Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

U mnie od kilkunastu lat jest wigilia dla 11 albo 13 osób i też są prezenty!

No i super Beatko:wiggle:

O NIE :no: :no: :no:

 

U nas to jest tak ... najpierw wigilia u mnie z moimi rodzicami ( i w tym gronie robimy sobie prezenty ) później jedziemy do Babci mojego m a tam zjeżdżają się wszyscy, atmosfera jest niesamowita :yes:

 

Czyli jednak prezenty SĄ- Maju, to co mnie wprowadzasz w błąd?:mad::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no prezenty są, ale jak przeczytałam, że Wy tak latacie, szukacie, to myślałam, że dla połowy rodziny co najmniej :lol2:

 

A u mnie tak skromnie tylko 4 osoby ;)

 

Nie, no u mnie to się uzbiera z 12 osób, ale prezenty dla wszystkich.:wiggle:

Póki co lecę do domku, paaaa:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - czy u Was w Wawie w TK w tym roku też jest biednie z prezentami i ozdobami świątecznymi? Ja co prawda tylko do jednego sklepu zaglądam, ale marnie w tym roku:(

 

Ja w zeszłym roku właśnie tam obkupiłam się w prezenty dla całej rodziny:yes:

 

Natalko, powiem Ci szczerze, ze nie jestem wielką fajną TK, chociaż mam go pod nosem.

W związku z powyższym nie zaglądałam ostatnio:no: Ale może jeszcze coś dowiozą przed Świętami?:rolleyes: Zaglądaj:yes:

 

 

Ja już w domku, aTy ?

 

Widzę, że już świętami żyjecie....a ja ciągle budowlano. Czas się przestawić....

 

Hej Amtluś, ja już dawno:lol2: A Ty dopiero, biedulko?:yes:

koniecznie się przestaw i już nie zamartwiaj. Odpoczniesz sobie, a w Nowym Roku nabierzesz większej ochoty na urządzanie:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację kochana, spożywka też mnie zawsze wykańcza:sick::mad:

To paro-godzinne bieganie z koszykiem i szukanie 50 artykułów, które mam spisane na kartce:lol2::lol2:

 

A czy z tych 50 produktów 20-30 niemożna kupić wcześniej ???

 

Ja prezentów nie kupuje wcześniej, to dla mnie nie jest problem, raz dwa kupię przed świętami :yes: Ale spożywkę ... wszystko co mogę kupuję duuużo wcześniej, na sam koniec zostawiam absolutne minimum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak dużo rzeczy kupujesz w ostatniej chwili :eek: Poważnie ???

u mnie jakoś tak wiele tego nie zostaje ;)

 

To zależy czy i ilu mam gości. W zeszłym roku miałam sporo osób w pierwszy dzień Świąt i sporo kupowaliśmy.

Głównie chodzi o warzywa, owoce, z których przygotowuję świeże sałatki, zioła, świeżutką wędlinkę, mięsa, które piekę. Ryby też muszą być świeże- ryb nigdy nie mrożę. Także sama widzisz Maju...

Ostatnio też kupowaliśmy indyka, który nijak nie wszedłby mi do zamrażarki, więc musiał być świeży.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy i ilu mam gości. W zeszłym roku miałam sporo osób w pierwszy dzień Świąt i sporo kupowaliśmy.

Głównie chodzi o warzywa, owoce, z których przygotowuję świeże sałatki, zioła,

 

świeże sałatki jakie ??? U nas się takich nie robi więc chętnie się dowiem :yes:

 

świeżutką wędlinkę, mięsa, które piekę. Ryby też muszą być świeże- ryb nigdy nie mrożę.

 

Wędliny nie kupuję na ostatnią chwilę bo ... w ogóle jej nie kupuję :lol2:Kupuję mięso 1,5 tygodnia wcześniej, pekluję, przed samą wigilią wędzimy ... ach aż mi ślinka poleciała :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Mięso kupuję fakt przed samymi świętami.

 

Ryby też, tylko u nas facet ma stawy w których hoduje ryby i my zawsze od niego bierzemy, czyli bez większej kolejki :)

 

 

Jakie mięsa pieczesz na święta ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeże sałatki jakie ??? U nas się takich nie robi więc chętnie się dowiem :yes:

Majeczko kiedyś podawałam, pamiętasz? Różne robię sałatki, z kukurydzą i warzywami, z tuńczykiem, grecką,z gruszkami, orzechami i serem pleśniowym- wszystko zależy jakie towarzystwo goszczę:rolleyes:

Wędliny nie kupuję na ostatnią chwilę bo ... w ogóle jej nie kupuję :lol2:Kupuję mięso 1,5 tygodnia wcześniej, pekluję, przed samą wigilią wędzimy ... ach aż mi ślinka poleciała :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Mięso kupuję fakt przed samymi świętami.

A tak, pamiętam jak opowiadałaś kiedyś o tych swoich mięsiwach:wiggle:Ja wędlin też mało kupuję, na stole zwykle goszczę pieczyste.

 

 

Jakie mięsa pieczesz na święta ???

 

Zwykle schab ze śliwką, czasami szynkę nadziewaną morelę, pieczeń wołową:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeczko kiedyś podawałam, pamiętasz? Różne robię sałatki, z kukurydzą i warzywami, z tuńczykiem, grecką,z gruszkami, orzechami i serem pleśniowym- wszystko zależy jakie towarzystwo goszczę:rolleyes:

 

Z takich to ja też robię ... ech inaczej zrozumiałam Twój post ;)

 

 

A tak, pamiętam jak opowiadałaś kiedyś o tych swoich mięsiwach:wiggle:Ja wędlin też mało kupuję, na stole zwykle goszczę pieczyste.

 

:)

 

 

Zwykle schab ze śliwką, czasami szynkę nadziewaną morelę, pieczeń wołową:yes:

 

Ty to takie wykwintne mięsa pieczesz ... nie to co my zwykli ludzie :lol2:

 

schabu ze śliwką nie lubię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...