Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Wiesz co Ci powiem, że teraz to ja już zupełnie głupia jestem :bash: :bash: :bash:

 

Czyli mam rozumieć, że płaciłaś za szerokość a nie za długość ???

 

Wiesz o co mi chodzi ???

 

Maju na okno w sypialni nie robiłam szerokości z długości, bo tam bela miała 140 cm. Materiał był zszywany 140 +70 cm, długi na 280 (długość tniesz dowolnie)

Czy jasno się wyraziłam?:lol2: Nie zamartwiaj się tym tak, bo jak spotkasz się z krawcową, to on będzie wiedziała co zrobić- Ty podasz jej tylko jak chcesz mieć na gotowo.:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kurde, bylam pewna, ze pisze u Majki, a wpisalam sie do Agi :D

 

nie ogarniam :D:D czas zawinac sie do lozka.

 

mala daje popalic, a jak...istny z niej diabel, zaczela wstawac, wiec oczy dookola glowy. rano sie budze, a ona oparta o mnie stoi :eek:

przeslodki diabel. jej rechot wynagradza wszystko. ciagle wyciaga w moja strone rece, jak wracam z pracy, to siada na kolanach i tak sobie musimy siedziec, zeby nadrobic dzionek. czytamy, spiewamy, gilgotamy sie, calujemy, calujemy, i jeszcze calujemy i husiu husi, opa opa, koci lapki, kici miau :D (teraz juz wiecie jak wyglada moj dzien :D)biada jak zachce sie siku :D ryk na calego tylko sie podniose ;) ba, tylko pozycje zmienie :D jak jest ze mna, a wejdzie tata, to ryk, zeby przypadkiem jej nie zabral mamusi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie punkt porad otwarty:D A właśnie, ja wygląda sprawa zasłon u Ciebie:lol2:

 

Bardzo śmieszne :p :P :p

A Ty Vesi co wieszasz na okienkach ???

 

ee...yymmm... nie mam zasłon, mam rolety blackout wszędzie, może wnet coś pomyślę nad zasłonami do salonu, tak dla ozdoby ;) kiedyś tam...:lol2:

 

edit: firan u mnie nie uświadczy, a że musiałam sie w dzień jakoś od strony drogi przed widzami osłonić to mam w kuchni, wc i łazience, rolety na ramy okna mocowane, z jakiejs naturalnej tkaniny przepuszczającej światło

Edytowane przez vesila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju na okno w sypialni nie robiłam szerokości z długości, bo tam bela miała 140 cm. Materiał był zszywany 140 +70 cm, długi na 280 (długość tniesz dowolnie)

Czy jasno się wyraziłam?:lol2: Nie zamartwiaj się tym tak, bo jak spotkasz się z krawcową, to on będzie wiedziała co zrobić- Ty podasz jej tylko jak chcesz mieć na gotowo.:wiggle:

 

Kochana niby wszystko rozumiem a nadal gó... rozumiem :bash:

 

Myślałam, że jak jest szerokość 1.40 to płacisz za długość ... czyli w Twoim przypadku 2.80( długość) razy cena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, bylam pewna, ze pisze u Majki, a wpisalam sie do Agi :D

 

nie ogarniam :D:D czas zawinac sie do lozka.

 

Ty to jesteś wariat:lol2::lol2:

mala daje popalic, a jak...istny z niej diabel, zaczela wstawac, wiec oczy dookola glowy. rano sie budze, a ona oparta o mnie stoi :eek:

przeslodki diabel. jej rechot wynagradza wszystko. ciagle wyciaga w moja strone rece, jak wracam z pracy, to siada na kolanach i tak sobie musimy siedziec, zeby nadrobic dzionek. czytamy, spiewamy, gilgotamy sie, calujemy, calujemy, i jeszcze calujemy i husiu husi, opa opa, koci lapki, kici miau :D (teraz juz wiecie jak wyglada moj dzien :D)biada jak zachce sie siku :D ryk na calego tylko sie podniose ;) ba, tylko pozycje zmienie :D jak jest ze mna, a wejdzie tata, to ryk, zeby przypadkiem jej nie zabral mamusi :D

 

Czyli mamusina córeczka Ci rośnie:wiggle: Musi być słodka i kochana:rolleyes:

 

ja brałam tkaninę z tej samej firmy co ci podsyłałam linka

jak na razie jestem zadowolona zobaczymy co będzie po praniu

 

Aaa czyli zgadłam, ze materiał porządny:wiggle: Właśnie, ciekawe jak będzie z tym praniem? Moje podobno można prać jak wełnę... Będę próbować uprać te z sypialni

 

 

Ale dzisiaj klepiemy, nie nadążam odpisywać:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee...yymmm... nie mam zasłon, mam rolety blackout wszędzie, może wnet coś pomyślę nad zasłonami do salonu, tak dla ozdoby ;) kiedyś tam...:lol2:

 

edit: firan u mnie nie uświadczy, a że musiałam sie w dzień jakoś od strony drogi przed widzami osłonić to mam w kuchni, wc i łazience, rolety na ramy okna mocowane, z jakiejs naturalnej tkaniny przepuszczającej światło

 

U mnie też nie będzie firan, bo nie lubię:sick: Eee vesi, Ty jesteś już obkupiona i żadnych zasłon nie potrzebujesz:no:

 

uciekam. liczcie, dobierajcie dalej dziewczynki. bedzie sie kogo radzic jak przyjdzie czas na moje :D

 

buziaki zbiorowe dla reszty.

 

ps mialam szukac lamp :bash:

 

Spoko edi wal jak w dym. Dobrej noki i uściski dla Alusi:hug:a lampy się znajdą:rolleyes:

 

Kochana niby wszystko rozumiem a nadal gó... rozumiem :bash:

 

Myślałam, że jak jest szerokość 1.40 to płacisz za długość ... czyli w Twoim przypadku 2.80( długość) razy cena ;)

 

Maju, powiem Ci łopatologicznie:lol2:- nieważne ile jaką szerokość ma bela- krawcowa odwraca Ci ją tak, żebyś nie była stratna. I tak na moim przykładzie- bela ma 280cm szerokości- z tego robimy długość zasłony, a szerokość tniemy dokładnie taką jaką potrzebuję.

 

Jeżeli krawcowa tak by nie zrobiła i z szerokości beli zrobiła mi szerokość 210 (bo taką potrzebowałam), to miałabym stratę materiału ok. 70 cm x 280cm. Poniała?:lol2::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, powiem Ci łopatologicznie:lol2:- nieważne ile jaką szerokość ma bela- krawcowa odwraca Ci ją tak, żebyś nie była stratna. I tak na moim przykładzie- bela ma 280cm szerokości- z tego robimy długość zasłony, a szerokość tniemy dokładnie taką jaką potrzebuję.

 

Jeżeli krawcowa tak by nie zrobiła i z szerokości beli zrobiła mi szerokość 210 (bo taką potrzebowałam), to miałabym stratę materiału ok. 70 cm x 280cm. Poniała?:lol2::hug:

 

 

Słoneczko to co napisałaś powyżej to ja doskonale rozumiem :yes:

 

Ale nadal nie rozumiem skąd taka cena za Twoje sypialniane :bash:

A póki nie zrozumiem to nie zasnę :bash:

Więc proszę mi wytłumaczyć :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko to co napisałaś powyżej to ja doskonale rozumiem :yes:

 

Ale nadal nie rozumiem skąd taka cena za Twoje sypialniane :bash:

A póki nie zrozumiem to nie zasnę :bash:

Więc proszę mi wytłumaczyć :hug:

 

Majeczko, jedna zasłona w sypialni miała wymiar 210x260, czyli mnożysz szerokość razy dł. Czyli na jedną zasłonę poszło ok. 5,46mb. Teraz mnożymy to x 2 czyli na dwie zasłony poszło 10,92mb. Mnożysz to przez cenę tkaniny + robocizna. Czego nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeczko, jedna zasłona w sypialni miała wymiar 210x260, czyli mnożysz szerokość razy dł. Czyli na jedną zasłonę poszło ok. 5,46mb. Teraz mnożymy to x 2 czyli na dwie zasłony poszło 10,92mb. Mnożysz to przez cenę tkaniny + robocizna. Czego nie rozumiesz?

 

Kochana właśnie tego co napisałaś :bash:

 

Nie możemy się dzisiaj porozumieć :sick:

 

 

Pomnóż 10.92 razy cena ... ile wychodzi ???

 

Zasłony nie kupujesz na metry kwadratowe, a według Twoich wyliczeń tak wychodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana właśnie tego co napisałaś :bash:

 

Nie możemy się dzisiaj porozumieć :sick:

 

 

Pomnóż 10.92 razy cena ... ile wychodzi ???

 

Zasłony nie kupujesz na metry kwadratowe, a według Twoich wyliczeń tak wychodzi ;)

 

Maju kurka wodna- wszystko się zgadza:mad:

Wyszło Ci prawie 11 mb x 32 zł (softy w szerokości 140cm tyle kosztuje, 280cm kosztuje 72 zł). A ja miałam jeszcze jakąś sporą zniżkę na materiał, bo krawcowa współpracuje z eurofiranami i ma lepsze ceny i płaciłam za niego 28 zł. Prosty rachunek 11mb x 28 zł = 308 + robocizna z taśmą.

I co -zgadza się?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju kurka wodna- wszystko się zgadza:mad:

Wyszło Ci prawie 11 mb x 32 zł (softy w szerokości 140cm tyle kosztuje, 280cm kosztuje 72 zł). A ja miałam jeszcze jakąś sporą zniżkę na materiał, bo krawcowa współpracuje z eurofiranami i ma lepsze ceny i płaciłam za niego 28 zł. Prosty rachunek 11mb x 28 zł = 308 + robocizna z taśmą.

I co -zgadza się?:rolleyes:

 

Nosz kur@@@@@ teraz to się nic nie zgadza :bash: :bash: :bash:

 

Nikt mi nie powiedział, że softy w szerokości 1.40 kosztują 32 zł :bash: :bash: :bash:

Ja usłyszałam kwotę 72 zł :mad: :mad: :mad:

 

No nie mówiłam kur@@@@@@, że mnie wkur@@@@@@ w tym sklepie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kur@@@@@ teraz to się nic nie zgadza :bash: :bash: :bash:

 

Nikt mi nie powiedział, że softy w szerokości 1.40 kosztują 32 zł :bash: :bash: :bash:

Ja usłyszałam kwotę 72 zł :mad: :mad: :mad:

 

No nie mówiłam kur@@@@@@, że mnie wkur@@@@@@ w tym sklepie :evil:

 

Maju, a gdzie Ty byłaś w tym sklepie?:o

A może pytałaś o ten kolor 17? Bo ten kosztuje 72 zł w szerokości 2,80.

Wszystkie inne w szerokości 140 są po 32 zł- na próbnikach są tam ceny- nie widziałaś?

Zadzwoń sobie jeszcze na spokojnie do jakiegoś salonu i zapytaj, ale ja jestem pewna tych cen na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, a gdzie Ty byłaś w tym sklepie?:o

A może pytałaś o ten kolor 17? Bo ten kosztuje 72 zł w szerokości 2,80.

Wszystkie inne w szerokości 140 są po 32 zł- na próbnikach są tam ceny- nie widziałaś?

Zadzwoń sobie jeszcze na spokojnie do jakiegoś salonu i zapytaj, ale ja jestem pewna tych cen na 100%

 

U nas :mad: :mad: :mad:

 

U nas niema cen na próbnikach ... kur@@ może specjalnie :mad: :mad:

 

Kochana oglądałam 18 i o ten pytałam :yes:

 

Fakt faktem, nie pytałam konkretnie o 1.4 czy 2.8 ale jakby Pani była przytomna to sama by mnie o tym poinformowała ... Prawda ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas niema cen na próbnikach ... kur@@ może specjalnie :mad: :mad:

 

:rotfl::rotfl:Jak to specjalnie? Tam są czasami ukryte ceny w kodzie:yes:

 

jakby Pani była przytomna to sama by mnie o tym poinformowała ... Prawda ???

 

No powinna, powinna -jakaś lebiega i tyle:mad:

Cały wieczór wałkujemy temat, a tu okazuje się, ze brałaś inne ceny pod uwagę:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...