Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Znowu mi się zaległości porobiły, ale do jadalni się wreszcie doczołgałam i oczywiście jak zwykle kojący duszę i oczy widok, fajnie pasują do tych wnętrz te zasłony. .

Pendraczku, super,, że się doczołgałaś:hug: U mnie ostatnio tez krucho z czasem...

 

 

dzięki Aguś za namiar:hug:

 

Natalio bardzo proszę:hug:Nie mialam czasu odpowiedzieć Ci na privka- nadrobię wieczorkiem...

 

Mikołaja zostawiam http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/%C5%9Awi%C4%99ta/Bo%C5%BCe%20Narodzenie/014.gif

 

 

ło matko jakie ciacho http://forum.barcis.pl/images/smilies/szoook.gif - dawno nie chciałam zjeść monitora :lol2:

 

Dzięki Aguś za Mikołajka:hug:Dzięki Tobie go nie przegapiłam:lol2:

A ciacho mam nadzieję, ze zrobisz już własnoręcznie w nowym piekarniku...:hug:

 

Czesc Agus :hug:

 

Hej Kasiulka:hug:Szykujesz się do przyjazdu?:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus szykuje sie do wyjazdu ale narazie tylko w pracy :sick: przez to ze nie bedzie mnie miesiac i zapowiedzialam ze nie wlacze irlandzkiego telefonu w Pl (a polskiego numeru nie maja w pracy :D) musze zrobic milion rzeczy :( ale miesiac sobie odpoczne od kompa i wszystkiego :D na forum tez mnie nie bedzie;) musze jeszcze kupic kilka ostatnich prezentow, wyslac paczke w poniedzialek, a w niedziele moj Synio ma Mikolaja i impreze w szkole i musze tez tam byc:rolleyes: w czwartek bylam na przedstawieniu swiatecznym Synka :D dobrze ze zrobili o 20.30 to bez problemu bylam ja i maz :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Dotarłam :)

 

Zasłony piękne, eleganckie :yes:

A najpiękniejszy kolor - bardzo, bardzo mi się podoba :jawdrop:

Obfoć koniecznie w świetle dziennym :yes:

 

Pozdrówki!

 

Dzięęęęęęki Dropko:wiggle:Doceniam, tym bardziej, ze wiem, ze to nie Twój styl:D

Zdjęcia jeszcze będą, czekam na rolety i zrobię małą sesyjkę.;)

Miłego wieczoru:bye:

 

 

Agus szykuje sie do wyjazdu ale narazie tylko w pracy :sick: przez to ze nie bedzie mnie miesiac i zapowiedzialam ze nie wlacze irlandzkiego telefonu w Pl (a polskiego numeru nie maja w pracy :D) musze zrobic milion rzeczy :( ale miesiac sobie odpoczne od kompa i wszystkiego :D na forum tez mnie nie bedzie;) musze jeszcze kupic kilka ostatnich prezentow, wyslac paczke w poniedzialek, a w niedziele moj Synio ma Mikolaja i impreze w szkole i musze tez tam byc:rolleyes: w czwartek bylam na przedstawieniu swiatecznym Synka :D dobrze ze zrobili o 20.30 to bez problemu bylam ja i maz :D

 

 

Hej Kasiu,

no rozumiem, ze praca i praca, ale za to będziesz miała aż miesiąc wolnego:jawdrop:Super:wiggle:

Przedstawienie na pewno sie udało, co???:rolleyes::D

Buziaki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiu,

no rozumiem, ze praca i praca, ale za to będziesz miała aż miesiąc wolnego:jawdrop:Super:wiggle:

Przedstawienie na pewno sie udało, co???:rolleyes::D

Buziaki:hug:

 

Agus potrzebuje tego miesiaca na odpoczynek bardzo:rolleyes: ostatnie kilka miesiecy bylam za bardzo zajeta praca, kursem, domem itp i czuje zmeczenie:sleep: ale jeszcze sroda i czwartek mi zostalo :D

Przedstawienie rewelacyjne :D Mieszko nie mial w ogole tremy i tak dawal czadu tanczyl jak spiewali piosenki :D ruszal glowa i robil gitare jak by byl na koncercie:rolleyes: zero zmeczenia, a przeciez o tej godzinie to On juz zawsze spi :D a na koniec pani Dyrektor szkoly podziekowala za wystep wychowawczyni i powiedziala ze nie bardzo widziala wystep poniewaz caly czas patrzyla na Mieszka:jawdrop: ze jeszcze nie widziala zeby dziecko tak swobodnie sie zachowywalo w czasie wystepu:rolleyes: i ze gratuluje Rodzicom takiego Synka :D tutaj kazala nam wstac:o i dostalismy brawa i gratulacje:jawdrop: jeszcze na drugi dzien Rodzice mi gratulowali :D

Teraz czekam na cd :D chcialabym wziasc plytke do Polski zeby Dziadkowie sobie zobaczyli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia gratuluję utalentowanego synka:) Ależ musieliście być dumni z niego:rolleyes:

 

Agulka oporządzaj się szybciutko w pracy przed świątecznie, bo już czekam na focie wypieków :rolleyes:, coby sobie wpaść na kawkę i popróbować ;) (tzn. oko nacieszyć i się poślinić ;):lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko, Martusbardzo dziekuje za gratulacje :hug: dumna jestem z Miesia ogromnie :D

W Pl o naszym przyjezdzie wie tylko moj brat poniewaz przyjezdza po nas na lotnisko :D pozostala Rodzinka moja i meza nic nie wie i dowie sie jak wejdziemy do domu :D Mieszkowi powiemy jutro wieczorem zeby mogl w czwartek sie pozegnac z przyjaciolmi w klasie :D i bedzie mial zakaz dzwonienia w czwartek do Babci :D ale wszyscy beda w szoku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko, Martusbardzo dziekuje za gratulacje :hug: dumna jestem z Miesia ogromnie :D

W Pl o naszym przyjezdzie wie tylko moj brat poniewaz przyjezdza po nas na lotnisko :D pozostala Rodzinka moja i meza nic nie wie i dowie sie jak wejdziemy do domu :D Mieszkowi powiemy jutro wieczorem zeby mogl w czwartek sie pozegnac z przyjaciolmi w klasie :D i bedzie mial zakaz dzwonienia w czwartek do Babci :D ale wszyscy beda w szoku :D

 

Az mi dreszcze przeszły :o

Przepiękny niezapomniany prezent świąteczny zrobicie rodzinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu to już dziś życzę niezapomnianych wrażeń...

To dopiero niespodzianka i największy prezent na święta dla Was wszystkich :)

 

W której części Pl mieszkacie?

 

A Mieszkowi powiedz, jak będzie do szkoły juz wychodził, bo jak się przejmie to nie będzie dzieciak mógł spać... :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pl mieszkamy na podkarpaciu :D ale od ponad 9 lat tutaj. Te swieta napewno beda niezapomniane :D mam jeszcze jedna Babcie wiec kazdy dzien z Nia spedzony jest dla mnie szczegolny....

Mieszko juz od kilku dni mowi o tym ze chcialby zobaczyc taki duzy snieg, a tutaj nie ma nic :( zamowilam sanki i maja byc w sobote u Babci :D a my bedziemy w piatek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...