Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Aga ,ja tylko potwierdzę achy i ochy!!:yes::eek:Efekt piorunujący!!:eek::eek::eek:

Zasłony wyszły pięknie ,,,zarówno materiał jak i długość idealnie wkomponowały się w Twoje wysublimowane wnętrza..:yes:

Od razu tak przyjemniej się z nimi zrobiło, prawda?

Masz rację ,takie walające się po ziemi muszą mieć dla siebie przestrzeń .. inaczej optycznie skracają pomieszczenie..Jedynie kłopot jest przy myciu podłóg i odkurzaniu,,,ale to się da jakoś przeżyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga ,ja tylko potwierdzę achy i ochy!!:yes::eek:Efekt piorunujący!!:eek::eek::eek:

Zasłony wyszły pięknie ,,,zarówno materiał jak i długość idealnie wkomponowały się w Twoje wysublimowane wnętrza..:yes:

Od razu tak przyjemniej się z nimi zrobiło, prawda?

Masz rację ,takie walające się po ziemi muszą mieć dla siebie przestrzeń .. inaczej optycznie skracają pomieszczenie..Jedynie kłopot jest przy myciu podłóg i odkurzaniu,,,ale to się da jakoś przeżyć ...

 

wchodzi w krew i to bardzo szybko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga zasłony są idealne do Waszych wnętrz:yes::hug:

 

Cieszę się, ze tak myślisz Anetko:hug:

 

Aga, piękne zasłony!

Bardzo pasują do Twoich wnętrz.

Ale prasowanie nie zazdroszczę ;)

 

I niezmiennie mnie zachwycają nogi stołu dobrane do krzeseł :rolleyes:

 

Aniu http://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_thnx.gif:hug:Prasowanie niestety było dłuuugggieeee:sick: na szczęście do następnego razu przyjdzie mi długo poczekać:lol2:

Mówisz, że nóżki mam ładne:lol2: Super:wiggle:

 

Aga - raz jeszcze dzięki !!! ;)

 

a co do zasłon to nic nowego nie wprowadzę - są idealne !!!!

 

Dzięki zuza i nie ma za co:wiggle:

 

Aga przepięknie jest z tymi zasłonami!!! :)

 

U mnie wszystko ok :yes: Brak mi jakoś ostatnio czasu na muratora, ale postaram się ponadrabiać, choć święta idą, więc roboty sporo :hug:

 

Hej pysiaczku, super, że u Ciebie wszystko w porządku:hug:i bardzo Ci dziękuję:hug:

 

 

 

Chyba dobrze, że jeszcze nie mam w domu mebli a więc i do zasłon mi daleko.... już patrząc tylko na Twojej cudnej urody wnętrza i zasłony zaczynam mieć ból głowy, a co dopiero mówić o wyborach :cool:

 

I jeszcze taki wybór taśm :eek:

 

 

Zawsze miałam zasłony do podłogi, ale że budownictwo krzywe było do i zasłonki przy podłodze różnie wyglądały i szkoda że nie było wtedy zwyczaju takich leżących na podłodze wieszać - podobają mi się a ilość materiału na ziemi powinna być chyba proporcjonalna do wielkości pomieszczenia

 

 

Za oknem biało i znowu prószy :D

 

Hej Gosiu,

 

bardzo i dziękuję:hug: ale u mnie wnętrza jeszcze nieskończone:mad: jeszcze im sporo brakuje niestety:confused:

No nic, ale cieszmy się tym co już mamy i oby dalej do przodu.

Krzywe blokowe podłogi- masakra:sick: chociaż podczas wylewek w domu też trzeba pilnować, bo różni wykonawcy się trafiają...

 

U na spsadło coś w nocy, ale bałwana jesczez lepić nie można:no::lol2:

 

 

Aga ,ja tylko potwierdzę achy i ochy!!:yes::eek:Efekt piorunujący!!:eek::eek::eek:

Zasłony wyszły pięknie ,,,zarówno materiał jak i długość idealnie wkomponowały się w Twoje wysublimowane wnętrza..:yes:

Od razu tak przyjemniej się z nimi zrobiło, prawda?

Masz rację ,takie walające się po ziemi muszą mieć dla siebie przestrzeń .. inaczej optycznie skracają pomieszczenie..Jedynie kłopot jest przy myciu podłóg i odkurzaniu,,,ale to się da jakoś przeżyć ...

 

Dzięki Beatko:hug:

Masz rację, wnętrze od razu zrobiło się przytulniejsze- jest tp bardzo fajne, szczególnie zimą:rolleyes:

To odkurzanie i mycie trzeba przeboleć- w końcu czego się nie robi dla urody... wnętrz tym razem:lol2:

 

wchodzi w krew i to bardzo szybko :D

Ooo tak :D

 

Widzę, że dziewczyny swoje achy i ochy napisały to i ja dorzucę swoje :D. Pięknnnnnnie jest :yes:. Mi też bardzo podoba się to 3 zdjątko.

Pozdrawiam poniedziałkowo :)

 

Hej Dailo,

dziękuję kochana:hug: i również pozdrawiam- udanego tygodnia:wiggle:

Agus domek masz dopracowany w kazdym calu :jawdrop: pieknie!

No coś Ty Kasiu :hug:Nawet nie wiesz ile jeszcze brakuje:mad:

 

Cudowne te zasłony!!!!!! Pięknie pasują u Ciebie!!! W ogóle masz cudowne wnętrza:yes:

Hej yuczko, witamy po latach:hug:Bardzo Ci dziękuję:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi jestem fanką Twoich wnętrz od bardzo dawna, zachwyca mnie u Ciebie wszystko. Teraz właśnie zabieram się za remont łazienki i oczywiście inspirując się u Ciebie chciałabym skorzystać z oferty firmy deftrans. Powiedz mi tylko czy Ty kupowałaś u nich umywalkę i jakiej wtedy firmy dopasowałaś sedes? Mój mąż twierdzi, że każda firma ma armaturę w innym odcieniu bieli i będziemy mieli problem z dopasowaniem.

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że pozwolisz mi się nadal inspirować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamma mia, Aga jak Ty masz pięknie, elegancko....:rolleyes: Nawet nie brakuję mi kredensu czy bufetu.... I ten ceglasty słup... Śliiiiiicccccznie.

 

Bardzo mi się podoba, a Twoja krawcowa szyje tylko dla Warszawianek, czy dla peryferii też?:lol2:

 

Dzięki Natalko:hug:A mnie kredensu brakuje:mad: Pozbyłabym się części zastawy stołowej z kuchni:rolleyes: Muszę zacząć poważnie jego szukać...

Kochana moja krawcowa, jest z drugiego końca PL i szyje dal wszystkich. Jeżeli tylko jesteś zainteresowana, to daj mi znać, a wyślę Ci namiary:wiggle:Polecam tą babkę, bo jest niesamowicie rzetelna i fachowa.

Buziaki:bye:

 

 

Pięknie Aguś, PIĘKNIE I ELEGANCKO ....

mi te braki w umeblowaniu nie przeszkadzają, jest tak przestronnie

kochana pokazałabyś te swoje salony za dnia i z dalszej perspektywy, coś i mi sie zdaje, że szczeny z podłogi nie poniosę już wtedy :D

:hug:

 

Vesilko, dziękuję kochana:hug:Nawet nie wiesz, jak miło jest czytać takie rzeczy, tym bardziej, że jeszcze sporo zostało do zrobienia.

Dążę do tego, żeby domek miał duszę i był klimatyczny:rolleyes: Będzie jeszcze okazja do fotek, obiecuję. W salonie też jeszcze nie wszystko jest tak jak należy:confused:

 

Aguś boziu dajesz mi nadzieję że i u mnie kiedyś tak będzie :hug:

 

Przepiękny ten Twój salon..........wszystko dograne, dopracowane.

 

Buziaki wieczorne zostawiam :hug:

 

Aguś, ale u Ciebie właśnie robi się pięknie, a na Święta to już będzie zupełny odlot:rolleyes:

Jeszcze nam nie raz szczęki opadną oglądając Twoje wnętrza:o

Dobrej nocki:hug:

 

Agus powoli i wszystko bedzie skonczone :hug: juz teraz Twoj dom bardzoooo mi sie podoba i te "braki" umeblowania mi nie przeszkadzaja :D

 

Dzięki Kasieńko:hug:Masz rację, baza już jest- teraz trochę dodatków, galeryjek i jakoś to będzie:rolleyes:

 

Agawi jestem fanką Twoich wnętrz od bardzo dawna, zachwyca mnie u Ciebie wszystko. Teraz właśnie zabieram się za remont łazienki i oczywiście inspirując się u Ciebie chciałabym skorzystać z oferty firmy deftrans. Powiedz mi tylko czy Ty kupowałaś u nich umywalkę i jakiej wtedy firmy dopasowałaś sedes? Mój mąż twierdzi, że każda firma ma armaturę w innym odcieniu bieli i będziemy mieli problem z dopasowaniem.

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że pozwolisz mi się nadal inspirować

 

Kitko kłaniam się http://i247.photobucket.com/albums/gg149/autumn59/hat_tip.gif i witam serdecznie:welcome:

bardzo dziękuję za tyle miłych słów:wiggle: i bardzo się cieszę, ze się ujawniłaś...

 

Tak, to prawda- meble w łazienkach mam firmy Deftrans, ale i umywalkę i sedes mam włoskiej firmy Hatria, seria Shirley- istnieją różne wielkości i można dopasować umywalkę z szafką.

 

http://www.hatria.com/en/hatria/articles/shirley-washbasin-120?aid=77&catid=4

 

Twój mąż ma rację- może być inny odcień jak pomieszasz firmy, ale z drugiej strony jeżeli stoją od siebie odpowiednio daleko, to różnica nie będzie widoczna. Deftrans w kompletach daje tureckie umywalki, dlatego ja zrezygnowałam i wybrałam włoską. Na szczęście można było dopasować:wiggle:

Pozdrawiam i zapraszam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...