Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Aguś to ja jeszcze z jednym pytankiem ... wiem, że już masz mnie dość dzisiaj :lol2:

 

Powiedz czy na luźno puszczonej zasłonce będzie widać, że jest ona łączona z dwóch materiałów ( chodzi mi o to zszycie ??? )

 

 

Idę spać ... choć teraz to pewnie nie będę mogła zasnąć, ale sobie ciśnienie podniosłam :sick: :sick: :sick:

 

Wstawisz jutro fotki zasłon ???

 

A jeśli chodzi o liczenie ... to w taki sposób mogłybyśmy liczyć do .......... końca świata i o jeden dzień dłużej :lol2:

 

 

Kolorowych snów kochana, dzięki za poświęcony czas :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:rotfl::rotfl:Jak to specjalnie? Tam są czasami ukryte ceny w kodzie:yes:

 

A kto ich tam wie ... może na lewo chcą zarobić :lol2: :lol2: :lol2:

 

W kodzie??? Nie zwróciłam uwagi , muszę się przyjrzeć :yes:

 

 

Cały wieczór wałkujemy temat, a tu okazuje się, ze brałaś inne ceny pod uwagę:lol2:

 

Przed chwilą właśnie to napisałam, że tak to do końca świata mogłybyśmy liczyć :lol2:

 

 

Paaaa :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś to ja jeszcze z jednym pytankiem ... wiem, że już masz mnie dość dzisiaj :lol2:

 

No coś Ty Maju:hug:

 

Powiedz czy na luźno puszczonej zasłonce będzie widać, że jest ona łączona z dwóch materiałów ( chodzi mi o to zszycie ??? )

Zależy na jakiej taśmie to zrobisz- na przelotce może być widać, a na taśmie kielichowej można spokojnie łączyć:wiggle:

Lepiej, żeby za dużo nie leżały na podłodze- nie wiem jak długie planujesz?

 

Idę spać ... choć teraz to pewnie nie będę mogła zasnąć, ale sobie ciśnienie podniosłam :sick: :sick: :sick:

 

Wstawisz jutro fotki zasłon ???

A jeśli chodzi o liczenie ... to w taki sposób mogłybyśmy liczyć do .......... końca świata i o jeden dzień dłużej :lol2:

 

 

Kolorowych snów kochana, dzięki za poświęcony czas :hug:

 

Maju nie ma za co- cała przyjemność po mojej stronie:wiggle: jutro postaram się wstawić foty, o ile wszystkie zawisną:lol2:

Nie denerwuj się i spij dobrze- jutro sobie wszystko jeszcze raz obliczysz.

Kolorowych snów:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, niedzielnie się witam:hug:

 

A jak myślisz ta Twoja zasłona pasowałaby w moim mieszkanku? :rolleyes:

Tera ja siedzę nad zasłonami, początkowo chciałam kupić w Ikei takie lniane szare, ale jak przyjechałam po nie, to rozmyśliłam się, bo wyglądały jak szmata. Za bardzo eleganckie tez nie chcę, a Twoje są bardzo ładne,muszę jutro wstąpić do EF, tam chyba nowy właściciel, pełno dekoracji, różnych pierdółek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga przyłączam się do gratulacji zasłony wyszły CUDNIE !!!!

Stół z krzesłami wygląda rewelacyjnie :)

 

Chciałam zapytać o blat stołu ,czy możesz go używać bez nadmiernej ostrożności i się nie rysuje ?

Czy stół z krzesłami to komplet z Radomska ? Czy robiony na zamówienie ?

Bardzo ładnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, niedzielnie się witam:hug:

 

A jak myślisz ta Twoja zasłona pasowałaby w moim mieszkanku? :rolleyes:

Tera ja siedzę nad zasłonami, początkowo chciałam kupić w Ikei takie lniane szare, ale jak przyjechałam po nie, to rozmyśliłam się, bo wyglądały jak szmata. Za bardzo eleganckie tez nie chcę, a Twoje są bardzo ładne,muszę jutro wstąpić do EF, tam chyba nowy właściciel, pełno dekoracji, różnych pierdółek

 

Hej Natalko:hug:

myślę, ze jeżeli lubisz zasłony lekko glamour, to jak najbardziej będą pasować:wiggle: W EF materiałów jest dostatek- na pewno coś wybierzesz:rolleyes:

Musisz się tylko zastanowić co do taśmy marszczącej, bo każda daje inny efekt. W razie czego służę radą;)

Buziaki:bye:

 

 

 

Aga - ratuj namiarami na krawcową

 

byłam dziś w Eurofiranach, zamówiłam materiał ale szyć chyba u nich nie będę bo.... :( chcą mnie zjeść żywcem :sick:

 

Zuzanko, no oczywiście, zaraz Ci wyślę namiarek- bardzo rzetelna i fajna babka. W Euo szycie kosztuje majątek, wiem:sick::mad:

Myślę, że nie warto przepłacać.

Buziaki:bye:

 

 

Aga przyłączam się do gratulacji zasłony wyszły CUDNIE !!!!

Stół z krzesłami wygląda rewelacyjnie :)

 

Chciałam zapytać o blat stołu ,czy możesz go używać bez nadmiernej ostrożności i się nie rysuje ?

Czy stół z krzesłami to komplet z Radomska ? Czy robiony na zamówienie ?

Bardzo ładnie wygląda :)

 

Joasiu, dzięki za komplementy:wiggle:

Jeżeli chodzi o blat stołu, to do jedzenia mamy zawsze obrus lub podkładki. Blat jest fornirowany i nadmiernie się nie rysuje, ale jeżeli się postarasz, to zawsze może to się zdarzyć. To tylko drewno.

Krzesła są z Radomska, natomiast stół jest robiony na zamówienie u stolarza. Kolor dobrany:)

Pozdrawiam:bye:

 

Czy ja jakaś ślepa jestem? Czy fotek nie widzę, tych co miały być w sobotę :popcorn:

Martusia, pisałam wczoraj, ze się nie wyrobiłam, przeca andrzejki były:rotfl:

Dzisiaj coś kliknęłam, ale w sztucznym świetle, bo wcześniej się nie wyrobiłam. Prasowałam te cholerne zasłony 2 godziny:mad:

Łatwo się prasują, ale są duże i 6 szt trochę mi zajęło:sick:

Zaraz wrzucę, tylko się ogarnę, bo dopiero zasiadłam:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Martusia, pisałam wczoraj, ze się nie wyrobiłam, przeca andrzejki były:rotfl:

Dzisiaj coś kliknęłam, ale w sztucznym świetle, bo wcześniej się nie wyrobiłam. Prasowałam te cholerne zasłony 2 godziny:mad:

Łatwo się prasują, ale są duże i 6 szt trochę mi zajęło:sick:

Zaraz wrzucę, tylko się ogarnę, bo dopiero zasiadłam:lol2:

:popcorn: no to czekam, ogarniaj się i wrzucaj :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpółprzytomna przyszłam, ale widzę, że nie na darmo :D

 

Poproszę o fotki szybciutko i pędzę spać :)

 

:popcorn: no to czekam, ogarniaj się i wrzucaj :popcorn:

 

Sama nie wiem ... z 10 cm może leżeć na podłodze ???

 

Ok girls, zgrywam:rolleyes:

 

Maju, 10 cm jest ok, ale bez podpinania. Jeżeli chcesz podpiąć, to ok. 20-25cm, bo inaczej będą uniesione w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok girls, zgrywam:rolleyes:

 

Maju, 10 cm jest ok, ale bez podpinania. Jeżeli chcesz podpiąć, to ok. 20-25cm, bo inaczej będą uniesione w powietrzu.

 

 

Tak tak wiem :yes: No właśnie dobrze podpowiedziałaś ... może kiedyś będę chciała ją podpiąć ;) Czyli muszę brać 2,80 :yes:

 

 

Możesz pokazać tą taśmę kielichową ??? Nie mogę jej znaleźć ... ale fakt faktem już słabo kontaktuje, więc może dlatego :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie patrzeć na braki w umeblowaniu:lol2: Na tej wolnej ścianie w jadalni ma stać kredens- jak go znajdę wreszcie:P

Zasłony będą częściowo podpięte, ale nie nabyłam jeszcze haczyków, ani chwostów. No i nie zdążyłam z dzienną sesją niestety:bash:

 

 

http://images33.fotosik.pl/485/0a9da4ca7e2aad42med.jpg

 

http://images34.fotosik.pl/481/896346938a99e087med.jpg

 

http://images38.fotosik.pl/1868/23a41148a90cfb5bmed.jpg

 

http://images48.fotosik.pl/517/ff12f7cbb3f106b7med.jpg

 

http://images33.fotosik.pl/485/eaaca556e2becb55med.jpg

 

http://images43.fotosik.pl/1656/b73a306fb035fbc7med.jpg

 

http://images37.fotosik.pl/1883/83ba38b86ae8e57bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie już te foty niecierpliwce jedne:P:lol2:

 

 

Tak tak wiem :yes: No właśnie dobrze podpowiedziałaś ... może kiedyś będę chciała ją podpiąć ;) Czyli muszę brać 2,80 :yes:

 

No raczej 2,80- ja tyle mam:wiggle:

Możesz pokazać tą taśmę kielichową ??? Nie mogę jej znaleźć ... ale fakt faktem już słabo kontaktuje, więc może dlatego :lol2:

 

Maju kielichową mam w sypialni- widziałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju kielichową mam w sypialni- widziałaś?

 

Zasłonkę tak ... ale szukałam taśmy jak wygląda ;)

 

 

Ale się dostojnie teraz w domku zrobiło :eek: :eek: :eek:

 

 

Bardzo mi się podoba trzecie ujęcie :rolleyes:

 

Jaką masz szerokość zasłony na oknie koło barku kuchennego ???

 

 

A i najważniejsze ... nie trzeba było tego ostatniego zdjęcia już wcześniej wstawić ???

Na nim mi się marszczenie podoba :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...