Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zasłonkę tak ... ale szukałam taśmy jak wygląda ;)

 

 

Ale się dostojnie teraz w domku zrobiło :eek: :eek: :eek:

 

 

Bardzo mi się podoba trzecie ujęcie :rolleyes:

 

Jaką masz szerokość zasłony na oknie koło barku kuchennego ???

 

 

A i najważniejsze ... nie trzeba było tego ostatniego zdjęcia już wcześniej wstawić ???

Na nim mi się marszczenie podoba :yes:

 

Dzięki Maju:hug:Zasłona w oknie jadalnianym ma po zmarszczeniu 80 cm x 2 oczywiście.

Taśma na ostatnim Ci się podoba?:o A to dobre:lol2: Przeca to to samo:lol2:

Maju, mam gdzieś foty dostępnych tas z EF od krawcowej- zaraz wrzucę- tak jest też kielichowa

 

 

http://emotikona.pl/emotikony/pic/0swoon.gif Baaaaajeczne!!!!! Pasują idealnie do wnętrza:yes: Pięknie się układają i choć zazdość;) mnie ściska nic nie mogę na nie złego powiedzieć.

 

Dzięki Martuś :hug:Już mi tu nie mdlej tylko, bo ja zrobię to samo na widok Twoich wnętrz:p

To kiedy będą nowe zasłony u Ciebie?:lol2::popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę w wolnej chwili za dnia obfocić :D

 

Tak jest:D Czekam jeszcze na rolety rzymskie do kuchni i gabinetu, więc będzie okazja:wiggle:

 

 

Zasłony pięknie dopełniły twoje wnętrza

zrobiło się tak cieplej wizualnie

pasują idealnie:)

 

mnie nie do końca podoba się to ze one takie długaśne

 

Dzięki Karolka:wiggle: Masz rację tkaniny bardzo ocieplają wnętrza:o

Domyślam się, ze nie lubisz długaśnych, bo takich nie zrobiłaś:lol2:...

ale jak wiadomo są dwie szkoły- dla każdego coś miłego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maju:hug:Zasłona w oknie jadalnianym ma po zmarszczeniu 80 cm x 2 oczywiście.

 

Aaaa 80 , u mnie chyba 60,70 ... sama nie wiem :bash: :bash: :bash:

 

Kurcze muszę się na coś zdecydować, bo niewiem ile materiału zamówić :sick:

Znowu bezsenna noc mnie czeka :lol2:

 

Taśma na ostatnim Ci się podoba?:o A to dobre:lol2: Przeca to to samo:lol2:

 

No przeca piszę ... nie trza było tej fotki od razu wstawić :mad: :mad: :mad:

To Ty specjalnie wstawiasz takie, żeby mi się nie podobały :lol2:

 

Maju, mam gdzieś foty dostępnych tas z EF od krawcowej- zaraz wrzucę- tak jest też kielichowa

 

Dzięki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga

nawet jakby mi się podobały to przy moich dzieciakach nie dałoby rady

już czuję jakby te zasłony wyglądały :bash::bash:

żebyś ty widziała co oni( oraz dzieci znajomych) wyprawiają z tymi zasłonami

:eek::eek::eek:

 

Dobra żegnam się

 

papapaptki

 

No tak tez się domyślałam. Na szczęście może je upiąć i się trochę podniosą:rolleyes:

Pa Karolka, sweet dreams:bye:

 

Aaaa 80 , u mnie chyba 60,70 ... sama nie wiem :bash: :bash: :bash:

 

Kurcze muszę się na coś zdecydować, bo niewiem ile materiału zamówić :sick:

Znowu bezsenna noc mnie czeka :lol2:

 

No przeca piszę ... nie trza było tej fotki od razu wstawić :mad: :mad: :mad:

To Ty specjalnie wstawiasz takie, żeby mi się nie podobały :lol2:

Dzięki :hug:

 

Majeczko w sypialni mam 70cm i uważam, ze mniej to by już dobrze nie wyglądały:no:

Zmierz sobie jeszcze, nawet przykładając do okna prześcieradło:lol2: Będziesz miała jakiś pogląd.

Popatrz, ja wszystko zamawiałam w ciemno, nie miałam tak dobrze jak Ty:p:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeczko w sypialni mam 70cm i uważam, ze mniej to by już dobrze nie wyglądały:no:

Zmierz sobie jeszcze, nawet przykładając do okna prześcieradło:lol2: Będziesz miała jakiś pogląd.

Popatrz, ja wszystko zamawiałam w ciemno, nie miałam tak dobrze jak Ty:p:hug:

 

No właśnie tak mi się wydaje, że 60 będą za wąskie :yes:

 

 

Kochana jakbym Ciebie nie miała to też bym w ciemno zamówiła :yes:

 

A tak to po co mam sobie głowę sama łamać :p :P :p:hug:

Edytowane przez mmajeczkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie te zasłony wyszły...

Wreszcie są zdjęcia...

 

Ja też mam takie długaśne, "ciorają" się po ziemi, wydaje mi się, że takie równo lub 2cm nad podłogą to jakoś tak kuso wyglądają..., też mam dzieci w domu i znajomi ciągle nas odwiedzają i schowek za zasłonami to jest fajny schowek...

I za nic nie dałabym się namówić na inne jak z tunelem albo przelotki... te założę na drążek w moment, na dole, drążek na drabinie i z czapki, a z innymi.. choć ładne to rąk nie będę męczyć.. i wiem, że są agrafki.. ale moje ręce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Wiolu,

chyba ściągnęłam Cię myślami, bo właśnie od Ciebie wracam-robiłam nocną rundkę po dziennikach:lol2:

Bardzo się cieszę i dziękujęhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_thnx.gif Czyli Ty też należysz do szkoły dłuższych zasłon. Ja mam też takie odczucia, ze jak są na równi z podłogą, to wyglądają kuso.. no ale wiadomo ilu ludzi, tyle gustów:o

U nas zasłony wiesza M, więc się o agrafki nie martwię:no: ale powiem Ci w sekrecie, ze wieszanie jednej trwa 5 minut..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga.. to nie jest chyba kwestia szkoły a wielkości i przestrzeni w salonach/pokojach..

W bokach niby miałam ponad 85m2 to albo miałam same firanki na 120-130cm , żeby tylko w połowie okna coś wisiało, albo jeśli zasłony to na równi z podłogą albo i ciut krótsze... a brało się to właśnie z powodu klaustrofobicznych pomieszczeń.. i chyba nieźle to wyglądało...

Mam kilka ulubionych firan, których żal wyrzucić, a nie bardzo nadają się w domu... Więc tylko jeszcze trzymam.. ciekawe kiedy dojrzeję, żeby je wyrzucić/oddać komuś...

Teraz w salonie mogą się ciorać i to dobrze w sumie wygląda.. a i dzieciaki mają radochę...

Sama jeszcze czasami pamiętam jak chowaliśmy się za zasłonami, jak a to była radocha, więc nie drę się ma młode.. niechaj się bawią...

 

A Ty nockę masz dzisiaj??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ze to kwestia przestrzeni... Takie lejące i długie zasłony są piękne, ale optycznie zmieszają pomieszczenia, więc blokowe metraże odpadają na takie cuda. W domu można zaszaleć- i właśnie to robię:lol2:

Wiolu, ja nie miewam nocek, tylko jestem nocnym markiem:lol2: Ale już spadam, bo powieki mi się same zamykają.

Dobrej nocki i do następnego:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze, że jeszcze nie mam w domu mebli a więc i do zasłon mi daleko.... już patrząc tylko na Twojej cudnej urody wnętrza i zasłony zaczynam mieć ból głowy, a co dopiero mówić o wyborach :cool:

 

I jeszcze taki wybór taśm :eek:

 

 

Zawsze miałam zasłony do podłogi, ale że budownictwo krzywe było do i zasłonki przy podłodze różnie wyglądały i szkoda że nie było wtedy zwyczaju takich leżących na podłodze wieszać - podobają mi się a ilość materiału na ziemi powinna być chyba proporcjonalna do wielkości pomieszczenia

 

 

Za oknem biało i znowu prószy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...