Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

heyka

 

widzę ze tu nada tematy tkaninowo - zasłonowe na tapecie

Aga

ja mam chyba satynę a ty/?

 

Hej Karolka:wiggle:

 

No właśnie ja się uporałam z zasłonami, a teraz Maja próbuje:lol2:

Mój materiał to Softy- gruby i mięsisty blackout- to nie jest satyna raczej:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maju, dla przykładu- tak miałam w sypialni- szerokość okna 160cm, karnisz 220cm (chcieliśmy, żeby wystawał poza światło okna po 30 cm, na dole mam po 40cm) i szerokość zasłony 210 cm- zmarszczona do 70 cm (taśm kielichowa 1:2,5)

 

No widzisz to u mnie jest tak ...

 

okno 1.80 cm , karnisz 2.40, zasłona ok. 60 cm ( zależy jak ją ułożę ) czyli wychodzi nam bardzo podobnie :yes:

 

 

A czemu ekskluzywnych?:o Cenę softy znasz;)

 

Tak sobie żartuję :D

 

Na jedno okno to OK, ale przy dwóch czy więcej to już się robi ładna sumka ;)

 

 

Powiem Wam szczerze, że ja się nie dziwię, że tyle ludzi na rynku zasłony kupuje :no: Niestety jest to spooory wydatek :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny

 

a jak te sztukowania wyglada????strasznie rzucaja sie w oczy?

 

jadalnie masz śliczna. tkaniny dadaja smaczku, co bedzie jak walniesz jeszcze kredens???

 

Heyka edi:bye:

Sztukowanie bardziej rzuca się w oczy, jak leżą na podłodze, ale jak je się dobrze ułoży, to jest ok.

Ja w sypialni nie narzekam:no:

 

 

 

ja tam sie nie znam

nawet zapomniałam co sama mam :lol2::lol2:

 

Eeee ja pamiętam, bo dopiero co szyłam:lol2:

Karolka Twoje pięknie się układają i materiał wygląda na super porządny:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz to u mnie jest tak ...

 

okno 1.80 cm , karnisz 2.40, zasłona ok. 60 cm ( zależy jak ją ułożę ) czyli wychodzi nam bardzo podobnie :yes:

Maju, proporcje mamy podobne, tylko my kupiliśmy dłuższe karnisze, bo nie chciałam zasłaniać za bardzo okna.

Idziesz w dobrą stronę:D

 

Tak sobie żartuję :D

 

Na jedno okno to OK, ale przy dwóch czy więcej to już się robi ładna sumka ;)

 

 

Powiem Wam szczerze, że ja się nie dziwię, że tyle ludzi na rynku zasłony kupuje :no: Niestety jest to spooory wydatek :sick:

Aaaa żarcik taki:lol2: W zeszłym roku to nas więcej kosztowała narzuta z Softy niż ta jedna zasłona.

Ale nie powiem teraz przy kilku oknach i 2 rolety wyjdzie ładna sumka, wyjdzie:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka edi:bye:

Sztukowanie bardziej rzuca się w oczy, jak leżą na podłodze, ale jak je się dobrze ułoży, to jest ok.

Ja w sypialni nie narzekam:no:

 

Aguś a czy na tej taśmie, którą masz w sypialni dobrze wyglądają zasłony luźno puszczone ???

 

 

 

Edi hejka :bye:

Ależ dawno się " nie widziałyśmy " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, proporcje mamy podobne, tylko my kupiliśmy dłuższe karnisze, bo nie chciałam zasłaniać za bardzo okna.

 

W sypialni masz tyle samo co my w salonie :yes: A w salonie masz rzeczywiście ciut, ciut dłuższe :yes:

 

 

Idziesz w dobrą stronę:D

 

No to czemu się ze mną sprzeczasz :mad: :lol2: :hug:

 

 

Aaaa żarcik taki:lol2: W zeszłym roku to nas więcej kosztowała narzuta z Softy niż ta jedna zasłona.

Ale nie powiem teraz przy kilku oknach i 2 rolety wyjdzie ładna sumka, wyjdzie:mad:

 

O matko :eek: To ile ta narzuta kosztowała ??? Napisz na chwilkę, a później skasujesz ... plissss :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sypialni masz tyle samo co my w salonie :yes: A w salonie masz rzeczywiście ciut, ciut dłuższe :yes:

 

:yes::yes:

 

 

No to czemu się ze mną sprzeczasz :mad: :lol2: :hug:

 

Jaaaa? http://emoty.blox.pl/resource/hide.gif Nigdy w życiu:lol2::hug:

 

 

O matko :eek: To ile ta narzuta kosztowała ??? Napisz na chwilkę, a później skasujesz ... plissss :)

 

Maju rachunek za całość- narzuta i zasłona był prawie 1000zł, zasłona ok. 370-reszta narzuta:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa? http://emoty.blox.pl/resource/hide.gif Nigdy w życiu:lol2::hug:

 

Grzeczna dziewczynka :lol2:

 

 

Maju rachunek za całość- narzuta i zasłona był prawie 1000zł, zasłona ok. 370-reszta narzuta:sick:

 

O rzesz :eek: a czemu ta narzuta taka pierońsko droga ???

 

Edit:

 

Myślałam, że zasłony Cię wyszły więcej :yes: ... jak ja to policzyłam ??? ;)

Edytowane przez mmajeczkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Maju, dawno, dawno...

 

na wydechu pisze bo nie mam sil wstac i poscielic...dzis wzielam sie za porzadki w kuchni, myjac kazda filizaneczke, widelczyk. takiego syfu dawno nie mialam :mad: ledwo skonczylam i jakos probuje sie podniesc ;)

 

Biedna edi:hug: Fajnie, ze do nas zajrzałaś:wiggle:

A jak malutka- daje popalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamma mia ...

równie dobrze po chińsku mogłybyście pisać i tyle samo bym rozumiała :lol2:

długości, szerokości, liczby, obliczenia... :rotfl:.... poczekam az zmienicie tamat :D

 

Oj vesilko, ja taka mądra jestem teraz, a zanim się za to zabrałam, to byłam zieloniutka jak trawka na wiosnę:lol2:

W każdym razie punkt porad otwarty:D A właśnie, ja wygląda sprawa zasłon u Ciebie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...