdjęcia, piękne miejsca :) Zazdroszczę wyprawy ogromnie!. My pewnie w najbliższych latach na Madere się nie wybierzemy ze względu na brak piaszczystych plaż :( Cieszę się że urlopik udany :)

 

Dagunia dzięki:hug:Nie martw się- jest tyle pięknych miejsc na świecie, że na pewno coś wybierzecie:)

Jak tam pierścionek?:rolleyes:

 

 

Aguś,

 

Odebrało. Coś pięknego. Musisz być szczęśliwa, że byłaś tak uroczym miejscu.

 

No i jakie fotki. Wygryziesz naczelną Martynę Wojciechowska jak nic takimi fotorelacjami :yes:

 

Anulka, dzięki:hug:Jestem szczęśliwa:wiggle: ale do Wjciechowskiej mi jeszcze daleko:rotfl:

A jak tam Twój urlopik? Byliście gdzies, czy dopiero będziecie?:rolleyes:

 

Aga, cudowne wakacje :) Przepiękna fotorelacja! O, jak tam musi być pięknie! :)

 

Dziękuję Nelciu:wiggle:Jest cudownie i pięknie, zapewniam i Ci bardzo polecam:)

 

Agawi, superwakacje, świetne zdjęcia :popcorn:

Cieszę się, że Ci się podobało pendraczku:rolleyes:

 

Z przyjemnością obejrzałam połowę zdjęć bo mój net poddał się i nie chciał wyświetlić więcej :(

Aguś fajnie że już jesteś z nami :)

 

Dzięki mugatko:hug:Mma nadzieję, ze obejrzysz sobie resztę- jeszcze ich nie usunęłam:)

 

a propo tych sań, to ja tez bym nie zjechala na nich, bo

-widoki tak jak napisalas lepsze z gory,

-predkosc sań, gdyby byla duza, to struny glosowe na bank zerwane ;) (w moim przypadku)

-nie daj boziu jakas muszka badz inny owad wpadlby do buzi/oczu

-wytrzepaloby mnie tak, ze po wstaniu trzeslabym sie dalej, nogi z waty na bank

-malo tego dupsko by bylo poobijane:rolleyes: wiec jak tu wtedy paradowac w bikini ;)

 

to takie moje male 3grosze na ten temat :rolleyes::rotfl:

 

Dzien dobry :D

 

Hej Melisko, twoje argumenty są the best:rotfl:

Takie sanie są na pewno ogromną uciechą dla dzieciaków:)

 

Co tak słychać u Ciebie?:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny u nas wnętrzarsko prawie nic się nie dzieje- nie mam czasu:bash:

Napisałam prawie, bo jeszcze przed urlopem kupiłam nareszcie pasujące kosze na śmieci do naszych łazienek- wiklinowe. Niby nic, a cieszy:lol2:

Nie zrobiłam jeszcze im fotek we wnętrzu, ale wyglądają tak

 

 

http://www.leroymerlin.pl/files/media/image/174/1169174/product/kosz-lazienkowy-na-smieci-rattan-style,main.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja poczekam na fotki we wnętrzu

 

Hej Dianko,

 

to sobie jeszcze poczekasz:p Na żywo wyglądają lepiej i pasują jak ulał.

Muszę wstawić jeszcze zaległe fotki z ogrodu:rolleyes:

 

A jak tam Twoja metamorfoza? Dziewczyny coś wymyśliły? Lecę zaraz zobaczyć:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...