Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Taadddaaammmm- musicie mi uwierzyć na słowo, że w rzeczywistości się mniej świecą i mają kolor taupe...

W sobotę będzie większa sesyjka:wiggle:

 

http://images42.fotosik.pl/686/4637a3fee08a8848med.jpg

 

http://images40.fotosik.pl/1866/4bf46fe30295e590med.jpg

 

http://images35.fotosik.pl/1727/b8ac66224ae91216med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś , no nic nie mówiłaś ,że dzisiaj nastąpi TEN dzie ń !! Jakie piękne ząsłony ,,,cudo:jawdrop::jawdrop:piękny kolor ,a tak się martwiłąś...

Ja dzisiaj walczyłam z latarenkami...wreszcie wiszą ,po półrocznym leżakowaniu w kartonie.:D

 

Hej Beatko, a ja właśnie 5 min temu byłam u Ciebie:lol2:

dzięki kochana:hug: Naprawdę myślisz, ze ładnie wyszły?:rolleyes: Nic nie mówiłam wcześniej, bo sama nie wiedziałam kiedy- p. Kasia powiedziała tylko, ze będą w tym tygodniu:D

 

Kolorek trochę opalizuje i flesz robi swoje, ale w sobotę zrobię fotki za dnia:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłona wisi tylko jedna na próbę- reszta w sobotę, bo trzeba je odprasować. Mam dla Was jakąś fotkę:wiggle:

 

No nie ... niemów, że te zasłony trzeba prasować :eek: to już raczej materiał nie dla mnie :(

 

 

Aguś zasłony piękne, ale szczerze Ci powiem ( tylko nie bij :lol2: ), że te w sypialni mi się lepiej podobają :yes:

Tam jest inna taśma i są inaczej ułożone ... pewnie dlatego :yes:

 

Tutaj jak dla mnie są za bardzo ściśnięte, jest ich za dużo ;)

 

Ale wiem, że Ty lubisz takie suto marszczone, pięknie się wpiszą w Wasze wnętrze :yes:

Właśnie, może jak będą wszystkie wisieć to też będzie to inaczej wyglądać :)

 

 

Ja w sobotę śmigam do Eurofiran ... tylko co ja mam wybrać, co ja mam wybrać, co ja mam wybrać :bash: :bash: :bash: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

ja nie mogę, jak elegancko :jawdrop::jawdrop:

piękna zasłona i całość w ogóle WOW... zatkało mnie ...

 

Dzięki vesi:hug:Na razie efekt jest marny, bo wisi tylko jedna... ale nadrobimy, nadrobimy:lol2:

Ech, ech, powzdycham sobie w kąciku z zachwytem nad Twoimi wnętrzami http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h090.gif

 

Dlaczego w kąciku Gosiu? Zapraszam na salony:hug:

 

Aguś ja dziś dopiero zajrzałam i chciałam podziękować za namiar na świeczniki no są piękne :yes: . Ale Twoje zasłony robią wrażenie najbardziej podoba mi się tak taśma z marszczeniami. Nie wiem ja to się nazywa fachowo. Cudnie będzie na święta :D

Nie ma za co Dailo:wiggle:I ja dziękuję:hug: Dobrze piszesz- to jest taśma marszcząca i też podoba mi się jak diabli:rolleyes:

 

 

 

SUPER:wave:

 

Dzięki Anetko:hug:

 

No nie ... niemów, że te zasłony trzeba prasować :eek: to już raczej materiał nie dla mnie :(

 

 

Aguś zasłony piękne, ale szczerze Ci powiem ( tylko nie bij :lol2: ), że te w sypialni mi się lepiej podobają :yes:

Tam jest inna taśma i są inaczej ułożone ... pewnie dlatego :yes:

 

Tutaj jak dla mnie są za bardzo ściśnięte, jest ich za dużo ;)

 

Ale wiem, że Ty lubisz takie suto marszczone, pięknie się wpiszą w Wasze wnętrze :yes:

Właśnie, może jak będą wszystkie wisieć to też będzie to inaczej wyglądać :)

 

 

Ja w sobotę śmigam do Eurofiran ... tylko co ja mam wybrać, co ja mam wybrać, co ja mam wybrać :bash: :bash: :bash: :lol2:

 

Majeczko większość zasłon trzeba lekko przeprasować na lewej stronie. W Eurofiranach wszystkie materiały tego wymagają.

Jak widzisz ja powiesiłam tą 1 szt bez prasowania- nie wygląda źle, a była złożona w pudle na czas transportu.

Co do taśmy- oczywiście rzecz gustu- te nie są sute- bo ta taśma marszczy dokładnie jak ta w sypialni 1:2,5 i taka sama ilość materiału była potrzebna na zasłony. Mnie się to marszczenie bardziej podoba niż to w sypialni, a może tamto już mi się znudziło?:lol2:

Trzymam kciuki za wypad do euro- na pewno coś znajdziesz, tylko zarezerwuj sobie ze 2 godz:lol2:

 

 

strach ma wielkie oczy ale zachwyt zdecydowanie większe ;)

 

a ja poprosze fotkę z bliska na taśmę bo jest extra :yes:

 

Dzięki Zuzku:hug:W weekendzik pstryknę Ci zbliżenie taśmy, ok?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeczko większość zasłon trzeba lekko przeprasować na lewej stronie. W Eurofiranach wszystkie materiały tego wymagają.

 

Ja nie prasuje żadnych :no: Piorę i mokre wieszam ... cholery bym dostała gdyby przyszło mi tyle zasłon prasować ;)

 

Co do taśmy- oczywiście rzecz gustu- te nie są sute- bo ta taśma marszczy dokładnie jak ta w sypialni 1:2,5 i taka sama ilość materiału była potrzebna na zasłony. Mnie się to marszczenie bardziej podoba niż to w sypialni, a może tamto już mi się znudziło?:lol2:

 

Są sute, nawet bardzo ;)

Wiem, że tyle samo materiału, może marszczy tak samo, ale daje inne ułożenie zasłonki ;) Bardziej subtelne, delikatne, lekkie :)

Może gdyby ta zasłona była bardziej rozłożona na karniszu lżej by się prezentowała ;) Można ją bardziej rozłożyć ???

 

 

Ale to są tylko moje odczucia, a zasłonka jest Twoja i Tobie ma się podobać :hug:

 

 

Trzymam kciuki za wypad do euro- na pewno coś znajdziesz, tylko zarezerwuj sobie ze 2 godz:lol2:

 

Kochana tyle czasu to mi młoda tam nie pozwoli siedzieć :no:

 

Mam pytanie: czy z tego materiału softy jest możliwość wzięcia takiej szerokości jaką się chce ???

Czy tam jest tylko 1,40 albo 2,80 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ty cholero

nic sie nie chwaliłaś ze zasłona juz gotowa

ja myślałam ze ty dopiero zamówiłaś

powiem ci że kolor idealnie wpasował się w twoje wnętrza

a z prasowaniem to niestety lipa bo ja też swoje musiałam machnąć

 

 

no ale dla takiego widoku można się poświecić:lol2:

tego typu tkaniny pięknie się układają

 

świeczniki cudnie sie prezentują :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeczko, w skrócie,bo się śpieszę o nawet nie miałam dzisiaj czasu zajrzeć do Was:mad:

Jeżeli chodzi o marszczenia, to te w sypialni są znacznie bardziej teatralne niż te- uwierz mi na słowo. Na żywo wyglądają bardzo lekko pomimo taśmy ołówkowej. Żadnej zasłony na taśmie marszczącej nie możesz bardziej rozsunąć niż są one zmarszczone.:no:

My bardziej nie chcieliśmy, bo zasłoniły bardzo okna. I co du sutości- są taśmy 1:3 i nawet 1:4 ,więc nasza jest po środku.

 

Jeżeli nie lubisz marszczeń, to zrób przelotki lub zwykłe żabki.

Co do prasowanie- jeżeli miałaś takie, których nie prasowałaś, to musiał to być bardzo sztuczny materiał- tez takie kiedyś miałam, ale nie polecam- nie były miłe w dotyku i się elektryzowały.:sick:W euro na pewno takich nie dostaniesz. Im bardziej naturalny materiał, tym bardziej go trzeba prasować.

 

Jeżeli chodzi o szerokości- wszystkie bele mają zawsze 140 lub 280 cm.

W przypadku tkaniny Softy, z szerokości możesz zrobić sobie wysokość- dlatego polecam Ci szerokość 280.- bardziej się opłaca i nie ma sztukowań.

Małą wyślij z mężem na lody, bo na wariata to nic tam nie zobaczysz:no:

 

Muszę już lecieć, zajrzę wieczorkiem:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ty cholero

nic sie nie chwaliłaś ze zasłona juz gotowa

ja myślałam ze ty dopiero zamówiłaś

powiem ci że kolor idealnie wpasował się w twoje wnętrza

a z prasowaniem to niestety lipa bo ja też swoje musiałam machnąć

 

 

no ale dla takiego widoku można się poświecić:lol2:

tego typu tkaniny pięknie się układają

 

świeczniki cudnie sie prezentują :yes:

 

Hej Karolka- dzięki słonko:hug:

Nic nie mówiłam, bo sama nie wiedziałam dokładnie kiedy będą- zamówiłam niedawno, ale zasłony to szyje się szybciorem:lol2:

Wczoraj przyszły, ale wieszamy całość dopiero w sobotę. U mnie prasowanie będzie leciutkie- ten materiał gniecie się tylko troszkę:wiggle:

Paaaaa:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...