Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ależ pyszności z samego rana.

Lecę po kawę :lol2:

 

Kusicielka:P a przepis na brownie jest, hmmm?

 

 

 

Aleś smaka narobiła, palce lizać...http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/b040.gif

 

Piję sobie kawkę to zabieram kawałeczek dla siebie :p

 

Wow ciasto wygląda rewelacyjnie :p :D

 

 

Hej dziewczynki Ania, Anetko, Martusia, Sylwia, Daila, pysiaczek-bardzo dziękuję :hug:i częstujcie się do woli:wiggle:

Tak, tak przepis jest już u mnie w stopce.

Buziole:bye:

 

Aga...ja tak w biegu, bo wróciłam już do pracy i ....nie wiem jak się nazywam nawet!!!!

SALON prze-cu-dny!!!!! Zasłony świetnie się wpasowały....elegancko!!!!!

 

Hej Beatko dzięki kochana:hug: Oszczędzaj się po chorobie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, co ja tu mam napisać, żeby nie powtarzać po wszystkich?

Może tak: bella tassuti :)

Bardzo, bardzo pasują te zasłony do całego wnętrza.

Dodają elegancji. Ja lubię, jak się kładą na podłodze.

U mnie w sypialni i zasłony i delikatna mgiełka cieniutkiej firany też ścielą się po podłodze niczym mgła.

Ale odkurzanie w tym miejscu, to...oj tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Aga :)

 

jestem i ja :) Nie nadrobię, nie ma szans :no: :( ale postaram się zaglądac w miarę na bieżąco :yes:

 

Z niezmierną przyjemnościa skorzystam z Twoich przepisów. Na pierwszy ogień poleci (jutro) ten amerykański zakalec. I jeśli mi on nie wyjdzie jak większośc moich wypieków zresztą :sick: (czy zakalec może nie wyjść? :eek: ) to się chyba powieszę ....

Dam znać jutro

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy strony ochów i achów w pełni zasłużone :) Piękne masz mieszkanko :yes: i wszystko takie dopasowane :rolleyes: Zasłony ślicznie dopełniły wnętrze... no i w końcu widać ciut więcej salonów :p

 

A ja w weekendzik też wcinałam brownie na imprezce u koleżanki :) a jutro zamierzam zrobić babeczki z Twojego przepisu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, pewnie że chcę namiar.

Czyli krawcowa jest bliżej mnie?:rolleyes:

 

Kurczę Natalio, zupełnie nie kojarzę skąd Ty jesteś- przepraszamhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/poster_oops.gif

Zaraz wyślę Ci namiar, to sama ocenisz;)

 

Aga, co ja tu mam napisać, żeby nie powtarzać po wszystkich?

Może tak: bella tassuti :)

Bardzo, bardzo pasują te zasłony do całego wnętrza.

Dodają elegancji. Ja lubię, jak się kładą na podłodze.

U mnie w sypialni i zasłony i delikatna mgiełka cieniutkiej firany też ścielą się po podłodze niczym mgła.

Ale odkurzanie w tym miejscu, to...oj tam ;)

 

Hej Toluś, a Ty gdzie zniknęłaś?:confused: Fajnie, ze się odnalazłaś:wiggle:

Dziękuję Ci bardzo za te zachwyty i to po włosku:rolleyes::hug:

Takie leżące są bardzo romantyczne, prawda? Co tam odkurzanie:p

 

cześć Aga :)

 

jestem i ja :) Nie nadrobię, nie ma szans :no: :( ale postaram się zaglądac w miarę na bieżąco :yes:

 

Z niezmierną przyjemnościa skorzystam z Twoich przepisów. Na pierwszy ogień poleci (jutro) ten amerykański zakalec. I jeśli mi on nie wyjdzie jak większośc moich wypieków zresztą :sick: (czy zakalec może nie wyjść? :eek: ) to się chyba powieszę ....

Dam znać jutro

 

:bye:

 

Witam serdecznie pinacoladę w moich skromnych progach:welcome:Pewnie, ze nie nadrobisz, nawet nie próbuj:lol2: Tak samo jak ja u Ciebie:no:

Zapraszam jak najczęściej w każdym razie:rolleyes:

A zakalec, no jak ma się nie udać?:lol2: Uda Ci się, uda i w dodatku będzie pyszny:wiggle:Pochwal się koniecznie:bye:

 

 

Trzy strony ochów i achów w pełni zasłużone :) Piękne masz mieszkanko :yes: i wszystko takie dopasowane :rolleyes: Zasłony ślicznie dopełniły wnętrze... no i w końcu widać ciut więcej salonów :p

 

A ja w weekendzik też wcinałam brownie na imprezce u koleżanki :) a jutro zamierzam zrobić babeczki z Twojego przepisu :D

 

Heyka Two:wiggle:

Dzięki bardzo kochana:hug:Zaczynam mieć tremę, jak tak wszystkie pieczecie z moich przepisów http://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_chinrub.gif żeby tylko potem nie było

http://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_guillotine.gif

 

 

Agus na swieta robie sernik z Twojego przepisu, a do tego babeczki :D plus 3 moje ciacha i mam nadzieje ze wystarczy:rolleyes:

 

Hej Kasiu, bardzo się cieszę:wiggle:Sernik, babeczki + 3 ciacha powinny w zupełności wystarczyćhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/food-and-drinks/smileys-food-and-drinks-601144.gif

Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to wczoraj wszystkie chyba czytaliśmy Twoje przepisy, bo ja też :D i już mam pomysł na ciacho na niedzielę do kawki :p. Fajne te przepisy bo chociaż nie skomplikowane, oprócz tortów rzecz jasna, ja ich nie umie piec a i piekarnik mój się nie nadaje do pieczenia biszkoptów bo z jednej strony za bardzo przypieka i muszę ciasto przekręcać, ale ja se kupię kiedyś nowy to może spróbuję :rolleyes:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to wczoraj wszystkie chyba czytaliśmy Twoje przepisy, bo ja też :D i już mam pomysł na ciacho na niedzielę do kawki :p. Fajne te przepisy bo chociaż nie skomplikowane, oprócz tortów rzecz jasna, ja ich nie umie piec a i piekarnik mój się nie nadaje do pieczenia biszkoptów bo z jednej strony za bardzo przypieka i muszę ciasto przekręcać, ale ja se kupię kiedyś nowy to może spróbuję :rolleyes:.

 

Dailo trzymam kciuki za wypieki:wiggle:Torty to nic trudnego, ale ja nie przepadam ani za ich pieczeniem ani jedzeniem:no:m

Miłego popołudnia:bye:

 

Agawi a stolarz od stołu to z jakiego rejonu ?

 

Jakie wymiary ma stół ? :)

Joanno, stół ma wymiary 220x110cm+ dwie wkładki po 50 cm szerokości. Stolarz jest z okolicy Poznania, ale nie wiem czy mogę dać Ci namiar. Musiałabym spytać o pozwolenie osobę, od której sama go dostałam.:)

 

Aga,

przepiękne zasłony!!!!

Co ja mówię - wspaniały stół, krzesła!!!! (bo dawno mnie nie było) - piorunujące, bardzo włoskie wrażenie, wiesz?

 

Hej Aniu,

 

dzięki kochana:hug:Poprawiłaś mi humorek:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELLO :wiggle:

 

Szukałaś chwost do swojej zasłony ??? Ja muszę znaleźć jakieś do swojej ... tylko w jakim kolorze ???

Widziałaś gdzieś ładne szare ???

 

Widziałam teraz piękne, proste, białe chwosty ... ale mi się podobały :rolleyes:

 

Hej Maju:bye:

 

ja tylko na chwilkę, bo zaraz wychodzę.....

Swoje szare kupowałam w Leroy- bywają tam bardzo ładne okazy:rolleyes:ale często brakuje im towaru:P

Zobacz sobie ich sklep wysyłkowy- można zamówić

http://www.leroymerlin.pl/szukaj.html?q=chwost

Ja na razie swoich nie podpinam:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Maju:bye:

 

ja tylko na chwilkę, bo zaraz wychodzę.....

Swoje szare kupowałam w Leroy- bywają tam bardzo ładne okazy:rolleyes:ale często brakuje im towaru:P

Zobacz sobie ich sklep wysyłkowy- można zamówić

http://www.leroymerlin.pl/szukaj.html?q=chwost

Ja na razie swoich nie podpinam:no:

 

Ja też myślałam żeby nie podpinać, ale chyba się jednak skuszę ... a to wszystko przez Ciebie ( czytaj: przez Twoje zasłony w sypialni ) :rolleyes:

 

Na sklepie wysyłkowym leura to ja często siedzę , jak chcę sprawdzić czy w ogóle mam tam poco jechać :D

 

Ale na chwosty nie patrzyłam ... ja bym chciała proste, skromne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci zawiniły moje zasłonki Majeczko:p :lol2:

Jak chcesz proste to szukaj bez koralików i innych pierdółek. Ja mam właśnie dość skromne.

W sypialni musiałam podpiąć. Na dole w salonie raczej też będę musiała, ale się z tym nie palę.

Nie mam teraz czasu szukać haczyków, chwostów- chyba nie zdążę już przed Świętami...:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś -

My Wrocławianie, my....:p

Aaaa Wrocław:rolleyes: Matko kochana Natalio- teraz mi się przypomniała, że nie wysłałam Ci privka:spam:

już nadrabiam:wiggle:Przepraszam:hug:

 

 

Poznań to troszkę daleko ;)

 

Ale stół jest piękny , te nogi .... Aga pięknie masz dopracowane wnętrza:)

 

Jeśli możesz to napisz na pv ile płaciłaś za stół.

 

Dzięki Joasiu:wiggle:Oczywiście wyślę Ci privka:)

 

Aga - błagam luknij do mnie :)

Lecę, już lecę zuzku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...