Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pięknie, pięknie ... ale ułóż france ;)

 

No fakt:o

 

Falban ??? Tzn. ???

 

Maju falbana, to falbana:lol2: Na serio, czasami są wykańczane falbaną boki, albo góra, brrrr (dla mnie oczywiście)

 

To już nie wymyślaj tylko ją bierz, ona jest naprawdę wspaniała :rolleyes:

Krawcowa tez już rozłożyła ręce, bo więcej tkanin nie ma:lol2: Dzisiaj podesłała mi cały próbnik Ewy Minge- cudny, ale tylko 140 cm:P

Wybrałam ostatecznie Softy- tą co w sypialni na 100%! tylko wymyśliłam, ze lewa strona ma być prawą:rolleyes: Lewa ma subtelniejszy połysk:wiggle:

 

 

Fotele czaderskie :D, a jak jeszcze są wygodne to super. Ja tak jak Anetka tego w środku bez problemu mogłabym przygarnąć do siebie :rolleyes:. Choć też widzę tu jakąś spokojną tapicerkę w chłodnych barwach :yes:, ale co tam od czasu do czasu można zaszaleć :lol2:.

Pozdrawiam Aguś :bye:

 

Hayka Dailo:bye: jak przygarnać, to i ja mogę ten środkowy:lol2: Na serio, to tapicerka też dla mnie za mocna;)

Jak zdrówko?:hug:

 

 

Super, że roletki się szyją :wiggle:

Fotele bardzo fajne tylko fakt, że kolorystyka mogłaby być ciut mniej pstrokata :lol2:

 

Hej pysiu, no roletki się szyją, a zasłony zaraz zaczną:rolleyes: I wreszcie temat wszystkich okien będe miała z głowy:eek:

No nie, Tobie też nie podobają się kolorowe paseczki na fotelach:P:lol2:

 

 

Super fotele, choć wzór jak dla mnie zbyt szalony.

Dla mnie też ;)

Agus ksztalt foteli bardzo mi sie podoba ale tapicerke tez bym zmienila :wiggle:

Fajnie wyszlo z roletami, a teraz tylko jeszcze zaslony i bedzie super :D mi sie Twoje zaslony (te co juz masz :)) bardzo podobaja wiec te ktore bedziesz miala tez beda ladne :) tafte lubie ale wkurzaja mnie te plamki ktore nie wiadomo skad sie pojawiaja :rolleyes: mialam kiedys takie zaslony i myslalam ze na zawal padne :p

 

Hej Kasiula, dzięki kochana. Na serio miałas taftę i tak się z nią męczyłaś?:eek:

Co do plamek to masz rację- zrobiłam teścik- chlapnełam na kawałek materiału wodą i została plama:bash:

Szkoda, że to taki wredny materiał, bo bardzo mi się podoba. Beauty ma takie zasłony i są boskie:rolleyes:

 

Muszę Ci powiedzieć, że cieszę się, że zrezygnowałaś z tafty :) Nigdy nie mogłam przekonać się do tego materiału i chyba już nigdy się nie przekonam. Na pewno wybierzesz coś o niebo lepszego :)

 

Hej Dropko:bye:

Serio? I Ty też Brutusie przeciwko mnie?:bash:W sumie to już wybrałam inny- ten co w sypialn, tylko inna paleta kolorów.

Będzie bezpieczniej i mniej nerwów niż przy tej tafcie.:rolleyes:

 

 

---------------------------------------------------

Szafa nadal stoli bez uchwytów, bo nie zdążyliśmy kupić śrub. Chyba przyjdzie wszystkim poczekać do soboty.:bash:

Znalazłam jeszcze jedne fajny fotelik, tylko wolałabym go bez pikowań...

Niestety muszę się na razie wstrzymać z wydatkami, bo jeszcze trzeba zaplacić całkiem sporo za rolety i zasłony no i prezenty gwiazdkowe...

 

A fotelik taki...

 

http://images39.fotosik.pl/1846/fa95240fe83be8eb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ,odpowiedziałam Ci u siebie ,ale tu jeszcze raz powtórzę ,że do twoich chesterów ten fotel jest idealny .Jest podobnie wyprofilowany... o ile chcesz fotel z tej samej bajki,to bierz ten .:yes:Tylko zastanów się jeszcze nad tym ,czy lubisz kompleciki,bo ja od jakiegoś czasu nie bardzo .W salonie postawię jeszcze jeden fotel odbiegający od reszty.

A o Twoje wybory zasłonowe jestem spokojna ...:yes::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten fotel powyżej też fajny jeśli chodzi o kształt, też mi te pikowania nie specjalnie się podobają :rolleyes:.

Moje zdrówko ma się dobrze jak na razie, za to syn ma zapalenie cewki moczowej i jestem z nim uziemiona cały tydzień w domu :bash:. On przeważnie nie choruje, ale jak już to na całego :sick:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju falbana, to falbana:lol2: Na serio, czasami są wykańczane falbaną boki, albo góra, brrrr (dla mnie oczywiście)

 

A o to Ci chodzi, a ja o czym innym myślała, to żeśmy się dogadały ;)

 

A falbanki ... a co Ty chcesz od falbanek, moja mam też takie miała ... jakieś 20 lat temu

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Ale ale mojej kuzynki znajoma, młoda dziewczyna w naszym wieku, wszystkie okna ma ubrane tak cholernie ciężko i na dodatek jeszcze te falbanki :eek:

 

No nie ... to nie na moje zdrowie :bash:

 

 

Krawcowa tez już rozłożyła ręce, bo więcej tkanin nie ma:lol2: Dzisiaj podesłała mi cały próbnik Ewy Minge- cudny, ale tylko 140 cm:P

Wybrałam ostatecznie Softy- tą co w sypialni na 100%! tylko wymyśliłam, ze lewa strona ma być prawą:rolleyes: Lewa ma subtelniejszy połysk:wiggle:

 

I dobrze, że niema , bo już byś do reszty oszalała od tego wyboru :p

 

Widzisz, najbardziej oczywiste rozwiązanie okazało się najlepsze :rolleyes:

 

Zaciekawiłaś mnie tą kolekcją Minge ... kurcze ... nie wiem czy mogę sobie pozwolić na nowe zasłony :bash:

 

Powtórzę jeszcze raz ... i bardzo dobrze, że wybrałaś SOFTY :rolleyes:

 

 

Niestety muszę się na razie wstrzymać z wydatkami, bo jeszcze trzeba zaplacić całkiem sporo za rolety i zasłony no i prezenty gwiazdkowe...

 

Wydatki, wydatki i jeszcze raz wydatki :bash: Też myślałam, że uda nam się więcej zrobić, ale niestety :bash:

Choć niema co płakać, trzeba się cieszyć tym co jest :yes: :yes: :yes:

 

 

A fotelik taki...

 

A fotelik ... powiem Ci szczerze, że tamten podobał mi się dużo bardziej ;)

 

 

Miłego popołudnia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiula, dzięki kochana. Na serio miałas taftę i tak się z nią męczyłaś?:eek:

Co do plamek to masz rację- zrobiłam teścik- chlapnełam na kawałek materiału wodą i została plama:bash:

Szkoda, że to taki wredny materiał, bo bardzo mi się podoba. Beauty ma takie zasłony i są boskie:rolleyes:

 

Agus jak bym mieszkala sama to tafte bym brala bez problemu :D ale z moim mezem i Jego zdolosciami to ja miala te plamki non stop :bash: a ja jestem troche skrzywiona i mnie te plamki strasznie denerwowaly :bash: mam tak z wieloma sprawami :p np nie usne jak zaslonka jest krzywo po otwarciu okna :p itp.

Czasami to ja podziwiam M ze ze mna jeszcze jest :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeczko nawet nie wiesz jak sie ciesze ze sa jeszcze takie okazy jak ja :hug:

 

Ja też się cieszę :hug: ... bo myślałam, że tylko ja taki wynalazek jestem :D

 

A takich dziwactw to ja trochę posiadam ;) ... np. u mnie wszystko musi być na swoim miejscu i może ktoś nie uwierzy ale ja się zorientuję, że ruszane, nawet jak tylko dwa milimetry przesunięte :lol2:

 

 

Ja jestem byczek :D

 

A ja panna, czyli znak zodiaku do tego nic niema ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takich dziwactw to ja trochę posiadam ;) ... np. u mnie wszystko musi być na swoim miejscu i może ktoś nie uwierzy ale ja się zorientuję, że ruszane, nawet jak tylko dwa milimetry przesunięte :lol2:

 

Tez tak mam :bash: i jeszcze troche innych :oops: witaj bratnia duszyczko :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foteliki świetne - mnie kolory/pasy oczywiście bardzo się podobają :lol2:

Tylko mają to śmieszne poziome przecięcie na oparciu ;)

 

Ten powyżej chyba śliczniejszy :yes:

 

Twoje fotele przypomniały mi że mam zadzwonić do Pani J. jak tam moje mebelki :rolleyes:

 

 

Miłego dnia Aguś :hug:

 

Aguś tak myślałam, że te pasy przypadną Ci do gustu:lol2: Ten powyżej jest trochę poważny, ale dla mnie do salonu w sam raz:rolleyes:

Ciekawa jestem jak Twoje mebelki?

Wzajemnie kochana, teraz to już kolorowych snów:hug:

 

Aguś ,odpowiedziałam Ci u siebie ,ale tu jeszcze raz powtórzę ,że do twoich chesterów ten fotel jest idealny .Jest podobnie wyprofilowany... o ile chcesz fotel z tej samej bajki,to bierz ten .:yes:Tylko zastanów się jeszcze nad tym ,czy lubisz kompleciki,bo ja od jakiegoś czasu nie bardzo .W salonie postawię jeszcze jeden fotel odbiegający od reszty.

A o Twoje wybory zasłonowe jestem spokojna ...:yes::hug:

 

Dzięki Beatko i za privka i za wiarę:hug:Też mi się wydaje, ze ten foteli fajny jest:wiggle: tylko kupisów już w tym miesiącu brak:bash:

A zasłony nadal nie rozstrzygnięte- pani Kasia szuka taśmy marszczącej:bash:

 

Fotelik ekstra. Wygląda na mega wygodny :yes:

Też mi się tak wydaje pysiaczku:wiggle:

 

Ten fotel powyżej też fajny jeśli chodzi o kształt, też mi te pikowania nie specjalnie się podobają :rolleyes:.

Moje zdrówko ma się dobrze jak na razie, za to syn ma zapalenie cewki moczowej i jestem z nim uziemiona cały tydzień w domu :bash:. On przeważnie nie choruje, ale jak już to na całego :sick:.

 

Dailo, też bym wolała bez pikowań. Pikowane mam chesterki i wystarczy. O matko, to synuś się męczy:confused: Pozdrów go od forumowej ciotki:hug:Całe szczeście, ze z Tobą już lepiej:wiggle:

 

ten ostatni fotel jest cudniasty, elegant pełną gębą;)

Daięki Natalko:wiggle:

 

A falbanki ... a co Ty chcesz od falbanek, moja mam też takie miała ... jakieś 20 lat temu

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Ja na szczęście nie mialam niogdy-nawe spódniczek z falbaką nie nosiałam:rotfl:

 

I dobrze, że niema , bo już byś do reszty oszalała od tego wyboru :p

 

Widzisz, najbardziej oczywiste rozwiązanie okazało się najlepsze :rolleyes:

 

Zaciekawiłaś mnie tą kolekcją Minge ... kurcze ... nie wiem czy mogę sobie pozwolić na nowe zasłony :bash:

 

Powtórzę jeszcze raz ... i bardzo dobrze, że wybrałaś SOFTY :rolleyes:

 

Dzięki z aopinię Maju:wiggle: Zrobiłam Ci fotkę całego próbnika Minge- tak, zebyś miała o czym myśleć:D:hug:

 

 

 

 

A fotelik ... powiem Ci szczerze, że tamten podobał mi się dużo bardziej ;)

 

Taaak? to mnie zaskoczyłaś:o

 

 

Mi sie te pasiaste bardziej podobają kształtem, są trochę lżejsze optycznie,

za to ten drugi wydaje sie być wygodniejszy z tymi podłokietnikami

 

ot powiedziała co wiedziała :-P

 

Zgadzam się z Tobą vesi w 100%:wiggle: Czyli jeszcze się rozejrzę za fotelem, tym nardziej, ze w kasie już pusto:bash:

 

 

Aguś no gdzie się podziewasz ... gdzie :mad: :p :D

No jestem przeca:P

 

z niczym nowym się nie pojawiam - szafa cudna !!!!

Dzięki zuzku:hug:

Agus jak bym mieszkala sama to tafte bym brala bez problemu :D ale z moim mezem i Jego zdolosciami to ja miala te plamki non stop :bash: a ja jestem troche skrzywiona i mnie te plamki strasznie denerwowaly :bash: mam tak z wieloma sprawami :p np nie usne jak zaslonka jest krzywo po otwarciu okna :p itp.

Czasami to ja podziwiam M ze ze mna jeszcze jest :rolleyes:

 

O Matko ... dosłownie jakbym o sobie czytała :eek:

 

Kasiu jaki znak zodiaku jesteś ???

 

Majeczko nawet nie wiesz jak sie ciesze ze sa jeszcze takie okazy jak ja :hug:

Ja jestem byczek :D

 

Ja też się cieszę :hug: ... bo myślałam, że tylko ja taki wynalazek jestem :D

 

A takich dziwactw to ja trochę posiadam ;) ... np. u mnie wszystko musi być na swoim miejscu i może ktoś nie uwierzy ale ja się zorientuję, że ruszane, nawet jak tylko dwa milimetry przesunięte :lol2:

 

 

 

 

A ja panna, czyli znak zodiaku do tego nic niema ;)

 

Tez tak mam :bash: i jeszcze troche innych :oops: witaj bratnia duszyczko :hug:

 

Witaj witaj :hug:

 

Wiesz, że ja też się zastanawiam jak ten mój m ze mną wytrzymuje :confused:

 

Skoro ja sama ze sobą czasami wytrzymać nie mogę :lol2:

 

Kasia i Maja- odpowiem razem na temat Waszej ostatniej dyskusji- u mnie też by tak było z tą taftą:confused: Czy wszyscy faceci są tacy sami? :lol2:

Też zawsze poprawiam zasłony w sypialni, bo luby nawet nie widzie, ze podczas sprzątania je przesunął:bash:

Ale myślałam, ze ja pedantka jestem to normalne, ale widzę, ze Wy też:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbnik dla Mai i innych dziewczynek zainteresowanych kolekcją tkanin zasłonowych Ewy Minge - Italianissima Blossom

W realu świecą się dużo mniej. Szerokość 140cm. Są dwustronne:wiggle:

 

 

http://images44.fotosik.pl/503/19ce61f4927b3c8fmed.jpg

 

http://images35.fotosik.pl/1716/bcbff8543070715amed.jpg

 

http://images44.fotosik.pl/503/6b63f9e924e81935med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...